مجله اسپانیا

نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA | تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه

نساجی

نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA

نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA به‌عنوان بزرگترین نمایشگاه فناوری نساجی در جهان از سال 1951 هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود. این گردهمایی به‌عنوان “المپیک” نمایشگاه ماشین‌آلات نساجی در نظر گرفته‌شده و دارای سابقه 68 ساله در نمایش آخرین فناوری برای تک‌تک مراحل تولید پارچه و پوشاک است.

این نمایشگاه توسط متخصصان باتجربه و سازمان‌دهندگان سایر نمایشگاه‌های تجاری بزرگ در سراسر جهان مدیریت می‌شود. در سال 2015 که مرکز نمایشگاه میلان میزبان نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA بود، غرفه‌داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه بازخورد بسیار مثبتی دریافت کردند.

این نمایشگاه با تمرکز بر سرمایه‌گذاری بر ماشین‌آلات نساجی سازمان‌دهی شده است. در تابستان 2019 این نمایشگاه به دلیل برخوردار بودن از همه ویژگی‌های مناسب همچون مکانی بزرگ و میزبانی خوب، افزایش بی‌سابقه تعداد غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان هدفمند، با موفقیت در بارسلونا به نمایش درآمد.

با نمایشگاه ساختمان بارسلون Construmat آشنا شوید.

هدف نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA

هدف نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA حفظ و گسترش پیشنهاد فروش منحصربه‌فرد محصولات نساجی و پوشاک و برقراری ارتباط شرکت‌های تولیدکننده با مخاطبان جهانی است. از دیگر اهداف این نمایشگاه فراهم آوردن بستری پیشرو برای صنعت نساجی و پوشاک جهان جهت بازاریابی، ترویج و تقویت صنعت ماشین‌آلات نساجی و ارائه راه‌حل‌های کارآمد و پایدار می‌باشد.

اگرچه اقتصاد جهانی هنوز با چالش‌هایی روبروست، نساجی به‌عنوان قدیمی‌ترین صنعت تولیدی جهان، انعطاف‌پذیری خود را در طول این سال‌ها نشان داده است. نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA به‌طور مداوم با ارائه نوآوری و فناوری‌ها و راه‌حل‌های جدید، بستری معتبر برای تولیدکنندگان ماشین‌آلات نساجی فراهم کرده است تا محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه کنند.

نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA با برگزاری کنفرانس‌ها و برنامه‌های آموزشی به ارائه و اشتراک گذاشتن فناوری و تولید مواد نوآورانه در صنعت نساجی ادامه خواهد داد. موضوع اصلی که در این کنفرانس‌ها موردبحث قرار می‌گیرد “تغییر جهان نساجی” می‌باشد و چهار موضوع فرعی ازجمله: مواد پیشرفته، اتوماسیون و آینده دیجیتال، فناوری‌های نوآورانه و پایداری و دوام موردبحث قرار می‌گیرد.

همچنین از سخنرانان این صنعت دعوت‌شده است تا دیدگاه‌ها و تجربیات خود را در بستر کارگاه‌های آموزشی این نمایشگاه به اشتراک بگذارند.

درباره نمایشگاه صنعت نساجی Itma چه می دانید؟

جامعه هدف نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA

نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA در هر دوره برگزاری تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، بازاریابان و خریداران ماشین‌آلات و محصولات نساجی، تصمیم‌گیرندگان و کارآفرینان صنعت فرآوری منسوجات و همچنین دانشجویان فعال را از سراسر جهان گردهم می‌آورد. شرکت در این نمایشگاه نه‌تنها به نفع ارائه‌دهندگان فناوری‌ها و محصولات نساجی بلکه به نفع مشتریان آن‌ها خواهد بود.

در هر دوره از برگزاری نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA از مجموع غرفه‌داران، بیش از نیمی از آن‌ها شامل شرکت‌هایی از سایر نقاط اروپا، آسیا، خاورمیانه و آمریکا است. بیشترین تعداد غرفه‌داران در دوره‌های قبل، از ایتالیا (364 غرفه‌دار)، چین (276 غرفه‌دار)، آلمان (222 غرفه‌دار) ، هند (169 غرفه‌دار) و ترکیه (164 غرفه‌دار) بودند.

بازدید از نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria را از دست ندهید.

نساجی

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA

تصمیم برای میزبانی نمایشگاه نساجی بارسلون ITMA در مجمع عمومی کمیته اروپایی تولیدکنندگان ماشین‌آلات نساجی گرفته شد و نوزدهمین دوره این نمایشگاه در سال 2023 از تاریخ 8 ژوئن تا 14 ژوئن به مدت یک هفته در مرکز نمایشگاه میلان برگزار می‌شود.

میلان دارای زیرساخت‌های عالی برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ مانند ITMA است که بیش از 200 هزار مترمربع وسعت دارد و مخاطبان جهانی را به خود جذب می‌کند. این مجموعه وسیعی از خدمات مهمان‌نوازی و ارتباطات هوایی را به تمام نقاط جهان ارائه می‌دهد. ایتالیا همچنین دارای ماشین‌آلات نساجی بزرگ و صنعت نساجی است.

نساجی

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.