مجله ایتالیا

نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack

لوازم آرایشی

نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی است که به زنجیره تأمین لوازم‌ آرایشی و همه اجزای مختلف آن اختصاص داده‌شده است.

این نمایشگاه در سال 1967 آغاز شد و در سال‌های اولیه در سایر شهرها و کشورها همچون لاس‌وگاس، آمریکای شمالی، بمبئی، هند، هنگ‌کنگ و غیره برگزار شد. امروزه این نمایشگاه به‌عنوان یک پلتفرم تجاری عالی برای متخصصان حرفه‌ای در صنعت بهداشتی و آرایشی سالانه در بولونیا برگزار می‌شود.

لوازم آرایشی

معرفی رویدادهای مهم و هدف نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack

نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack مکانی برای آشنایی با جدیدترین نوآوری‌ها در فناوری تولید مواد اولیه لازم برای بسته‌بندی و برچسب لوازم‌آرایشی و ارائه راه‌حل‌های کاربردی در صنعت بسته‌بندی می‌باشد.

در این نمایشگاه تجاری فرآیند تولید محصولات آرایشی بازسازی می‌شود و به لطف مشارکت غرفه‌داران، فرآیند تولید و بسته‌بندی محصول را در طول رویدادهای نمایشگاه به‌صورت زنده به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد. نقطه قوت این نمایشگاه هدف آن است که از طریق بازسازی فرآیند تولید، برای کشف مواد جدید، تشکیل بافت‌های جدید و طراحی ماشین‌های جدید ابتکاری تولید و بسته‌بندی تلاش می‌کنند.

نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack با برگزاری بیش از 30 سمینار و کارگاه آموزشی، به همه بازدیدکنندگان یک برنامه آموزشی عالی ارائه می‌دهد. موضوعاتی که در کارگاه‌های آموزشی این نمایشگاه موردبحث قرار می‌گیرد، شامل فرمولاسیون‌های پیشرفته، مواد طبیعی و بسته‌بندی با تأکید ویژه بر دستیابی به حداقل اثرات زیست‌محیطی، بازیافت و استفاده از مواد تجزیه‌پذیر است.

کنفرانس‌های برگزارشده در این نمایشگاه  شامل روندها، استراتژی‌های ارتباطی، نوآوری‌های دیجیتالی و همه‌چیز جدید در دنیای بسته‌بندی محصولات آرایشی است که با همکاری معتبرترین آژانس‌های تجاری، نشریات و رهبران بین‌المللی برگزار می‌شود.

نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack با همکاری آژانس‌های تجاری ایتالیا (ITA) و وزارت توسعه اقتصادی سازمان‌دهی شده و دارای برنامه‌ای فشرده برای تبلیغات مداوم در سراسر بازار جهانی است. این نمایشگاه با هدف پایداری مواد اولیه و بسته‌بندی محصولات به‌عنوان یک نقطه مرجع برای آخرین روندها و نوآوری‌های به وجود آمده در این بخش در نظر گرفته می‌شود و فرصت‌هایی را برای تجارت و توسعه پروژه‌های جدید ایجاد می‌کند.

در این نمایشگاه برای رونمایی از جالب‌ترین ابتکار ازنظر فرمول‌بندی و طراحی بسته‌بندی ارائه‌شده توسط غرفه‌داران جشن‌هایی برگزار می‌شود و از طرف هیئت‌داوران بین‌المللی جوایزی به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.

جامعه هدف نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack

نمایندگان و کارکنان بخش اصلی شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه که به کل بخش لوازم‌آرایشی از محصولات آرایشی گرفته تا مراقبت از پوست، از عطرها تا مراقبت‌های شخصی خدمات ارائه می‌دهند، همه در نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack شرکت می‌کنند.

علاوه بر این دیگر بازدیدکنندگان این نمایشگاه تصمیم گیران شرکت‌های زیبایی، ازجمله مدیران عامل متعدد، مدیران خرید، مدیران فنی، مدیران برند، طراحان بسته‌بندی، مدیران بازاریابی و کسب‌وکار و عوامل مهم در زمینه ساخت قرارداد بین‌المللی هستند.

درواقع این افراد از طرف شرکت‌های ارائه‌دهنده راه‌حل و خدمات بسته‌بندی لوازم‌آرایشی برای بزرگترین و تأثیرگذارترین برندهای محصولات آرایشی از سراسر جهان جهت توسعه و تولید در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

معرفی بولونیا | پیشینه جذاب و خواندنی این شهر در ایتالیا را مطالعه کنید.

لوازم آرایشی

محل و زمان برگزاری نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack

نمایشگاه بسته بندی لوازم آرایشی بولونیا Cosmopack در سال 2020 به دلیل بیماری همه‌گیر ویروس کرونا به تعویق افتاد و دوره جدید آن در تاریخ 10 تا 13 سپتامبر 2021 در شهر بولونیا ایتالیا برگزار خواهد شد. این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه بین‌المللی محصولات ارگانیک و طبیعی SANA و نمایشگاه پیشرو در زمینه مراقبت‌های بهداشتیCOSMOFARMA ، برگزار می‌شود.

بنابراین همکاری بین اپراتورها و شرکت‌های فعال در بخش‌های مراقبت زیبایی و کلیه خدمات مربوط به دنیای داروسازی، بهداشت و مراقبت شخصی تسهیل می‌شود. برگزارکنندگان این نمایشگاه در دوره جدید یک فرمت ابتکاری به‌منظور تطبیق بهتر با نیاز متخصصان در نظر گرفته‌اند.

آن‌ها بخش‌های ورودی نمایشگاه را تقسیم‌بندی کرده‌اند و هر قسمت را به غرفه و محصول خاصی اختصاص داده‌اند. درنتیجه  شرکت‌ها و اپراتورها در مدت‌زمان کوتاه‌تری می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند.

انواع واکسن های رایج کرونا در جهان را بشناسید.

لوازم آرایشی

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.