مجله ایتالیا

نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما |تاریخ و محل برگزاری

نمایشگاه مواد غذایی

پیشینه نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما

نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما سال‌به‌سال نقش مرجع خود را در زمینه بین‌المللی غذاهای ایتالیایی تقویت می‌کند و به‌عنوان یک نمایشگاه ماده غذایی واقعی در حال رشد است.

این نمایشگاه با 19 سال سابقه فعالیت در بخش مواد غذایی و با تمرکز بسیاری بر جنبه‌های مختلف، مانند نوآوری در تولید مواد غذایی، آشپزی خلاق، پیوندهای محیطی، کیفیت و سلامتی و موارد دیگر، غذا را به‌عنوان فرهنگ هر کشور در نظر می‌گیرد.

در سال 2018، نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما خود را به‌عنوان یک رویداد مرجع در بخش کشاورزی و صنایع غذایی ایتالیا و یک ویترین بزرگ با دید بین‌المللی برای کنفرانس‌ها و میزگردها در مورد موضوعات روز در صنعت غذا و خرده‌فروشی مواد غذایی معرفی کرد.

سال 2020 هدف این نمایشگاه تکرار موفقیت مطالب و بازدیدکنندگان دوره قبلی بود. همچنین در سال 2020 این نمایشگاه فقط مجوز ورود متخصصان ملی و بین‌المللی غذا، خرده‌فروشان مواد غذایی و Ho.Re.Ca را داده بود و در آن دوره ورود به این نمایشگاه برای افراد زیر 18 سال ممنوع بود.

از تور نمایشگاه عینک ایتالیا (MIDO) دیدن کنید.

هدف نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet  پارما

نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما یک نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی است که بر ارتقا میراث مواد غذایی و غذاهای ایتالیایی متمرکز است. این نمایشگاه محصولات غذاهای منحصربه‌فردی را که در ایتالیا ساخته می‌شود، ارائه می‌دهد. این نمایشگاه سرشار از فعالیت‌ها و رویدادهای سازمان‌یافته برای تجزیه‌وتحلیل نوآوری‌ها و آخرین روند بازار می‌باشد.

به‌طورکلی نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های فناوری‌های غذایی ایتالیا است و آخرین راه‌حل‌ها را در بخش‌های برداشت، مراحل و ماشین‌آلات فرآوری مواد غذایی، مراحل و ماشین‌آلات بسته‌بندی مواد غذایی، سیستم‌های اتوماسیون، طعم‌دهنده‌ها، مواد افزودنی غذایی، فریزرها و سیستم‌های جابجایی در سطح ملی و بین‌المللی ارائه می‌دهد.

همچنین نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما بهترین سیستم‌عامل‌های جدید تجاری را معرفی می‌کند و به گسترش ایده‌ها و نوآوری‌ها کمک می‌نماید. این نمایشگاه شامل کنفرانس‌ها و اجلاس‌های مختلفی است که کارشناسان بین‌المللی در مورد وضعیت بازار و روند آینده بحث و تبادل‌نظر می‌کنند.

برنامه عظیم کنفرانس‌ها، جلسات، گفتگوها و پروژه‌ها بر موضوعات خاص متمرکز است که زمینه‌های اصلی را در بخش‌های مختلف مواد غذایی همچون آینده تغذیه، پایداری و رضایت مصرف‌کنندگان شامل می‌شود. برخی از جالب‌ترین موضوعات عبارت‌اند از:

 • بیوتکنولوژی و تأثیر آن بر سیستم کشاورزی غذایی
 • پایداری و نوآوری زنجیره مواد غذایی و نقش ارتباطات در آگاهی مردم از ضایعات مواد غذایی، ارزش‌گذاری و حفاظت از محصولات معتبر کشاورزی ایتالیایی
 • تجزیه‌وتحلیل بازار غذا، با تغییر نیازها و عادات مصرف‌کنندگان و ایجاد قالب‌های متنوع که در یک خط نقطه خرده‌فروشی، تجارت الکترونیکی و رستوران‌ها را به هم متصل کند.

33 نکته خواندنی و جالب از کشور ایتالیا را مطالعه کنید.

نمایشگاه مواد غذایی

جامعه هدف نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما

نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما به‌عنوان مکانی برای اجتماع سرآشپزهای درجه‌یک، خرده‌فروشان بین‌المللی مواد غذایی، نویسندگان مواد غذایی و منتقدان غذا فراهم می‌شود که فرصتی برای تجارت، تبادل‌نظر و ایده، راه‌اندازی محصولات جدید و ورود به بازارهای جدید فراهم می‌کند.

این نمایشگاه به‌طور انحصاری به اجراکنندگان اصلی و متخصصان بخش کشاورزی و صنایع غذایی اختصاص دارد. همچنین شرکت کردن در نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما برای شرکت‌های صنایع غذایی و کشاورزی و کارکنان اصلی بخش‌های زنجیره‌های خرده‌فروشی غذا و نوشیدنی خارج از خانه، خرده‌فروشان بزرگ مواد غذایی ایتالیایی و خارجی، واردکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد غذایی ایتالیایی و خارجی و متخصصان داخلی و خارجی Ho.Re.Ca  ضروری است.

درباره تشابه فرهنگ ایتالیا با ایران چه می دانید؟

نمایشگاه مواد غذایی

زمان و محل برگزاری نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما

به‌طورکلی برگزاركنندگان نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما هر ساله طی 4 روز برگزاری این نمایشگاه تقریباً از بیش از 1000 غرفه دار و 35000 بازدیدكننده از 108 كشور در شهر پارما ایتالیا استقبال می‌کنند.

با توجه به شرایط فوق‌العاده‌ای که بیماری همه‌گیر ویروس کرونا در اوایل سال 2020 و محدودیت‌های نسبی سفر در سراسر جهان دوره 2020 این نمایشگاه به تعویق افتاد و درنهایت در تاریخ 1-4 سپتامبر 2020 در پارما ایتالیا برگزار شد.

در سال 2021 تاریخ برگزاری نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما از 31 آگوست تا 3 سپتامبر تأییدشده است.

نمایشگاه مواد غذایی

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.