ژیوارنامه

هیتلرهنوز هم زنده است

هیتلر-هنوز-هم-زنده-است

جالب و خواندنی از آدولف هیتلر

 • محل تولد: اتریش
 • سال تولد: 1889
 • مرگ: 1945 شاید هم زنده است!
 • مقام: ریاست حزب نازی و بعد از آن صدراعظم آلمان شد.
 • کودتای نافرجام آبجو فروشی مونیخ باعث شد که 5 سال در زندان به سر ببرد.
 • کتاب نبرد من را در همین 5 سال، زندانی بودن نوشت.
 • اوا براون سال های طولانی معشوقه هیتلر بود.
 • ازدواج اوا براون و هیتلر فقط یک روز عمر داشت، روز بعد از ازداواج باهم خودکشی کردند.
 • هیتلر در یک مسافرخانه در اتریش به دنیا آمد.
 • پدر و مادر هیتلر عموزاده بودند.
 • پدر هیتلر کارمند ساده گمرک بود.
 • خانواده هیتلر 8 نفره بود، اما فقط خودش و یک خواهرش در کودکی زنده ماندند.
 • روابط هیتلر با مادرش بسیار خوب و صمیمانه بود.
 • هیتلر از پدرش کتک می‌خورد و بحث های طولانی بین آنها در می‌گرفت.
 • هیتلر عاشق هنر بود اما پدرش او را به مدرسه فنی فرستاد زمانی که آلویس پدر هیتلر فوت کرد، هیتلر مدرسه فنی را ترک کرد.

تصویر کودکی هیتلر

هیتلر-هنوز-زنده-است
 • بعد از مرگ پدرش، در یک پرورشگاه زندگی می‌کرد و سرپرستی مادرش را به عهده گرفت.
 • آدولف دو بار از مدرسه هنر اخراج شد، چون در این زمینه از نظر اساتید بی استعداد بود.
 • کلارا، مادر هیتلر در سن 47 سالگی در گذشت. بر اثر سرطان سینه.
 • هیتلر تمام ارث خودش را به خواهرش بخشید. از طریق دادگاهی در لینز.
 • رخبر حزب نازی ها در سن 21 سالگی از طرف یکی از خاله هایش شاید هم یکی از عمه هایش، ارث برد.
 • هیتلر برای امرار معاش کارت پستال هایی نقاشی می‌کرد و به گردشگران می‌فروخت.
 • هیتلر از شدت فقر در سال ۱۹۱۰ در مکانی که برای کارگران فقیر تهیه شده بود، ساکن شد.
 • آدولف عقیده داشت که یهودی ها باعث عقب ماندگی کشور اتریش می‌شوند.
 • هیتلر از خدمت سربازی معاف شد.
 • به خاطر این که تابعیت آلمانی او مفقود شده بود هرگز به بالاتر ازسرجوخه ترفیع نیافت.(در جنگ جهانی اول)
 • هیتلر در جنگ جهانی اول مدال صلیب آهنی درجه 1 و 2 را  که به ندرت به سرجوخه‌ها اعطا می‌شود، دریافت کرد.
 • مدال جانبازان را برای زخمی شدن پای چپش دریافت کرد.
 • هیتلر مدتی نابینا شد،به خاطر مصدومیت با گاز خردل در حمله شیمیایی.
 • آدولف نه سیگار می‌کشید و نه مشروبات الکلی مصرف می‌کرد.
 • به دستور هیتلر در سال ۱۹۳۰ شرکت خودروسازی فولکس‌واگن بنا شد. معنی واژه فولوکس واگن: خودروی مردم .
هیتلر-هنوز-زنده-است

نمایی از جنگ جهانی اول

روابط هیتلر با رضا شاه

 • نامه هیتلر به رضا شاه به مناسبت افتتاح خط آهن: «به مناسبت اختتام خط آهن شمال به جنوب ایران که یکی از شاهکارهای بزرگ مهندسی و برای ایران فوق‌العاده مفید است، بهترین تبریکات قلبی خود را تقدیم می‌دارد.»
 • متن تبریک عید از هیتلر به رضا شاه پهلوی در سال 1317: از آن اعليحضرت خواهشمندم، به مناسبت نوروز صميمى ترين تبريكات و ادعيه ام را براى مزيد ترقى و تعالى كشور ايران قبول فرمايند. آدولف هيتلر”
 • هیتلرموقع حرف زدن آرام نمی گرفت، یا دور خودش می‌پیچید و یا به این طرف و آن طرف اطاق می‌رفت و حرف می‌زد. درموقع حرف زدن هم مرتباً پلک چشمانش را بهم می‌زد و دندانهایش را روی هم فشار می‌داد. دستهایش را پشت کمر، می برد و ناگهان جلو می‌آورد و ناگهان بالا می‌برد و در هوا تکان می‌داد. درعین حال روی پنجه‌های پا هم بلند می‌شد. درست مثل این بود که زیر پایش آتش روشن است و نمی تواند آرام بگیرد. موقع حرف زدن هم با آنکه ما در نزدیکش بودیم با صدای بلند صحبت می‌کرد.( به نقل از تاج الملوک آیرملو- همسر رضا شاه)

نقاشی از آدولف هیتلر

هیتلر-هن.ز-زنده-است

هیتلر هنوز هم زنده است

آیا هیتلر زنده است؟ در این‌باره شایعات و مدارکی وجود دارد که می‌تواند انسان را به تاریخ پیوند دهد. تصور کنید که هیتلر در آن زمان (1945) خودکشی نکرده باشد و فقط برای رد گم کنی این سناریور را طراحی کرده باشد و برای سالهای طولانی ماجراهای بعد از خودکشی خود را رصد کرده باشد. چه احساس شگفت انگیزی دارید؟ با این حال سکوت طولانی هیتلر برای چه بوده است؟ چرا باید خود را از هویت خود پنهان کند؟ این از آن دست اتفاقاتی است که در تاریخ برای همیشه یک راز باقی خواد ماند؟ شما چه فکری می‌کنید؟

کپی از کارت عضویت هیتلر در حزب کارگران آلمان

کپی از کارت عضویت هیتلر در حزب کارگران آلمان

خبر چالش برانگیز زنده بودن هیتلر

خبر زنده بودن هیتلر در سال 2014: در برزیل یک دانشجو مشغول تنظیم پایان نامه دکترایش بود. در این پایان نامه او ادعا کرد که هیتلر تا سال 1984 زنده بوده است. این یعنی در 95 سالگی هیتلر با جهان خداحافظی کرده است.

داستان زنده بودن هیتلر از زبان خودش

پیر مرد 129 ساله به نام هرمن گوتنبرگ ادعا میکند که هیتلر است!

او خودش تعریف می‌کند: که در سال 1945 همان سالی که خبر خودکشی هیتلر در جهان پخش شد با یک پاسپورت جعلی با نام هرمن گوتنبرگ از آلمان به آرژانتین آمده است، و این پاسپورت از طرف گشتاپو برای او صادر شده است. این مرد ادعا می‌کند که از ترس تعقیب مجرمان جنگ نازی به صورت مخفیانه زندگی کرده است و بعد از اینکه اسرائیل به تعقیب مجرمان جنگ در سال گذشته خاتمه داد تصمیم گرفته ام که خود را معرفی کنم.

آدولف هیتلر ادعا می‌کند که من برای چیزی سرزنش شده ام که هیچ وقت انجام نداده ام و حالا آمده ام تا حقیقت را باز بگویم. او می‌خواهد که دوباره مشهور شود اما این بار نه با جنگ بلکه با کتابی که می‌خواهد بنویسد. این کتاب قرار است که در شهریور امسال -1399- منتشر شود.

هیتلر-هنوز-هم-زنده-است

تصویر اوا براون معشوقه آدولف هیتلر

زنده بودن هیتلر از دید سازمان سیا

مأمور سابق سازمان سیا، باب بانر گفت: آدولف هیتلر در سال 1945 خودکشی نکرده بود و تا سالها بعد از آن تاریخ در برزیل زندگی کرده است. خوردن کپسول سیانور و شلیک به سر همگی رد شده اند. هم خود هیتلر و هم اوابراون تا سالهای بعدی زنده بوده اند.

بانر همچنین بیان می‌کند که: بر اساس 700 سند سري که اکنون منتشر شده است، هيتلر داستان ساختگي خودکشي را طراحي کرد، اما پس از آن با يک زيردريايي به «تنريف» اسپانيا و پس از آنجا به آرژانتين رفت.

به ادعاي بانر، هر چه بيشتر در اسناد و کتاب هاي تاريخي دقت کنيم، در مي يابيم که دليلي براي خودکشي هيتلر وجود ندارد. يکي از اسناد موجود هم حاکيست که ارتش آمريکا در آلمان نتوانست جسد هيتلر را کشف کند و هيچ دليلي نيز درباره مرگ يا خودکشي وي در دست ندارد.

بانر هم به نقل از يک مرد يوناني در يک فيلم مستند گفته است که هيتلر و شماري از شخصيت هاي رژيم نازي، اواخر جنگ جهاني از آلمان گريخته و راهي آمريکاي لاتين شدند.

ژِیوار سفیر نوین

هیتلر-هنوز-هم-زنده-است
هیتلر-هنوز-هم-زنده-است

پیرمرد 129 ساله ای که ادعا می‌کند هیتلر است.

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “هیتلرهنوز هم زنده است

 1. مهدی گفت:

  چیزی که ثابت شده تاریخ همیشه بدست فاتحان نگارش میشه… قطعا هیتلر یک رهبر تمام عیار نبوده و نیز قاتل بیرحم‌ یهودیان نیز نبود. قضیه کوره های آدمسوزی بخاطر گسترش زیاد بیماری تیفوس بود که در میان جوامع سنتی آنموقع اروپا بدلیل عدم رعایت بهداشت فردی و نیز عدم اعتماد به نظام بهداشت بیشتر بود. از جوامع سنتی میتوان به یهودیان و کولیها اشاره کرد که از قرون وسطا هم در شهرکها و روستاها بصورت کلونی زندگی میکردند. اینکه یهودیان در امور اقتصادی دنیا و اروپا دست اندازی میکردند هیچ شکی نیست و متأسفانه از نزول‌خواری و رانتخواری و اقدام به نفوذ به حکام اروپایی در جهت منافع نامشروع خود دست بردار نبودند. چارلز اول پادشاه انگلیس در یک اقدام همه یهودیان را از کشورش اخراج کرد و حتی شاه اسپانیا نیز یک فرصت یکماهه داد و بیش از 500هزار یهودی را از اسپانیا بیرون کرد. این اقدامات علاوه بر ریشه‌های تاریخی بخاطر رفتارهای ناهنجار یهودیان بود. جالبه در ارتش هیتلر اقوام و ملتهای مختلفی حضور داشتند. اقوام مسلمان اروپایی مثل آلبانی و بوسنی در ارتش رایش بودند و هیتلر خیلی به اعتقادات دیگران احترام قائل بود. حتی تعدادی افسر و ژنرال عالیرتبه یهودی در کنار هیتلر بودند و از معتمدان او بودند. هیتلر با دین و قوم یهود دشمنی نداشت و یهودیان زیادی در ارتش ورماخت بود. یعنی دشمنی صرف با یهودیان نداشت اما هیتلر با یک خط فکری که تمام منابع و منافع اروپا را در چنگال داشت که منجر به معاهده ورسای شده بود دشمنی داشت. آن خط فکری در بریتانیا و فرانسه پس از ناپلئون نفوذ زیادی کرد. همین خط فکری جنگ جهانی اول را پدید آورد و بنام انقلاب بلشویکها شاهان تزار را نابود کرد و سبب تجزیه عثمانیها شد که درآندوره در اروپا صاحب قدرت بود. همان خط فکری مسبب جدا شدن بیش از 40% خاک ایران از مام میهن شد که خیلی راحت باعث کشته شدن نادرشاه افشار، مسموم شدن عباس میرزا دانا و ترور امیرکبیر شد. همان خط فکر مثلا بخاطر نسل کشی دروغین یهودیان بجای اینکه خود اروپاییان تاوانش را بدهند از کیسه خاورمیانه بخشش کردند. اگر بخواهیم حتی به ادوار تاریخ بنگریم سابقه حضور فلسطینیان در آن سرزمین بیشتر از قوم به ظاهر مظلوم یهود هست. امیدوارم بلافاصله بنده را به نزدیکی به نظام ایران محکوم نکنید. یهودیان در طول تاریخ بجای قدرشناسی از پادشاهان ایرانی از هرنوع توطئه و نیرنگ درجهت ضربه زدن در خیلی از مسیرهای تاریخ باستان کوتاهی نمیکردند.

 2. ناریا سراپ گفت:

  برای هیچ و پوچ تو چهار سال برای تصمیمات احمقانه جون میلیونها انسان از بین رفت. برای هیچ و پوچ 8 سال با ایران جنگید. برای هیچ و پوچ سوریه ویران شد. برای هیچ و پوچ یمن با معماری زیباش خرابه شده الان. برای هیچ و پوچ افغانستانی نیست. برای هیچ و پوچ کره شمالی زندگی سیاه و سفید هست. برای هیچ و پوچ از سال 1375 در تحریمیم. برای هیچ و پوچ اورشلیم نفرین شده سالهاست مخزن دعوا بر سر همه چی و هیچی هست. برای هیچ و پوچ انتخاب مردمم حکومتی بود که فکر میکرد بینظیر هست و دنبال تغییر. برلی هیچ و پوچ سر همه ما رو کلاه میزارن نه جنگی هست نه دشمنی نه تحریم همه بحانه هست به راحتی با هم در دادو ستد هستند به راحتی میفروشند و در بانکهای دیگر ذخیره میکنند دروغ دروغ دروغ

  1. قضاوت نکنید هموطنان 😐🏳️ گفت:

   حالت خوش نیست دادا؟
   من واقعا یه سوال دارم؟شما ادمای از خود راضی، چرا چشماتونو از رو خوبی ها می‌بینیدین و دنبال بدی هستید؟به ادامای خوب تمام تهمت های جهان میزنید؟به کسایی که تاریخ ساز شدن و…… هیتلر هیچوقت افغانستان رفته؟چرا پشت سرش غیبت میکنی؟هیتلر میخواست به ایران و بقیه کشورا کمک کنه تو وجود نداشتی که چیزی بگی

  2. مهدی گفت:

   هر اتفاقی ریشه در یک زمان گذشته دارد.
   ریشه جنگ جهانی دوم در معاهده ورسای و جنگ جهانی اول بود. آیا شما از کشتار آلمانیها توسط ارتش بریتانیا و فرانسه قبل از شروع جنگ جهانی دوم خبر دارید…؟ چرچیل طوری خود را به مظلومی میزد که گویی هیچ گناهی نمیکرد. آیا از مفاد معاهده ورسای خبر دارید؟ آلمان محکوم به پرداخت غرامت شده بود در حالیکه تمام زمینهای مرغوب منابع و معادن آلمان را جدا کرده بودند. فرانسه و انگلیس مظلوم نما و خود قاتل بودند

 3. احمد آقا گفت:

  به نظر من درسته که هیتلر کارهای بزرگی رو تو تاریخ ثبت کرد اما فرد فوق العاده ترسویی بوده منظورم ترس شخصی هستش شجاعت رادولف هس دستیار هیتلر در انجام کارها بی نظیر بود آدولف هیتلر بعد از از دست دادن رادولف هس بخاطر پروازه غیر منتظرش به انگلستان و اون اتفاق دیگه نتونست کارهای جسورانه بکنه و داستان خودکوشی و فرارش رو درست کرد

  1. هیتلر گفت:

   چرا چرت میگی؟

 4. سارا گفت:

  بعید میدونم واقعی باشه ولی تنها شخصیتی که دوست دارم ببینمش

 5. H&a گفت:

  واااااای
  اگه زنده باشه چی میشه

 6. هیتلر گفت:

  زر نزن الکی همش میگی بمب اتم

  1. شیما رشیدی گفت:

   رعایت ادب از واجبات اینجاست، جناب🌹

   1. Yas گفت:

    بنظرم هیتلر. برای تقویت سپاه خودش هرکاری کرد که ی نژاد سالم و بی عیب و نقص داشته باشه اما بازم چاله های زیادی داخل کارا بود اما حب غیر ممکنه که تونسته زنده بمونه😐

    1. شیما رشیدی گفت:

     بله نظرتون کاملاً محترم می‌باشد.

 7. مهدی گفت:

  آدولف هیتلر به همراه اوساما بن لادن و صدام حسین بهترین های تاریخ بودند چون ب هیچکس باج نمیدادن دمشون گرم

 8. مهدی گفت:

  هیتلر به همراه اوساما بن لادن و صدام حسین بهترین های تاریخ بودن ک به هیچکس باج نمیدادن

  1. شیما رشیدی گفت:

   این هم نظر شماست

  2. سلام گفت:

   حالت خوبه مرد حسابی……بهترین بودن؟؟؟؟؟؟؟زده به سرت

  3. اوساما بن لادن گفت:

   بچه بیا پایین شرو ور نگو

 9. رضا گفت:

  با با وجود اینکه از نژاد پرستی هیتلر و چرندیاتش درباره نژاد برتر بشدت بیزار هستم ولی از ته دل بهش احترام می‌زارم و در مقابل شخصیت قویش سرتعظیم فرود می آورم؛و معتقد هستم که اگه راز ساخت بمب اتمی رو میدونست یک لحظه هم در استفاده از اون مردد نمی شد

  1. شیما رشیدی گفت:

   این هم نظر شماست، بله

 10. علی گفت:

  99 درصد خود هیتلر بوده ولی به خاطر زیر سوال نرفتن دروغ بزرگ تاریخی یعنی هولوکاست در عرض کمتر از 24 ساعت بهش انگ دزدی زدن و سرشو کردن زیر آب مرگ بر اسرائیل

  1. شیما رشیدی گفت:

   ممکنه بله

 11. ناشناس گفت:

  ما حدس می زنیم هیتلر نقاش نبوده نقاشی های کسی دیگر را به اسم خودش دزدیده و او را کشته ، هر کار بگی از هیتلر کثیف و قاتل برمیاد .

  1. شیما رشیدی گفت:

   بله شایعات زیادی در این باره وجود داره

  2. مهدی گفت:

   آخه برادر من وقتی اطلاعات نداری چرا بی خود قضاوت میکنی هیتلر آدمی بود که وقتی بهش اطلاعاتی در مورد بمب اتم دادن اجازه ساخت بمب اتم رو نداد حالا چند تا بی سواد بهش میگن کثیف و قاتل

   1. شیما رشیدی گفت:

    نظر شما هم، محترم است.

   2. رضا گفت:

    با با وجود اینکه از نژاد پرستی هیتلر و چرندیاتش درباره نژاد برتر بشدت بیزار هستم ولی از ته دل بهش احترام می‌زارم و در مقابل شخصیت قویش سرتعظیم فرود می آورم؛و معتقد هستم که اگه راز ساخت بمب اتمی رو میدونست یک لحظه هم در استفاده از اون مردد نمی شد

    1. هیتلر گفت:

     زر نزن الکی همش میگی بمب اتم

     1. ناشناس گفت:

      از هیتلر خوشم میاد اگر فرزندان هیتلر زنده بودن و حزب نازیسم هنوز وجود داشت قطعا شریک ایران میبودند

     2. هیتلر گفت:

      من زندم زر نزنین من خودمو نکشتم که شما بشتم زر بزنین برا این کشتم که منو اسیر نکنن اعطلاعات بدزدن

   3. ناشناس گفت:

    درسته.الان توی رسانه های امریکا و اسراییل تبلیغات علیه هیتلر به شدت زیاده و همین به نشانه ی حقانیته هیتلره و همه ی شایعاتی که در موردش میگن دروغه

  3. ارشیا کرمانی گفت:

   زر نزن آشغالی ملعون

  4. سلام ۲ گفت:

   😂😂😂😂اخه هیجی‌نمیدونی مجبوری یه چی بنویسی ……اصن خودت برو به حرفی که زدی یه نیم ساعت فکر کن

  5. ناشناس پلاس توربو شارژ گفت:

   اهای ناشناس کثیف این کشوری هست که تو توش زندگی میکنی نه هیتلر ، هیتلر با اون قدرت حتی یه قطره الکل و یک نخ سیگار نکشید در حالی که بزرگان کشورت بحای اینکه فکر ملت رو بکشن
   به فکر فحشا و زندگی زناشویی اند
   هیتلر کثیف نیست یک نابغه و متفکر است که نمیتونه از روی احساسات و به خاطر روس ها و شوروی های کثیف و بد قول خودش رو خودکشی کنه

   ❤Führer❤

  6. قضاوت نکنید هموطنان 😐🏳️ گفت:

   مغز خر خوردی اسکول 😐 تو اگه مثل هیتلر تونستی واس کشورت موجب افتخار باشی اونوقت بیا اینجا زر بزن😐
   هیتلر مثل نادرشاه ایران برای المان بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.