مجله فرانسه

معرفی انواع اقامتگاه‌های فرانسوی | بررسی کامل

فرانسه اغلب در بالای لیست محبوب‌ترین کشورهای اروپا برای مسافران قرار دارد. با غذاهای باورنکردنی، مکان‌های تاریخی، دهکده‌های جذاب، قلعه‌های باشکوه، آثار هنری چشم‌نواز، سواحل زیبا و حتی کوه‌های بلند، و البته اقامتگاه های فرانسوی رؤیایی- دیگر چه چیزی می‌خواهید؟

همراه با اقامت در اقامتگاه های فرانسوی مجلل، شما مطمئناً تعطیلات خوبی خواهید گذراند و این گزینه‌های برتر فرصتی را برای گذراندن شب در بهترین اقامتگاه های فرانسوی ارائه می‌دهند.

بنیان‌ گذاران پاریس | تولد پایتخت کشور بزرگ فرانسه چطور بود؟

اقامتگاه

اقامتگاه های فرانسوی چندمنظوره

اقامتگاه های فرانسوی چندمنظوره مجموعه وسیعی از امکانات رفاهی را ارائه می‌دهند. اکثر این اقامتگاه‌ها قیمت ثابت دارند. مسافران روزانه هزینه‌ای یکجا می‌پردازند و می‌توانند از بیشتر امکانات تفریحی خود لذت ببرند. این اقامتگاه‌ها ممکن است به گروه‌های خاصی مانند هیئت تجاری، دانشجوها یا مهمانی‌های عروسی ارائه شود.

یکی از بهترین اقامتگاه های فرانسوی چندمنظوره واقع در جنوب فرانسه، هتل شاتو دولا شِورِه در دهکده ازی، دهکده‌ای قرون‌وسطایی در بالای صخره‌ای مشرف‌به دریای مدیترانه قرارگرفته است.

زمانی محل اقامت هنرمندان بود و امروزه این اقامتگاه بین یک قلعه سنگی و ساختمان‌هایی در دهکده صخره‌ای تقسیم‌شده است. قدم زدن در مسیرهای سنگ‌فرش شما را به اتاق تزیین‌شده منفرد هدایت می‌کند، درحالی‌که اکثر آن‌ها منظره زیبایی از دریا دارند.

پرزیدنت سوئیت دارای یک اتاق آفتابگیر با استخر بی‌نظیر گرم و مناظر دیدنی شگفت‌انگیز مدیترانه است.

بلند ترین آسمان خراش بعد از برج ایفل در شهر پاریس را بشناسید.

اقامتگاه

اقامتگاه های فرانسوی با موقعیت مکانی خاص

برخی اقامتگاه های فرانسوی با یک ویژگی خاصی ساخته‌شده است که توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند. این ممکن است قلعه‌ای باشد که به هتل تبدیل‌شده یا یک منطقه طبیعی زیبا مانند یلواِستون باشد. برخی از اقامتگاه های فرانسوی با موقعیت مکانی خاص عبارت‌اند از:

  • اقامتگاه های فرانسوی ساحلی
  • اقامتگاه های فرانسوی جزیره‌ای
  • اقامتگاه های فرانسوی کوهستانی
  • اقامتگاه های فرانسوی کویری

یکی ازاین‌دست اقامتگاه های فرانسوی هتل دوکاپ اِدِن راک می‌باشد که در بین نیس و کن در منتهی الیه جنوب آنتیپ واقع‌شده است. لحظه‌ای که پا به این اقامتگاه افسانه‌ای می‌گذارید، احساس خواهید کرد که این واقعاً باید بهشت باشد.

ساختمان زیبا به سبک زمان ناپلئون سوم مشرف‌به دریای مدیترانه است که منظره‌ای پانوراما از دریا و جزایر لرینز را ارائه می‌دهد. این بنا بیش از 125 سال پیش افتتاح‌شده و از آن زمان به بعد از مشاهیر بسیاری استقبال می‌کند.

از خیابان مونتورگوی بهشت غذاهای پاریس برای عاشقان طعم های خوشمزه دیدن کنید.

اقامتگاه

اقامتگاه های فرانسوی تاریخی

تمرکز اقامتگاه های فرانسوی تاریخی بر یک مکان تاریخی یا منطقه باستانی است. این‌ها می‌توانند از مزارع جنوبی تغییریافته تا اقامتگاه های نزدیک معابد باستانی متغیر باشند.

گرند هتل دِس ترمس مارینز در سنت مالو یکی از تاریخی‌ترین اقامتگاه های فرانسوی می‌باشد که در اواخر قرن نوزدهم به سبک بِل اِپوک ساخته‌شده است تا تعداد بسیار زیادی از بازدیدکنندگان از ساحل زیبای سنت مالو دیدن کنند.

این یک اقامتگاه ایده‌آل برای گشت‌وگذار در این شهر بندری زیبا در شمال غربی فرانسه، همراه با ساحل جذاب و آکواریوم بزرگ سنت مالو است. موقعیت منحصربه‌فرد این هتل که یکی از زیباترین اقامتگاه های فرانسوی است، آن را به منظره‌ای بسیار باشکوه تبدیل می‌کند که غالباً آن را تاج جواهر بریتانی می‌نامند. اگر علاقمند سفر به فرانسه هستید، از تور فرانسه ژیوار دیدن کنید.

اقامتگاه های فرانسوی صخره‌ای

برخی از اقامتگاه های فرانسوی بر روی یا در لابلای صخره‌ها بنا نهاده شده‌اند. هتل اسپا و آبگرم دِس پِشور یکی از اقامتگاه های فرانسوی صخره‌ای می‌باشد که در جزیره خصوصی کاوالو واقع‌شده و درست در جنوب قله کورسیکا و به زیبایی با محیط طبیعی چشمگیر ترکیب‌شده است.

ازآنجاکه این تنها جزیره مسکونی در مجمع‌الجزایر است، منحصربه‌فرد بودن آن یک اقامت خصوصی و آرام را فراهم می‌سازد. هتل و آبگرم دِس پِشور یکی از لذت‌بخش‌ترین اقامتگاه های فرانسوی است که درست در لبه آب واقع‌شده و با محیط اطراف خود هماهنگی دلنشینی دارد.

اقامتگاه

اقامتگاه های فرانسوی تفریحی

دو نوع اقامتگاه های فرانسوی تفریحی وجود دارد: اقامتگاه های فرانسوی متمرکز بر سلامتی و اقامتگاه‌های ورزشی. اقامتگاه‌های متمرکز بر سلامت تفسیری مدرن از آبگرم‌های رومی در حمام هستند. همچنین می‌توانید در اقامتگاه های فرانسوی ورزشی، تعطیلات داشته باشید.

یکی از رایج‌ترین آن‌ها اقامتگاه های فرانسوی با زمین‌های تفریحی گلف است. سوفیتل بیاریتز لِ میرامار تهالاسا پنج ستاره در بیاریتز یکی از لوکس‌ترین اقامتگاه های فرانسوی می‌باشد و در سواحل باسک نهایت آرامش و تمیزی را برای اقامتی فراموش‌نشدنی در کنار دریا ارائه می‌دهد.

این اقامتگاه با داشتن مرکز درمانی اسپا و آب دریا و همچنین تالاب آرامش، اتاق تناسب‌اندام و سالن زیبایی، بهشتی برای رفاه را برای شما ارائه می‌دهد. درمانگران حرفه‌ای آماده هستند تا برنامه‌های ویژه‌ای را با هدف دتاکس واتر، لاغری، تناسب‌اندام، هارمونی و موارد دیگر ایجاد کنند. برای سفر به اروپا، شما به ویزای شینگن نیاز دارید.

اردوگاه‌های کمپینگ

اردوگاه‌های “کمپینگ” زمین‌هایی هستند که برای کمپینگ طراحی شده‌اند که برای قرار دادن چادرها، ماشین‌های RV، خانه‌های متحرک و دیگر سازه‌های مسکونی تفریحی قابل حمل طراحی شده‌اند. این کمپ‌ها شامل کمپینگ‌های ساده یا زمین‌هایی است که قبلاً به یکی از سازه‌های مسکونی فوق مجهز شده‌اند، و همچنین مناطق مشترک و خدمات. آنها به صورت فصلی یا در تمام طول سال برای مشتریان غیر مقیم باز هستند.

دو نوع اردوگاه وجود دارد:

  • کمپ‌‌های “توریستی” بیش از نیمی از زمین‌های طبقه بندی شده به عنوان کمپ های “توریستی” را دارند و برای اجاره شبانه، هفتگی یا ماهانه توسط مسافران در دسترس هستند.
  • کمپ‌های “تفریحی” دارای بیش از نیمی از زمین‌های با برچسب “تفریحی” هستند و برای اجاره بیش از یک ماه توسط مشتریان غیر ساکن در دسترس هستند.خانواده ای خارج از خانه متحرک خود استراحت می کنند.
اقامتگاه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.