مجله انگلیس

5 پارک برتر لندن| تجربه‌ای دل انگیز در لندن برای شما

حیات وحش باورنکردنی لندن، باغ‌هایی با طراحی زیبا و البته فضای فراوان برای پیک نیک‌های تابستانی و پیاده‌روی زمستانی با طراوت در پارک‌های لندن را کشف کنید. در اینجا 5 مورد از جذاب‌ترین پارک‌های لندن را ببینید. دلیل قرمز بودن اتوبوس‌های لندن چیست؟

1.هاید پارک

پیاده روی آرام داشته باشید، دوچرخه سواری کنید، در قایق پارو بزنید یا در سرپنتاین در هاید پارک شنا کنید. هر راهی را که برای کاوش در این پارک بزرگ و واقع در مرکز انتخاب کنید، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، با بیش از 4000 درخت، یک دریاچه، یک چمنزار، باغ های گل رز و فواره یادبود پرنسس ولز، دایانا. بازدید از موزه مادام توسو در لندن را از دست ندهید.

2.ریجنت پارک

توقف کنید و گل‌های رز را در باغ‌های زیبای ریجنت پارک بو کنید. این بنا با مساحت 166 هکتار در سال 1811 توسط معمار مشهور جان نش طراحی شد. در کنار باغ‌های رسمی خیره‌کننده، این پارک لندن دارای دریاچه قایق‌سواری، زمین‌های بازی و بزرگترین منطقه ورزشی در فضای باز لندن، به‌علاوه تئاتر فضای باز است. بررسی اجمالی کشور انگلیس را مطالعه نمایید.

3.ریچموند پارک

در این پارک زیبا صدها آهو، درختان باستانی و گونه‌های کمیاب گل‌های وحشی را تحسین کنید. با وسعت 1000 هکتار، مناظر بالای تپه در پارک ریچموند خیره کننده است و توسط قانون محافظت می‌شود. در محوطه پارک پنهان شده، به دنبال مزرعه ایزابلا بگردید تا آزالیاهای ژاپنی همیشه سبز را ثبت کنید.

۵ مورد از بهترین پارک های لندن

4.پارک سنت جیمز

پارک سنت جیمز دارای یک دریاچه بزرگ با دو جزیره به نام‌های غربی و جزیره اردک است. این پارک به‌خاطر کلونی پلیکان‌ها که از زمان اهدای آن‌ها توسط سفیر روسیه در سال 1664 یکی از ویژگی‌های آن بوده است، شناخته می‌شود. یک پل آبی زیبا به بازدیدکنندگان چشم‌اندازی به سمت کاخ باکینگهام در غرب می‌دهد. در شرق فواره Swire و در جنوب فواره Tiffany بر روی صخره Pelican قرار دارد.

۵ مورد از بهترین پارک های لندن

5.پارک گرینویچ

در قدیمی‌ترین پارک سلطنتی لندن، پارک گرینویچ، توقف کنید تا مناظر خیره‌کننده رودخانه تیمز و شهر لندن را ببینید. پارک شکار سابق هنوز هم محل زندگی یک گله کوچک آهو، و همچنین خط Prime Meridian، رصدخانه سلطنتی و چندین کافه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.