ژیوارنامه

جنگل سیاه | به این منطقه قدم نگذارید!

یکی از جاذبه‌های شگفت انگیز کشور آلمان، جنگل سیاه است.

این جنگل از جنوب به کوه‌های آلپ در کشور سوییس و از غرب به دره راین راه دارد.

در این جنگل تراکم بسیار زیاد درختان و وجود بسیار زیادی بوته‌ها سبب شده است که تجسم زیبایی وصف ناپذیری در ذهن هر انسان ایجاد شود.

توصیف جنگل سیاه آلمان

جالب است بدانید که در این جنگل خانه‌هایی به سبک قرون وسطی نیز وجود دارد و هنوز تخریب نشده‌اند.

این جنگل همان جنگلی است که هنگامی که کودک بودیم برایمان قصه می‌خواندند، و از این جنگل به عنوان یک مکان شوم یاد می‌کردند جایی که ما را از رفتن به آن جا منع می‌کردند. جنگل سیاه آلمان مملو از مه است.

جنگل-سیاه-آلمان

برای عبور از این جنگل شگفت انگیز بهترین مسیر کدام است؟

زیاد بودن مه حتی به گونه‌ای است که نمی‌توانیم حتی 2 متر جلوی خود را ببینم. مشهورترین و بهترین راه برای عبور از این مه ها، مسیر تیمبرلند است.

یعنی در واقع شما باید برای اینکه از بین مه‌ها عبور کنید باید از تیمبرلند که یک مسیر مارپیچ مانند است، از میان درختان انبوه عبور کنید.

اگر از این مسیر مارپیچ مانند عبور کنید، می‌توانید شاهد برگ‌های قرمز رنگ و جذاب درختان صنوبر که بر روی زمین ریخته شده‌اند، باشید.

 ترسناک بودن جنگل سیاه آلمان

اما هنگامی که از این مسیر عبور می‌کنید هر آن ممکنه که یاد اون جادوگر افسانه‌ای بیافتید و هر آن فکر کنید که از میان درختان سر به فلک کشیده جنگل سیاه، آن جادوگر وحشتناک برای آنکه کارهای خطرناک خود را انجام دهد، خود را به یک گرگ تبدیل کند و به شما حمله کند.

هنگامی که شما به جنگل سیاه وارد شوید هیچ اثری از نور خورشید نمی‌بینید. حتی این جنگل به نورهای درخشان خورشید اجازه ورود نمی‌دهد برای همین این جنگل همیشه تاریک تاریک است.

جنگل-سیاه-آلمان

اتفاق حیرت انگیز در جنگل

حتی تا چند سال پیش، هنگامی که به جنگل سیاه وارد می‌شدید، شاهد یک سری تابلوهایی بودید که بر روی آن‌ها نوشته شده بود که در این مسیر قدم نگذارید.

هیچ کس نمی‌داند که این تابلوها را چه کسی در آنجا قرار داده بود. برای همین افراد می‌ترسیدند که تنها در این جنگل شگفت انگیز و عجیب پا بگذارند. حتی افراد محلی که در منطقه اطراف سکونت داشتند، گفتند که اتفاقات عجیب و رازآلودی در جنگل سیاه افتاده. از این رو خود افراد محلی هم جرأت نمی‌کردند که تنها در این منطقه شگفت انگیز و ترسناک پا بگذارند.

جنگل-سیاه-آلمان

زمان مناسب برای دیدن جنگل سیاه آلمان

با در نظر گرفتن تمام این موارد، اگر دوست دارید که یک سفر جالب و هیجان انگیز و شگفت انگیز و ترسناک و هم چنین یک ماجراجویی خفن و درجه یک و فراموش نشدنی را در کشور آلمان تجربه کنید،

کافی است که در اوایل فصل زیبا و رنگی رنگی پاییز به جنگل سیاه سفر کنید. و هنگامی که زمین از برگ‌های نارنجی و قرمز و زرد پوشیده شده است و گوزن های شاخ دار نیز از کنار آن عبور می‌کند، از جنگل سیاه دیدن کنید.

جنگل-سیاه-آلمان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.