ژیوارنامه

رزرو هتل خارجی با بیت کوین و ارز دیجیتال

ارز دیجیتال و رزرو هتل

یکی از مشکلاتی که در حال حاضر وجود دارد، نحوه پرداخت پول در خریدهای خارجی و پرداخت آنلاین واحد پول سایر کشورها برای ما ایرانی‌هاست.

ارزهای دیجیتال و آینده آن‌ها

این روزها با کمک ارزهای دیجیتال این مشکلات رو به کاهش هستند و اساساً با بیت کوین می‌توانید هر کاری انجام دهید؛ خانه‌ای بخرید، قبض برق خود را پرداخت کنید و همان‌طور که از عنوان آن پیداست، حتی می‌توانید تقریباً در هر جای دنیا اتاق هتل رزرو کنید یا بلیط هواپیما بخرید و هزینه آن را با سکه‌های خود پرداخت کنید. در این مقاله قصد داریم به نحوه رزرو و پرداخت هزینه هتل‌های خارجی با استفاده از بیت کوین و ارز دیجیتال بپردازیم. وقتی تکنولوژی حرف اول را می‌زند!!!

ارز دیجیتال و رزرو هتل

بیت کوین و ارز دیجیتال

بیت کوین و ارز دیجیتال یک روش پرداخت هزینه هستند اما به صورت پول‌های رایجی که امروزه استفاده می‌کنیم نیستند و توسط دولت و یا سازمان خاصی عرضه نمی‌­شوند. افراد با استفاده از کلمه عبوری که مخصوص به خودشان است می‌توانند بیت کوین خود را انتقال داده و خرج کنند. در سیستم بیت کوین و ارز دیجیتال کنترل پول به دست خود افراد است. بیت کوین‌ها معمولاً از طریق استخراج فرآیند پردازش به دست می‌آیند که مستلزم داشتن رایانه است. روش‌های به دست آوردن بیت کوین از طریق خرید بیت کوین از صرافی‌های رمز ارز است. همچنین می‌توان با پذیرش بیت کوین به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات، بیت کوین به دست آورد. صنعت، یک تابلو پر رونق در دیوار افتخارات آلمان!!!

ارز دیجیتال و رزرو هتل

سایت رزرو هتل با ارز دیجیتال

حال قصد داریم به معرفی برخی از سایت‌های رزرو هتل خارجی که پرداخت هزینه اتاق را با استفاده از بیت کوین و ارز دیجیتال نیز قبول می‌کنند بپردازیم.

تراولا (Travala.com)

در سایت تراولا می‌توان هتل و محل اقامت خود را رزرو کرد که تعداد هتل‌های موجود در این سایت بیش از 500 هزار است. علاوه بر بیت کوین، با استفاده از ریپل، بایننس کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیز می‌توان هزینه رزرو هتل را در این سایت پرداخت.

چیپ ایر (Cheapair.com)

سایت چیپ ایر متعلق به یک آژانس هواپیمایی آمریکایی است که برای راحتی پرداخت مشتریان خود امکان پرداخت و رزرو هتل با استفاده از انواع ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است.

هتل های برتر بروکسل

هتل‌های با سرویس پرداخت ارز دیجیتال

یکی از هتل‌هایی که شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال کرده است، هتل بابی شهر نشویل ایالت تنسی آمریکا است. افرادی که قصد اقامت در این هتل را دارند، می‌توانند هزینه رزرو اتاق این هتل را با بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، دوج کوین و غیره بپردازند که این روش پرداخت با استفاده از سرویس بیت‌پی امکان‌پذیر است.

هتل‌هایی که دارای شیوه پرداخت با استفاده از بیت کوین و ارز دیجیتال هستند در سوئیس رو به گسترش هستند. به‌طور مثال مهمانان هتل زوریخ دلدر گرند می‌توانند با استفاده از بیت کوین، لیت کوین و اتریوم به رزرو اتاق هتل بپردازند.

همچنین در اسپانیا هتل‌های کژوال هوتلز امکان پرداخت هزینه خدمات خود را از طریق بیت کوین امکان‌پذیر کرده‌اند. این شرکت دارای هتل‌های متعددی در شهرهای مادرید، والنسیا و لیسبون است که با استفاده از امکان پرداخت هزینه خدمات خود از طریق بیت کوین، می‌تواند مشتریان بیشتری را به هتل‌های خود جذب کند.

ارز دیجیتال و رزرو هتل

جمع‌بندی

بیت کوین یک نوع پول یا ارز دیجیتال است که به‌طور الکترونیکی از آن استفاده می‌شود و نهاد یا شخصی این شبکه را در کنترل خود ندارد، بلکه شبکه ارز دیجیتال کاربربه‌کاربر و به‌طور غیرمتمرکز است. با توجه به تحریم بودن ایران و عدم امکان پرداخت هزینه رزرو و اقامت هتل‌های خارجی از طریق درگاه‌های پرداخت پی پل یا استرایپ می‌توان از طریق بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اقدام به رزرو هتل‌های خارجی کرد.

علاوه بر ایران توجه بیشتر مردم جهان به بیت کوین و ارزهای دیجیتال جلب شده که باعث بهبود روش های پرداخت شده است. از آن جایی که پرداخت با بیت کوین و رمز ارزها بسیار محبوب شده است بسیاری از شرکت های جهان در تلاش هستند که روش های پرداخت با بیت کوین و ارزهای دیجیتال را ارائه بدهند. امروزه حتی می‌توان با استفاده از بیت کوین و ارزهای دیجیتال به رزرو هتل پرداخت. برخی از هتل‌های پنج ستاره بین‌المللی نیز حاضرند در ازای پرداخت با بیت کوین و ارز دیجیتال به مشتریان خود خدمات بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.