مجله اسپانیا

کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress

کنگره جهانی موبایل بارسلون

منشأ کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress به کنفرانس تجاری سیستم تلفن همراه GSM که در سال 1987 در بروکسل برگزار شد، برمی‌گردد. این کنگره  برای اولین بار در سال 1990 در رم برگزار شد و نام آن طی سال‌ها تکامل یافت. طی چند سال این کنگره هر بار به شهرهای جدیدی مانند نیس، برلین، لیسبون، آتن و مادرید نقل‌مکان کرد و در سال 1996 به کن رفت و به مدت 10 سال متوالی در آنجا برگزار شد. از سال 2003 به کنگره جهانی 3GSM تبدیل شد و در سال 2006، این کنگره به بارسلونا منتقل شد که در محل نمایشگاه مونتجوییک در بارسلونا برگزار شد. از نام کنگره جهانی موبایل بارسلونMobile World Congress برای اولین بار در رویداد 2008 استفاده شد. در سال 2011، GSMA یک قرارداد بلندمدت را برای ادامه میزبانی این رویداد در بارسلونا تا سال 2023 امضا کرد.

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop.

 

کنگره جهانی موبایل بارسلون

هدف کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress

کنگره جهانی موبایل بارسلون mobile world congress، مهم‌ترین کنفرانس جهان در زمینه فناوری موبایل است. همه اخبار و دیدگاه‌های آینده فناوری موبایل را با برنامه‌ای پر از فعالیت‌های جالب برای شرکت‌کنندگان و همچنین کنفرانس‌های با مهمانان ویژه (مانند بنیان‌گذار ویکی‌پدیا، فیسبوک، اریکسون و مسترکارت) ارائه می‌دهد. در این کنگره، نمایشگاه اپلیکیشن، محصولات و خدماتی را که هر روز در حال شکل دادن به موبایل هستند به نمایش می‌گذارد. این کنگره همزمان با نشان دادن اینکه چگونه فناوری تلفن همراه می‌تواند از یکپارچه‌سازی راه‌حل‌های هوشمند بهره ببرد، تعداد راه‌حل‌ها و قابلیت‌های روبه رشد را کشف می‌کند.

همچنین در کنگره جهانی موبایل بارسلون mobile world congress افراد می‌توانند با منطقه یا کشور پربازده در تجارت مانند اتریش، آرژانتین، بلژیک و ژاپن و شرکت‌هایی که محصولات و راه‌حل‌های کارآمد و پایدار ایجاد می‌کنند، آشنا شوند. در اینجا بازدیدکنندگان می‌توانند ببینند که چگونه محصولات متصل به تلفن همراه محیط زندگی و کار ما را در شهرهای مختلف جهان غنی می‌کنند. این کنگره فضایی برای نمایش اپلیکشن‌ها و ابتکارات هیجان‌انگیز جدید ازجمله تجارت موبایل، ارتباطات آینده، موبایل برای توسعه و غیره می‌باشد و بر نحوه تغییر تلفن‌های هوشمند در نحوه جابجایی پول متمرکز است. کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress با داشتن با یک برنامه اصلی برنده جایزه و بیش از 40 جلسه آموزش متمرکز آخرین روندها، چالش‌ها و استراتژی‌های رشد صنعت موبایل جهانی را با تمام محتوای توسعه‌یافته توسط GSMA پوشش می‌دهد.

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM.

 

کنگره جهانی موبایل بارسلون

جامعه هدف کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress

جامعه هدف کنگره جهانی موبایل بارسلون mobile word congress شامل اپراتورهای جهانی تلفن همراه، تولیدکنندگان دستگاه، ارائه‌دهندگان فناوری و تجهیزات شبکه، فروشندگان و دارندگان محتوا، نمایندگان شرکت‌های مخابراتی بی‌سیم و مطبوعات می‌باشند. اگر افراد به دنبال جدیدترین ایده‌ها باشند، شرکت خود را به نمایش بگذارند یا شبکه خود را گسترش دهند، این کنگره مرکز ارتباطات و دنیای فناوری است که در آن می‌توانند آینده کسب‌وکار خود را دوباره بسازند، از نو اختراع کرده و دوباره تصور کنند. شرکت‌های درجه‌یک مانند اپل، مایکروسافت، سامسونگ یا ال‌جی هرساله در این نمایشگاه شرکت می‌کنند تا آخرین محصولات خود را به نمایش بگذارند.

محل و تاریخ کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress

در 12 فوریه 2020 ، مدیرعامل کنگره جهانی موبایل بارسلون mobile world congress اعلام کرد دوره 2020 به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شده، اما دوره جدید آن قرار است از 28 ژوئن تا 1 ژولای 2021 در محل نمایشگاه گران ویا در بارسلونا برگزار خواهد شد. در آوریل 2020، اعلام شد که بارسلونا به دلیل لغو کنگره در سال 2020، میزبان این رویداد تا سال 2024 خواهد بود. سازمان دهندگان این کنگره اظهار کردند: این کنگره به‌عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی سالانه صنعت مخابرات، طبق برنامه تصویب‌شده از طرف مقامات اسپانیایی طبق برنامه بهداشت و ایمنی آن، پیش خواهد رفت. هرساله این کنگره معمولاً بیش از 100000 شرکت‌کننده را به خود جذب می‌کرد. اما در دوره 2021 حداکثر تعداد شرکت‌کنندگان به 50 هزار خواهد رسید و تاکنون حداقل 10 غرفه‌دار بزرگ ازجمله اریکسون، نوکیا، فیسبوک، سونی و سیسکو اعلام انصراف کرده‌اند.

 

کنگره جهانی موبایل بارسلون

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.