مجله آلمان

نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica)

نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica)

در این مقاله قصد داریم که در مورد بزرگترین نمایشگاه رباتیک جهان با شما صحبت کنیم پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

تاریخچه مختصری در مورد نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ( Automatica)

در سال 2004 بزرگترین نمایشگاه رباتیک جهان یعنی نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica) برگزار شد. این نمایشگاه هر دوسال یک بار در مونیخ برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری نمایشگاه اتوماتیکا، تولید محصولاتی است که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، از نظر کیفیت نیز، از درجه کیفی بالایی برخوردار باشند.

در نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica) ، فناوری های بروز و جدیدی چون: سیستم موقعیت یابی، فناوری درایو، نرم افزار و …. برای شرکت ها و بازدیدکنندگان ارائه داده می شوند.

از نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE بازدید کنید.

نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica)

نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica)، نمایشگاهی پیشرو در صنعت رباتیک

نمایشگاه Atuomatica مونیخ به عنوان اولین و برگزیده ترین نمایشگاه در صنعت رباتیک به شمار می آید. نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica)، راه حل هایی را در زمینه ی مونتاژ، اجزای بینایی ماشین به نمایش می گذارد.

شرکت هایی که در همه ی زمینه های این صنعت فعالیت می کنند می توانند با حضور در این نمایشگاه، به فناوری های جدید و بروزی که در این صنعت استفاده می شود، دسترسی پیدا کنند.

نیاز جامعه به صنعت رباتیک

در جامعه ی کنونی ما که صنعت دیجیتال و تکنولوژی روز به روز درحال پیشرفت است، نیاز جامعه به صنعت رباتیک بیشتر از قبل می باشد. نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ(Automatica) با ارائه محصولات جدید در صنعت رباتیک، نیاز جامعه را تضمین  می کند.

جامعه کنونی ما در حال حاضر به محصولاتی با کیفیت و بازده بالا نیاز دارد. پس با بهره گیری از صنعت رباتیک می توانیم محصولاتی فوق العاده هوشمند و با کیفیت و بازده عالی تولید کنیم.

معرفی مونیخ | نگاهی به سومین شهر بزرگ آلمان بیاندازید.

4 دلیل برای برگزاری نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ(Automatica)

 • نمایشگاهی پیشرو در صنعت اتوماسیون هوشمند و رباتیک
 • ایجاد انگیزه و ایده برای شرکت ها در تمام شاخه های تولید صنعت
 • ایجاد تحول در صنعت دیجیتال
 • گردهمایی مسئولان برجسته در زمینه صنعت

نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ(Automatica) حول چه موضوعاتی است؟

نمایشگاه اتوماتیکا حول موضوعات زیر می باشد:

 • راه حل های مونتاژ
 • رباتیک صنعتی
 • فناوری درایو
 • فناوری نرم افزار
 • فناوری سیستم های کنترلی
 • سیستم های موقعیت یابی
 • و …..

درباره نمایشگاه تاسیسات اسن shk بیشتر بدانید.

برگزاری نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ(Automatica) در سال 2018

نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ (Automatica) در سال 2018 از تاریخ19 تا 22ژوئن برگزار شد. نزدیک به 29 کشور در این نمایشگاه شرکت کردند و فناوری های خود را به نمایش گذاشتند.

در فضای نمایشگاه که بالغ بر 66 هزار متر مربع می باشد، نزدیک به890 غرفه وجود دارد. مسئولان هر غرفه در مورد محصولات خود سخنرانی هایی را برای بازدید کنندگان ارائه دادند.

در مجموع نزدیک به 45854 هزار نفر از کشورهای مختلف برای بازدید از نمایشگاه اتوماتیکا به مونیخ آمدند.

نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ(Automatica) در سال 2020 برگزار نشد.

متاسفانه در سال 2020 به دلیل شیوع همگانی ویروس کرونا، مسئولان برگزاری نمایشگاه، تصمیم گرفتند برای اینکه هیچ خطری سلامتی بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان را تهدید نکند،

و همه از سلامتی و ایمنی کاملی برخوردار باشند، برگزاری نمایشگاه اتوماتیکا را در سال 2020 لغو، و به تاریخ 21 تا 24ژوئن 2022 موکول کردند.

برگزاری نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ(Automatica) در سال2022

همان طور که پیش از این گفتیم؛ برگزاری نمایشگاه اتوماتیکا به شرکت ها و صاحبان تجارت در زمنیه صنعت رباتیک این امکان را می دهد که بتوانند فناوری هایی که در آینده بسیار مهم و حیاتی هستند را کشف کنند.

در نمایشگاهی که در سال 2022 برگزار خواهد شد، مجموعه ای از همایش ها و کنگره هایی در مورد کاربرد صنعت رباتیک در آینده و هم چنین استفاده از توانایی های هوش مصنوعی و خدمات آن، ارائه خواهد شد.

هم چنین در پارک ها نیز به صورت زنده می توانید نحوه ی استفاده از فناوری های جدیدی را که بر مبنای هوش مصنوعی و یا بینایی ماشین هستند را مشاهده کنید.

جالب است بدانید که مجموعه ای از کارگاه هایی برای آشنایی با توانایی های هوش مصنوعی، برای کسب اطلاعات بیشتر نیز ارائه می شود که علاقه مندان می توانند در این کارگاه ها شرکت کنند ، تا با فناوری های صنعت رباتیک و هوش مصنوعی آشنا شوند.

وب سایت شرکت در نمایشگاه اتوماتیکا مونیخ(Automatica)

علاقه مندان برای شرکت در نمایشگاه اتوماتیکا می توانند به وبسایت اصلی نمایشگاه به آدرس https://automatica-munich.com/en/ مراجعه نمایند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.