مجله اسپانیا

جاذبه‌های پنهان بارسلون | حتی مردم عادی هم از این جاذبه‌ها بی‌خبرند

جاذبه های پنهان بارسلون

سال به سال، بارسلونا به عنوان یکی از 10 شهر پربازدید اروپا رتبه بندی می‌شود، بنابراین به جرات می‌توان گفت که بسیاری از کارهای شگفت انگیزی که در بارسلونا انجام می‌شود تا این لحظه توسط بسیاری از مسافران به خوبی شناخته شده است. برای دیدن این جاذبه‌های پنهان، می‌توانید در تور بارسلون شرکت کنید.

اگر دلتان دیدن مکان‌های تازه و غیر معمول را می‌خواهد، جاهایی که دیگران کمتر به آن سر می‌زنند، پس در این مقاله با ما همراه باشید.

1.تئاتر یونانی

در بالای تپه مونتجویک یک تئاتر یونانی با قدمت یک قرن قرار دارد. این تئاتر مانند دیگر همتایانش در اروپا، بسیار بزرگ است و بهترین مکان برای برگزاری انواع رویداد.

اگر زمانی از اینجا بازدید می‌کنید که هیچ فعالیتی در آن اتفاق نمی‌افتد، باز هم ارزش دیدن را دارد، پس برای کاوش در این بخش شگفت‌انگیز بارسلون، زمانی را در برنامه سفر خود مقرر کنید. این مکان، یکی از بهترین نقاط مخفی برای بازدید در بارسلونا است که کاملاً منحصر به فرد است. برای دیدن جاذبه‌های بارسلون این مقاله را بخوانید.

جاذبه های پنهان بارسلون

2.هزارتوی هورتا

اینجا یکی دیگر از نقاط مخفی بارسلون است که باید حتماً از آن دیدن کنید. این پیچ و خم سبز و زیبا بخشی از شهر است و به راحتی می‌توانید ساعت‌ها در آن قدم بزنید و گم شوید. آیا از هزینه‌های سفر به بارسلون اطلاع دارید؟

شایان ذکر است که هزارتو تنها جاذبه اینجا نیست. این مکان در واقع یک باغ بزرگ است که قرن‌ها قدمت دارد، بنابراین ارزش آن را دارد که در یک بعد از ظهر آفتابی کمی وقت بگذارید تا به درستی از آن دیدن کنید.

جاذبه های پنهان بارسلون

3.کلیسای سنت فیلیپ نری بارسلون

این کلیسا برای قرن‌ها بخش مهمی از تاریخ بارسلونا و یکی از مخفی‌ترین مکان‌های دیدنی در بارسلون بود که یافتن آن آسان است.

با این حال، در طول جنگ داخلی اسپانیا در دهه 1930 (به طور دقیق، 1938)، کلیسا چندین بار توسط نیروهای مسلح دیکتاتور اسپانیا بمباران شد. امروزه، می‌توانید تمام زخم‌های ناشی از بمباران را بر روی دیوارهای بیرونی کلیسا ببینید.

علیرغم این همه بمباران شدید (در واقع دومین بدترین جنگ در جنگ بود)، کلیسا همچنان پابرجا بود.

جاذبه های پنهان بارسلون

4.Refugi 307 (پناهگاه‌های زیرزمینی بارسلون)

همانطور که قبلا ذکر شد، بارسلونا بین سال‌های 1936 تا 1939 (در طول جنگ‌های اسپانیا) مورد حمله قرار گرفت و در نتیجه هزارتویی از تونل‌ها در زیر شهر به عنوان پناهگاهی برای شهروندان بارسلون ساخته شد که شهر مورد حمله قرار گرفت.

اکثر آنها در حال حاضر بسته هستند، اما هنوز هم تعدادی هستند که می‌توانید از آنها دیدن کنید، بهترین آنها Refugi 307 در محله El Poble-sec بارسلون است (این یکی از بزرگترین آنها بود). دیدن آن بسیار جالب است. ظرفیت پناه دادن به 2000 نفر را داشت و کاملاً بینشی از تاریخ بارسلونا است.

جاذبه های پنهان بارسلون

5.Monsignor Costa i Llobera (باغ کاکتوس بارسلون)

بسیاری از بازدیدکنندگان بارسلونا نمی‌دانند که حتی یک باغ کاکتوس در این شهر وجود دارد. در حال حاضر، اگرچه گیاهان زیادی وجود دارد که باید در اینجا باید ببینید، جذابیت واقعی در اینجا باغ کاکتوس است، خانه بیش از 800 نوع کاکتوس!

به هر حال ممکن است خود را در منطقه Montjuïc بارسلونا بیابید (که همان جایی است که باغ است) بنابراین وقتی اینجا هستید، می‌توانید به Mossèn Costa I Llobera نیز سر بزنید.

جاذبه های پنهان بارسلون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.