مجله اسپانیا

نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona

نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona

بارسلونا یکی از شهرهای جهان است که در آن بیشتر کنگره‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود و هرساله نمایشگاه‌های تجاری، فرهنگی، علمی و اجلاس‌های ملی و بین‌المللی برگزار می‌کند. فیرا د بارسلونا Fira de Barcelona نیز یکی از مهم‌ترین سازمان‌های نمایشگاه‌های تجاری اروپا است که به برگزاری بسیاری از این نمایشگاه‌ها می‌پردازد. یکی از شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین این نمایشگاه‌ها، نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona است که در زمینه خودرو می‌باشد. برای اخذ ویزای نمایشگاهی در کنار شما هستیم.

معرفی نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona

نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona اخبار شرکت‌های اسپانیایی و بین‌المللی مربوط به بخش‌های اتومبیل، وسایل نقلیه تجاری، موتورسیکلت، کاروان، اتومبیل و قطعات خودرو را به نمایش می‌گذارد.

این نمایشگاه که در سال 1919 میلادی تأسیس شد هر دو سال یک‌بار در مرکز نمایشگاهی مونتجوئیک در شهر بارسا، کاتالونیا (اسپانیا) برگزار می‌شود و با بیش از یک میلیون بازدیدکننده، یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های تجاری است که در سایت نمایشگاهی Fira بارسلون برگزار می‌شود. همچنین یکی از پنج نمایشگاه مهم در جهان است و مهم‌ترین نمایش در اسپانیا از نظر تعداد بازدیدکنندگان و نام‌های تجاری شرکت‌کننده به شمار می‌رود.

راهنمای سفر به اسپانیا برای مسافران!

نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona تنها رویداد اسپانیایی است که توسط سازمان بین‌المللی تولیدکنندگان وسایل نقلیه موتوری (OICA) شناخته‌شده است. این نمایشگاه، رویدادی واحد در نوع خود در اسپانیا است که در سطح بین‌المللی به رسمیت شناخته می‌شود و یک معیار اروپایی و جهانی با بیش از 96 سال سابقه است که همواره تلاش می‌کند تا با روندهای جدید سازگار شود و فرصت‌های بیشتری را برای غرفه‌داران، شرکا و بازدیدکنندگان خود ارائه دهد. بهترین تورهای نمایشگاهی ژیوار را ببینید!!

 

نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelonaآخرین دوره نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona

نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona ، به همت فیرا د بارسلونا چهل و یکمین دوره خود را از 8 تا 18 ژوئیه 2021 در محل Montju holdc برگزارکرده است و انتظار می‌رود دوره بعدی آن در ماه می 2023 برگزار شود. این نمایشگاه همواره یکی از رویدادهای بسیار مورد انتظار علاقه‌مندان به وسایل نقلیه موتوری بوده است که طی این نمایشگاه چندروزه حدود 700 هزار بازدیدکننده را به خود جلب کرده است.

آثار نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona

در این نمایشگاه محصولاتی مانند وسایل نقلیه تجاری و مشتقات اتومبیل، کیت‌های شخصی‌سازی اتومبیل، قطعات یدکی، قطعات و لوازم جانبی، اتومبیل، صوتی، تلفن و دزدگیرها، شرکت‌های نفتی، روان کننده‌ها، مواد افزودنی و مواد شیمیایی، تایرها، آزمایش‌های دینامیکی، مطبوعات تخصصی، خدمات و متفرقه، موتورسیکلت، دوستدار محیط‌زیست، وسایل نقلیه الکتریکی، انرژی، زیرساخت شارژ باتری، انرژی‌های تجدید پذیر و غیره را به نمایش می‌گذارد.

 

نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelonaایمنی نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona

برای اطمینان از حداکثر ایمنی برای شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران، شرکت فرا د بارسلونا پروتکل پیشگیری دقیق خود را که با همکاری کارشناسان مدیریت خطر و مشاوره بیمارستان کلینیک د بارسلونا طراحی‌شده است، اجرا می‌کند. همچنین به‌کارگیری فضاهای بزرگی که مسافت فیزیکی، کنترل ظرفیت و میزان بازدیدکننده، سیستم‌های تهویه تقویت‌شده و تجدید هوا و حداکثر استفاده از فضاهای بیرونی را تضمین می‌کنند، برخی از اقداماتی است که در این نمایشگاه انجام می‌شود.

اگرچه هرساله نمایشگاه‌های متعددی در زمینه صنعت خودرو و صنایع وابسته به آن در سراسر جهان برگزار می‌شود اما نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona به علت قدمت صد ساله و اعتبار روزافزون آن همواره موردتوجه بوده است. از طرفی دیگر این نمایشگاه به علت تأیید سازمان‌های رسمی مربوطه و تعداد بالای بازدیدکنندگان آن اعتبار دوچندانی کسب کرده است. شرکت در این نمایشگاه برای آگاهی از مسائل مربوط به خودرو و مسائل جانبی آن همواره برای علاقه‌مندان موردتوجه بوده است.

 

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.