ژیوارنامه

نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie | هدف از برگزاری نمایشگاه

بولونیا

در طول 36 سال برگزاری، نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie به‌عنوان یک ویترین بین‌المللی برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و راه‌حل‌ها و طراحی معاصر در کاشی و سرامیک، تجهیزات حمام و روکش سرویس بهداشتی بوده است.

این نمایشگاه در سال 2011 تنوع گسترده‌ای در محصولات کاشی و سرامیکی به همراه پیشرفت‌های جدید در طراحی حمام و اتصالات ابتکاری حمام به نمایش گذاشت.

نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا  Cersaie نه‌تنها مروری جامع از انواع محصولات سرامیکی موجود در بازار داشته، بلکه آخرین تحولات در زمینه فناوری ساخت تجهیزات و اتصالات سرویس بهداشتی و حمام را ارائه می‌دهد.

در سال 2018 این نمایشگاه بیش از 110 هزار بازدیدکننده را به خود جلب کرد که تقریباً نیمی از آن‌ها از خارج از ایتالیا و بسیاری از اروپا و آسیا آمده بودند.

بازدید از نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama را از دست ندهید.

هدف نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie

هدف نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie

نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie یک نمایشگاه تجاری برتر برای بخش‌های کاشی، پوشش‌های سرامیکی و تجهیزات سرویس بهداشتی است. این نمایشگاه خود را به‌عنوان یک رویداد راهگشا معرفی کرده است که آینده را در همه زمینه‌های صنعت ارائه می‌دهد.

این نمایشگاه شامل بخش‌هایی ازجمله سرامیک و سطوح دیگر، انواع دیوارپوش‌ها و کفپوش‌ها، تجهیزات و اتصالات آشپزخانه، تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی، نورپردازی، مواد و ابزار برای نصب و اتوماسیون منزل است. در این نمایشگاه محصولات ساخته‌شده توسط شرکت‌های تولیدکننده سرامیک و طراحی‌های الهام‌بخش مرتبط با بخش‌های ذکرشده به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie به تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان سرامیک مکانی برای ملاقات و توسعه فرصت‌های تجاری ارائه می‌دهد. همچنین این نمایشگاه برای معماران و طراحان در سراسر جهان به نقطه عطفی تبدیل‌شده است. به دلیل اینکه در طول این نمایشگاه پنج‌روزه معماران بین‌المللی فرصتی برای ملاقات با ناشران مجلات دارند و می‌توانند مأموریت تجاری خود را تبلیغ کنند.

همچنین از دیگر برنامه‌های جذاب در نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie یک برنامه فرهنگی ازجمله مجموعه جلسات معماری و سخنرانی‌های تعدادی از شخصیت‌های برجسته جهان معماری و طراحی مانند کازویو سجیما، کنگو کوما، پاتریشیا اورکیولا و الساندرو مندینی است.

درواقع هدف از برگزاری این سخنرانی‌ها در این نمایشگاه ارائه تحقیقاتی است که پیش‌ازاین انجام‌شده و می‌توانند به‌عنوان پیش‌نمایشی از محصولات جدید تولیدکنندگان برتر در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهند.

بنابراین این فضای آموزشی، که به بازدیدکنندگان امکان می‌دهد تا در تولید کاشی و سرامیک مهارت کسب کنند، با ارائه سبک ایتالیایی توجه ویژه‌ای به تخصص کشور میزبان در محصولات سرامیکی دارد.

بولونیا

جامعه هدف نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie

هرساله در نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie بیش از 110 هزار بازدیدکننده حرفه‌ای و نزدیک به 900 غرفه‌دار حضور خواهند داشت که به دنبال ارتباط تجاری موفق و مشارکت‌های احتمالی با شرکا خود هستند.

هرساله معماران، طراحان، تولیدکنندگان، نصب کنندگان کاشی، توزیع‌کنندگان، پیمانکاران، خرده‌فروشان و غرفه‌داران ایتالیایی و بین‌المللی از سراسر جهان در نمایشگاه گردهم می‌آیند تا ضمن ایجاد روابط حرفه‌ای سطح بالا، به بررسی محصولات و پروژه‌های نوآورانه ارائه‌شده توسط شرکت‌های برجسته ایتالیایی و بین‌المللی بپردازند.

علاوه بر متخصصان طراحی دکوراسیون و معماری و تولیدکنندگان کاشی و سرامیک، بازدید از این نمایشگاه برای خبرنگاران، ناشران مجلات و عموم علاقه‌مندان آزاد می‌باشد.

شرکت‌کنندگان در نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie می‌توانند مجموعه‌ای از محصولات سرامیکی را در بیش از 800 غرفه مشاهده کنند. در دوره جدید در سال 2021 انتظار می‌رود تعداد بازدیدکنندگان و غرفه‌داران افزایش چشمگیری داشته باشد.

بولونیا

محل و زمان برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie

نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا Cersaie در سی و هشتمین سال فعالیت خود از تاریخ 27 تا 1 اکتبر به مرکز نمایشگاه بولونیا در فضایی به مساحت 161000 مترمربع به نمایش می‌گذارد.

برگزارکنندگان این نمایشگاه اعلام کردند که نمایشگاه حضوری با یک رویداد آنلاین سه‌هفته‌ای از 20 سپتامبر تا 8 اکتبر همراه خواهد بود. غرفه‌داران علاوه بر شرکت در نمایشگاه فیزیکی می‌توانند در این رویداد آنلاین شرکت کنند.

درباره نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec چه می‌‌دانید؟

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.