ژیوارنامه

جزایر قناری| بهشتی بی‌نظیر در اسپانیا

جزایر-قناری-اسپانیا

جزایر قناری یک مجمع الجزایر اسپانیایی متشکل از هفت جزیره است، که در اقیانوس اطلس و در 1739 کیلومتری جنوب غربی پایتخت این کشور واقع شده‌اند.

آنها بخشی از منطقه استوایی ماکرونزی هستند و در تمام طول سال از آب و هوای معتدل برخوردار هستند. این نقش برجسته جغرافیایی نتیجه صدها فوران آتشفشانی در طول میلیون‌ها سال است، به همین دلیل مجمع الجزایر یکی از غیرمعمول‌ترین مناظر در کل اروپا را دارد.

این منطقه به عنوان یک منطقه خودمختار اسپانیا، تحت قوانین اتحادیه اروپا است که اجازه تردد آزادانه شهروندان را می‌دهد. واحد پول آن یورو است. به همین دلیل ساکنان اروپایی در جزایر می‌توانند از کلیه حقوق و امتیازاتی که بر اساس معاهده ماستریخ در سال 1992 به شهروندان اروپایی اعطا شده است، بهره مند شوند.

جزایر قناری در کجا واقع شده؟

برای رفتن به جزایر قناری باید به اسپانیا بروید اما جالب است بدانید یک جامعه خود مختار است و جدا از اسپانیا اداره می‌شود.

با رفتن به اسپانیا می‌توانید علاوه بر رفتن به جزایر قناری به پایتخت بروید، از موزه‌ها دیدن کنید، جشن‌های زیادی را مشاهده کنید و…

اگر علاقمند سفر به اسپانیا هستید، از تور اسپانیا ژیوار دیدن کنید.

معرفی جزایر قناری

جزایر قناری که به نام جزیره‌های بهشتی و شاد نیز معروف است دارای آب و هوای مطبوع و شگفت انگیزی می‌باشد. اگر به دیدن این کشور زیبا علاقمند هستید از تور اروپا ژیوار دیدن کنید.

وضعیت جزایر قناری در اسپانیا

دمای هوا در جزایر قناری در 90 درصد مواقع معتدل می‌باشد. شما با رفتن به جزایر قناری می‌توانید حتی با استفاده از ماسه‌ها و شن‌های موجود در ساحل قلعه‌های جذابی بسازید که این مورد کوچک‌ترین کاریست که می‌توانید انجام دهید تا به آرامش برسید.

جزایر قناری شامل جزیره‌های متعددی است که در ادامه تمام آن ها را برای شما نام می‌بریم و معرفی می‌کنیم.

جزایر قناری

بهترین سواحل جزایر قناری

شما می توانید ساحل جزایر قناری خود را بر اساس موقعیت آن یا محیط اطراف … یا بر اساس رنگ ماسه آن: طلایی، قرمز یا حتی سیاه انتخاب کنید ساحل بنیو، در تنریف، منشأ آتشفشانی دارد این ساحل زیبا به دلیل ماسه های تیره رنگو همچنین به دلیل چشم انداز بی نظیری که در آن قرار گرفته است، دیدنی است.

همین مورد را در مورد شارکو ورد در لاپالما نیز می توان گفت. کوچک، با شن و ماسه به رنگ سیاه مانند زغال سنگ، این مکان که به تمام معنا جذاب است را از دست ندهید..

 اگر در لانزاروت هستید، ساحل پاپاگای را با ماسه طلایی زیبا، آبهای فیروزه ای وسوسه انگیز و چشم انداز فورتونتورا را از دست ندهید.

مفهوم اسامی کشورهای جهان

معرفی هفت جزیره بزرگ از جزایر قناری

گران کاناریا

در این جزیره می‌توانید درفصل زمستان زیر آفتاب دراز بکشید و به کوه‌های مملو از برف نگاه کنید.

دارای دره‌های عجیب و بسیار زیادی است.

فورتونتورا

دارای غارها، تونل‌ها، صخره‌ها و شن و ماسه عالیست.

دارای قدیمی‌ترین تاریخ در کل جزایر می‌باشد. همچنین مقصد ایده آلی برای موج سواران است و مسابقات جام جهانی بادی و غواصی بیشتر در این منطقه برگزار می‌شود.

جزایر-قناری-اسپانیا

لانزاروت

لانزاروته نه تنها در مقایسه با سایر جزایر ، بلکه با هر چیز دیگری در این کره خاکی متفاوت است. به نظر می‌رسد این چشم انداز خارق العاده دنیای دیگری است و ساکنان جزایر می‌گویند خدا در هفتمین روز آفرینش لانزاروت را فراموش کرد.

این قسمت دارای آتشفشان‌های فعال بسیار زیادی است و جالب اینکه به دلیل تلاش بسیار زیاد افراد این منطقه در کنار کوه‌ها می‌توانید باغ‌های انگور را ببینید. همچنین اثر هنرمندان بزرگی نیز در این جزیره به چشم می‌خورد.

جزایر-قناری-اسپانیا

تنریف

تنریف بزرگ‌ترین جزیره از جزایر قناری می‌باشد و دارای رشته کوه‌های آتشفشانی است.

بلندترین کوه اسپانیا و تمام منطقه اقیانوس اطلس در تنریف وجود دارد.

در کنار دامنه‌های کوهی جزیره، دره‌های بسیار حاصلخیزی با مزارع مهم موز و گوجه فرنگی وجود دارد.

جزایر-قناری-اسپانیا

لاپالما

لاپالما به دلیل حومه حاصلخیزی که دارد توانسته نام جزیره سرسبز را به خود اختصاص دهد و این نام را در یونسکو نیز ثبت کند.

به این ترتیب یونسکو، لاپالما در جزایر قناری را به عنوان  زیست‌گاه زمین معرفی کرده.

دارای پارک ملی و بناهای تاریخی بسیار زیادی است.

لاگومرا

در این منطقه آداب و رسوم سنتی مردم جلب توجه می‌کند. افراد در این منطقه اگر با یکدیگر کاری داشته باشند سوت می‌زنند و رفتار آنان برای شما جالب خواهد بود.

جزایر-قناری-اسپانیا

ال هیرو

این بخش کوچک‌ترین جزیره می‌باشد، که دارای استخرهای متعددی برای شنا است. دارای سواحل سنگی، جنگل‌ها و دهانه آتشفشان می‌باشد.

جزیره‌های کوچک جزایرقناری

آلگرانزا، گراکیوس، مونتاناکلارا، روکه دل استه و لوبوس

در سال 1946 این جزایر به قسمتی از کشور اسپانیا تبدیل شدند. شما با رفتن به هر یک از جزایرقناری می‌توانید خاطرات خوش و جذابی را برای خود رقم بزنید. شما برای سفر به اروپا به ویزای شینگن نیاز دارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.