مجله فرانسه

تور ویژه جشنواره کن| شرکت در تور کن فرانسه + پکیج کامل

جشنواره های ویژه تور کن

 

اگر بارها اسم جشنواره یا فستیوال کن در فرانسه را شنیده‌اید و درباره آن اطلاعاتی چندانی هم ندارید بهتر است با ما تا انتها همراه باشید، زیرا اطلاعات جالبی را در این باره در اختیار شما قرار خواهیم داد. اگر مایل به شرکت در جشنواره فیلم کن هستید، پکیج تور را دانلود نمایید و پس از مطالعه قیمت و شرایط شرکت در تور، با ما تماس حاصل نمایید.

تاریخ برگزاری جشنواره کن 2022

  • تاریخ شروع: 27 اردیبهشت 1401
  • تاریخ اختتامیه: 7 خرداد 1401
  • مکان برگزاری: شهر کن، فرانسه
  • جوایز: نخل طلا برای بهترین فیلم بلند و نخل طلا برای بهترین فیلم کوتاه

جشنواره کن چیست؟

در این جشنواره اخبار و اطلاعات سینمایی تمام دنیا اعلام می‌شود و به بهترین آنها جوایز ارزشمندی از جمله جایزه نخل طلا اهدا خواهد شد. معمولاً فیلم‌هایی در این جشنواره اکران خواهد شد که در گیشه فروش چندانی نداشته‌اند. اما از نظر رتبه، جایزه نخل طلای کن از همه جوایز بین‌المللی ارزش بیشتری دارد.

تاریخچه جشنواره کن در فرانسه

فستیوال کن برای اولین بار در سال 1939 در شهر کن که واقع در جنوب فرانسه است برگزارشد و نام همان شهر را بر روی این جشنواره قرار دادند و این جشنواره را در اصل برای رقابت با جشنواره ونیز دایر کردند.

تعطیلی جشنواره کن از برهه‌ای از زمان به چه علت بوده است؟

بعد از برگزاری این جشنواره در سال 1939، جنگ جهانی دوم رخ داد و فستیوال کن تا بعد از جنگ جهانی یعنی تا سال 1946 دیگر برگزار نشد. علت تعطیلی جشنواره کن دقیقاً این مطلب بود.

راز ماندگاری جشنواره کن

اعتبار کن متعلق به یک راز تجاری پیچیده است. جشنواره ضمن حفظ ارتباط محکم با گذشته، آمادگی پذیرش مفاهیم جدید و اصلی را دارد. با گذشت سال‌ها این فیلم تکامل یافته است. در حالی که به دنبال حفظ ارزش‌های اصلی خود است.

جشن فیلم، کشف استعدادهای جدید و گردهمایی متخصصان و روزنامه نگاران از سراسر جهان با هدف مشارکت در ایجاد و توزیع فیلم در طول هر دوره جدید، تجربیات به اشتراک گذاشته می‌شود و فرهنگ‌های مختلف کشف می‌شود. این پویایی است که جشنواره کن را بازتاب واقعی زمان خود کرده است.

معرفی سایر فستیوال‌های فرانسه

علاوه بر فستیوال کن جشنواره‌های دیگری به صورت سالانه در فرانسه برگزار می‌شوند که بازدید از آنها خالی از لطف نیست و در ادامه به بیان این فستیوال‌ها می‌پردازیم که شما بعد از رفتن به فرانسه و شرکت در فستیوال کن به بازدید از این فستیوال‌ها بپردازید و اوقات خوشی را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

  • فستیوال روز باستیل

این جشنواره در تمام شهرهای فرانسه و به مناسبت تولد دموکراسی در فرانسه و روز باستیل برگزار می‌شود. شما با رفتن به این فستیوال می‌توانید رقص‌های باشکوه، رژه نظامی، آتش بازی در ایفل، آتش بازی در تمام آسمان فرانسه و… را مشاهده کنید.

  • فستیوال روز موسیقی

در این فستیوال می‌توانید شاهد تمام موسیقی‌های دنیا باشید و به صورت رایگان در هر کنسرتی که می‌خواهید شرکت کنید.

  • فستیوال اوینیون

این فستیوال در کاخ پاپ برگزار می‌شود و شامل تمام هنرهای دنیا خواهد شد.

  • دیگر فستیوال‌ها

از دیگر فستیوال‌های فرانسه می‌توانیم به راک ان سن، کاراناوال نیس، فستیوال‌های محله‌ای، فستیوال کن و … اشاره کنیم.

بهترین زمان برای رفتن به فرانسه و شرکت در این فستیوال‌ها فصل بهار و تابستان می‌باشد.

جمع بندی

برای شرکت در جشنواره فیلم کن، می‌توانید به دو صورت اقدام نمایید: اگر ویزای توریستی فرانسه دارید پس باید به سادگی به کن بروید و در جشنواره شرکت کنید، اگر ویزای توریستی شینگن برای فرانسه ندارید باید از طریق یک مجری تور که در ایران معمولاً آژانس‌های گردشگری هستند اقدام نمایید.

شرکت در تور جشنواره کن فرانسه 2022

برای شرکت در تور جشنواره کن فرانسه 2022 پس از بررسی سایت‌های متفاوت، در نهایت تصمیم به خرید یک پکیج کامل می‌نمایید که شامل هتل، ویزا و پرواز، تورلیدر، راهنمای محلی فارسی زبان، بیمه مسافرتی، برنامه سفری منظم و از همه مهم‌تر مشاوره رایگان قبل از سفر و انتخاب تور را شامل شود.

در آژانس ژیوار تور جشنواره کن با بهترین خدمات و قیمت عالی برای علاقه‌مندان به سینما و جشنواره تعریف شده است. برای خرید تور اقتصادی جشنواره کن با ما در ارتباط باشید. 02154795000 برای کسب اطلاعات و رزرو تور تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.