مجله اسپانیا

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid در اولین دوره برگزاری کنگره علمی تجاری به‌سرعت شرکت‌کنندگان جدیدی را به خود جذب کرد. این نمایشگاه مهم چند رشته‌ای با همکاری سازمان IFEMA و توسط فدراسیون اسپانیا از شرکت‌های فناوری بهداشت، فنین، هر دو سال یک‌بار در مادرید برگزار می‌شود. نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid به‌منظور ارتقا یادگیری، اطلاعات و دانش در مورد آخرین نوآوری‌ها در فناوری و روش‌های درمانی در یک‌لحظه مهم برای تقویت تجارت برای آینده در یک محیط بهداشتی کامل که توسط پروتکل‌های جامع IFEMA تضمین‌شده، طراحی‌شده است. با مفهومی که نمایشگاه تجاری و کنگره علمی پیشرفته با هم در یک مکان ادغام‌شده‌اند، انتظار می‌رود این نمایشگاه در هر دوره چندین هزار متخصص را جذب کند. نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE

 

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

هدف نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid با ارائه یک کنفرانس چند رشته‌ای در یک ساختمان بزرگ در رابطه با موضوعاتی مانند فناوری دیجیتال، پروتز، زیبایی، ارتودنسی، ریشه دندان و غیره در طی سه روز همه رشته‌های مختلف دندانپزشکی را پوشش می‌دهد و نه‌تنها مکانی ایده‌آل برای گسترش دانش در موارد مربوط به بهداشت دهان و دندان و درمان‌ها فراهم می‌کند، بلکه در ارتباط با مدیریت مشاغل، ابزارهای ارتباطی جدید و بازاریابی، استراتژی دیجیتال و غیره کنفرانس‌هایی ارائه می‌دهد. همه این‌ها فقط با هدف بهبود کیفیت خدمات ارائه‌شده به بیمار است. این کنفرانس در مرکز همایش‌های نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid، فضایی چندمنظوره و انعطاف‌پذیر و مجهز به مدرن‌ترین فناوری‌ها می‌باشد. نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama

در نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid یک نشست تخصصی برای دیدن آخرین پیشرفت‌ها و راه‌حل‌های تجهیزات کامل کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌های دندانپزشکی و همچنین ارتباطات، بازاریابی و مدیریت بازرگانی برگزار می‌شود. این نشست جایی است که شرکت‌ها این فرصت را خواهند داشت تا با مشتریان خود به‌صورت چهره به چهره در محیطی با حداکثر امنیت ارتباط برقرار کنند.

همچنین نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid برنامه کاملی از کارگاه‌های آموزشی را به رهبری شرکت‌های پیشرو در این بخش تهیه‌کرده است. این برنامه به شرکت‌کنندگان این فرصت را می‌دهد تا در مورد آخرین نوآوری‌های فناوری اطلاعات کسب کرده، در نمایش‌های عملی شرکت کنند و در محیطی شبیه واقعیت روزمره کلینیک دندانپزشکی با متخصصان تعامل داشته باشند. کارگاه‌های برگزارشده در نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid شامل موضوعاتی ازجمله موارد زیر است:

بزرگنمایی، ذره‌بین و میکروسکوپ، برنامه‌های رایانه‌ای برای مدیریت و تصویربرداری سه‌بعدی، ابزار چرخشی در اندودنتیکس، چاپ سه‌بعدی، تجهیزات برای درمان بهداشت پریودنتال، کامپوزیت‌ها، برداشت‌های دیجیتال، طراحی لبخند، تراز کننده‌ها، ضد اضطراب استنشاق، تکنیک‌های بازسازی با مواد زیستی و غشایی و ایمپلنتولوژی.

این کارگاه‌ها در سالن‌های مجاور کنگره، در یک فضای حرفه‌ای و اختصاصی برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

جامعه هدف نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid تمام متخصصان بخش دندانپزشکی ازجمله: دندانپزشكان، متخصصان بهداشت، پروتزهای دندان، ارتودنتیست‌ها، تکنسین‌های دندانپزشکی و دستیارهای بالینی و دانشجویان دوره كارشناسی ارشد را گردهم خواهد آورد كه می‌توانند در کارگاه‌هایی كه به‌صورت تجربی در نمایشگاه برگزار می‌شود، شرکت كنند. بازدید از نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid بدون نیاز به ثبت‌نام در کنگره برای کلیه افراد متخصص در بخش دندانپزشکی رایگان خواهد بود. نمایشگاه cebit hanover

محل و تاریخ نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid از تاریخ 24 ژوئن تا 26 ژوئن 2021 به مدت سه روز در محل نمایشگاه IFEMA در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود. رزرو غرفه و ثبت‌نام در کنگره در این نمایشگاه برای اولین بار به‌صورت آنلاین در تاریخ 18 مارس 2021 برگزار شد. در حال حاضر 9 سالن با مساحت بیش از 2300 مترمربع به این نمایشگاه اختصاص‌یافته است. با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، برگزارکنندگان نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid اقدامات لازم برای سازمان‌دهی جریان و تحرک شرکت‌کنندگان مانند رعایت فاصله اجتماعی، استفاده اجباری از ماسک، ثبت‌نام شرکت‌کنندگان به‌صورت آنلاین و جدیدترین فناوری‌ها برای شمارش شرکت‌کنندگان و تجدید هوا در سالن‌ها و موارد دیگر را انجام خواهند داد.

 

نمایشگاه دندانپزشکی مادرید Expodental Madrid

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.