مجله آلمان

نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA

نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA

نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA

IFA بر گرفته از کلمه ی International FunkAusstellung Berlin می باشد. این نمایشگاه یکی از قدیمی ترین نمایشگاه های صنعتی در آلمان می باشد. این نمایشگاه از سال 1950 تا سال 2005 برگزار شد.

مسئولین تصمیم گرفتند که نمایشگاه تکنولوژی را به عنوان یک رویداد سالانه در نظر بگیرند، به طوری که هر سال در ماه سپتامبر این نمایشگاه برگزار می شود.

امروزه این نمایشگاه به عنوان یک نمایشگاه برتر در زمینه تجارت الکترونیک و لوازم خانگی به حساب می آید. مخترعان و یا تولیدکنندگان می توانند در نمایشگاه تکنولوژی یا IFA شرکت کنند. زیرا به راحتی می توانند محصولات نوآورانه خود را برای دید عموم به نمایش بگذارند.

در طول تاریخ بسیاری از نوآوری های جهان ابتدا در این نمایشگاه، مشاهده شده اند.

زندگی هیتلر بخش 9 | واکنش هیتلر در آستانه شکست برلین را مطالعه کنید.

نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA

چه تکنولوژی هایی در نمایشگاه IFA به نمایش گذاشته شده اند؟

در نمایشگاه تکنولوژی یا IFA، تکنولوژی های بسیار جدید و خلاقانه ای به نمایش گذاشته شده اند که از جمله ی آن ها می توان به : تلفن های هوشمند، تلویزیون های صفحه تخت، دستیارهای خانگی دیجیتالی که با صوت فعال می شوند و …. اشاره کرد.

تمامی این محصولات با آخرین مارک های جهانی برای عموم به نمایش گذاشته شده اند.

برگزاری نمایشگاه تکنولوژی یا IFA در سال 2020

در سال 2020 نمایشگاه تکنولوژی یا IFA یه صورت یک رویداد محدود برای تجارت و رسانه تشکیل شد. اما چون در سال 2020 ویروس کرونا به صورت همگانی شیوع پیدا کرده بود، باعث شد که نمایشگاه با جمعیت بسیار کم برگزار شود.

برگزاری نمایشگاه با تعداد جمعیت کم، سبب شد که نمایشگاه تکنولوژی شوق و هیجانی نداشته باشد. مسئولان تصمیم گرفتند که برای اینکه سلامتی مردم به خطر نیافتد، برگزاری نمایشگاه را در سال 2021 لغو کنند.

بازدید از نمایشگاه داروسازی Expopharm مونیخ را از دست ندهید.

نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA

نمایشگاه تکنولوژی(IFA) فرصتی ناب برای افراد جویای کار

همان طور که قبلا گفتیم؛ مخترعان و یا شرکت هایی که محصول جدیدی را اختراع و یا تولید کرده اند، می توانند محصولات خود را برای اولین بار در این نمایشگاه به نمایش بگذارند. جوانان و یا افراد جویای کار می توانند با حضور در نمایشگاه تکنولوژی(IFA) با صاحبان شرکت ها برای جذب شدن در شرکتشان ملاقات کنند.

اگر شما هم جویای کار هستید می توانید با حضور در نمایشگاه، با کارفرماهای برتر ملاقات کنید و با آن ها در مورد موقعیت کاری گفت و گو کنید.

نمایشگاه تکنولوژی یا IFA در سال 2021 برگزار نمی شود.

در سال 2021 به خاطر شیوع همگانی ویروس کرونا، برگزار نمایشگاه تکنولوژی به طور کامل لغو شد. مارتین اکنگ، مدیر عامل شرکت Messe Berlin طی مصاحبه خود اعلام کرد:

برگزاری نمایشگاه IFA سبب می شود که صنعت ما با بازدید کنندگان تجاری، رسانه ها و …. متصل شود. اما به خاطر اینکه سلامتی و ایمنی همه مردم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، لذا تصمیم بر آن شد که در سال 2021 نمایشگاه تکنولوژی برگزار نشود و به تاریخ 2 تا 6 سپتامبر 2022 موکول شود.

نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA

جالب است بدانید که از شرکت Messe Berlin به عنوان محلی برای مرکز فوریت های پزشکی استفاده شده و میشود. خبر برگزاری نمایشگاه تکنولوژی در سال 2022 زمانی منتشر شد که تعدادی از شرکت های برجسته و صاحب نامی چون: گوگل(Google)، اریکسون(Ericsson)، نوکیا(Nokia)،اوراکل(Oracle)و سامسونگ (SAMSOUNG) و آی بی ام(IBM) ترجیح دادند که در نمایشگاه حضوری MWC که در بارسلونا برگزار میشد، شرکت نکنند.

معرفی 5 محصولی که در سال 2020 در نمایشگاه تکنولوژی(IFA) به نمایش گذاشته شد.

1)لپتاب acer

2)Neato Robotics at IFA 2020

3)Nvidia

4)Philips TV/TP Vision

5)Realme at IFA2020

در این مقاله با شما در مورد نمایشگاه تکنولوژی (IFA)، برگزاری نمایشگاه در سال 2020 و علت برگزار نشدن نمایشگاه در سال 2021 و معرفی چند محصولی که در نمایشگاه تکنولوژی در سال 2020 به نمایش گذاشته شده بود صحبت کردیم.

درباره نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift چه میدانید؟

نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.