مجله اتریش

10 دریاچه زیبای اتریش در سفر به این کشور زیبا

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

اگرچه اتریش از هر طرف محصور در خشکی است، اما کمبود اقیانوس خود را با دریاچه‌های دیدنی جبران می‌کند – کاملاً زیبا، با پس‌زمینه‌هایی از رشته‌ کوه‌های آلپ، آب‌های شفاف و سواحل شنی. در اینجا انتخاب‌های ما از زیباترین دریاچه‌های اتریش است. تور اتریش را با ژیوار تجربه کنید.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

1.دریاچه نوسیدل

دریاچه Neusiedl بزرگترین حوضه اندورهیک در اروپای مرکزی است که از اتریش به مجارستان هم مرز سرایت می کند. این مکان که پر جمعیت از حیات وحش است، به دلیل تراکم زیاد نیزارها، بهشت پرندگانی است که در دوره های مهاجرت در سواحل استراحت می کنند. چند شهر زیبا در اطراف آب ها وجود دارد که مهمترین آنها ایلمیتز، پودرسدورف آم سی (پاتفالو) و ویدن است.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

2.دریاچه آخنسی

آب‌های آرام دریاچه آخنسی که در تیرول واقع شده است، در ماه‌های تابستان، زمانی که گردشگران به روستاهای اطراف می‌روند، پر از فعالیت است. شنا، قایق‌سواری و موج‌سواری تنها تعدادی از فعالیت‌های ورزشی آبی هستند که در دریاچه آخنسی انجام می‌شوند که به دلیل کیفیت بسیار بالای آب آن شهرت دارد.

3.دریاچه سلفین

این منطقه نفس گیر که کمتر توسط گردشگران شناخته شده است را می توان با پیاده روی در Senderstal پیدا کرد. اگرچه خود دریاچه به‌ ویژه الهام‌بخش نیست، انعکاس محیط‌های کوهستانی باورنکردنی آن را ارزشمند می‌کند.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

4.دریاچه میلستات

دریاچه میلستات، مقصدی محبوب برای تعطیلات در کارینتیا و رویای یک شناگر، دارای آب‌های گرم، شفاف و درخشان در ماه‌های تابستان و طیف وسیعی از مناطق حمام برای استراحت است.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

5.دریاچه ویسنسی

با آب‌هایی که به قدری شفاف است که می‌توان آن را با استخر شنا اشتباه گرفت، مقاومت در برابر وسوسه شیرجه در دریاچه ویسنسی دشوار است. در طول ماه‌های سردتر، گاهی اوقات دریاچه یخ می زند و خود را به یک پیست یخی طبیعی و دیدنی تبدیل می کند.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

6.دریاچه گوساوسی

بخشی از مجموعه ای از سه دریاچه در اتریش علیا، این دریاچه دیدنی در زیر یخچال عظیم Dachstein و قله های دندانه دار کوه Gosaukamm قرار دارد. پیاده روی در اطراف این منطقه محبوب است و ماهیگیران اغلب در آب دیده می شوند.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

7.دریاچه تراونزی

افسانه ها می گویند، دریاچه ترانزی نسخه اتریشی هیولای دریاچه نس، موجودی به نام «لونگی» است. بر اساس فولکلور اتریشی، افسانه ها از مشاهده پری دریایی سوار بر اسب دریایی خبر می دهند. به نظر دور از ذهن است؟ عکس‌ها و ویدیوهایی آنلاین وجود دارد که نشان می‌دهد، موجودی بزرگ که در آب شنا می‌کند.

8.دریاچه هالشتات

هالشتات یکی از جذاب ترین و قدیمی ترین روستاهای اتریش است که سالانه 800000 نفر از هالشتات بازدید می کنند. آب‌های درخشان دریاچه برای قایق سواری و شنا عالی است. سفر در دریاچه قطعا یکی از بهترین راه ها برای کشف زیبایی دریاچه است.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

10.دریاچه ایرسی

در نزدیکی Mondsee فوق الذکر، دریاچه Irrsee را خواهید دید. آب‌های شفاف که به‌ طرز زیبایی گرم و آرام است، علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی را در تابستان جذب می‌کند.

۱۰ مورد از زیباترین دریاچه های اتریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.