مجله ایتالیا

نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا

صنعت سنگ

نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا

تیم TC&T در دهه 80 شروع به برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در ایتالیا، با تمرکز بر صنایع سنگی و تجهیزات سرویس بهداشتی حمام کردند. این تیم در سال 1991، به‌عنوان نماینده بازار اروپا برای برخی از نمایشگاه‌های تخصصی برجسته در صنعت سنگ در جهان شروع به فعالیت کرد.

سپس برای ارائه کلیه خدمات به همراه عرضه گسترده‌ای از غرفه‌ها و پروژه‌های متناسب با تجارت سنگ در قالب یک نمایشگاه تلاش کرد که نتیجه این تلاش امروزه به نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا معروف است.

این نمایشگاه با 30 سال سابقه به‌عنوان نماینده بالقوه سنگ و مرمر در جهان شهرت یافته است. همچنین این نمایشگاه که دائماً در حال تغییر و توسعه است، به‌صورت یک مفهوم و رویداد جدید تکامل‌یافته و توانسته یک نمایشگاه معمولی را به قطب روابط در صنعت سنگ، تبدیل کند. نقطه شروع این تغییر در چهره جدید نمایشگاه در سال 2017 پدید آمد.

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac | اطلاعات کامل نمایشگاه

هدف نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا

ایتالیا صادرکننده اصلی ماشین‌آلات و فناوری برای صنعت سنگ و مرمر است و شرکت‌های ایتالیایی در تولید ماشین‌آلات، تجهیزات، ابزار و لوازم جانبی در فرآیند پردازش سنگ طبیعی و مصالح سنگی در جهان پیشرو بوده‌اند.

به همین دلیل نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marnotec کارارا محل ارتباط شرکت‌ها و اپراتورهایی است که علاقه‌مند به خرید جدیدترین ماشین‌آلات و فناوری‌های صنعت سنگ هستند. این نمایشگاه فرصتی عالی را برای دیدن آنچه تولیدکنندگان ایتالیایی به‌صورت دست‌اول ارائه می‌دهند فراهم می‌کند.

نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا جایی است که می‌توان در آن در مورد فناوری‌های مورداستفاده در پردازش سنگ و مرمر، با کارشناسان برتر ایتالیایی بحث کرد. این نمایشگاه یک نقطه مرجع برای تمام متخصصان بین‌المللی در صنعت سنگ است که مایل به شرکت در سمینارهای فنی، دوره‌های آموزشی، عملی و معمول آن هستند.

در این نمایشگاه به لطف جدیدترین نوآوری تکنولوژیکی موجود در ماشین‌آلات، انتخاب و استفاده از مصالح سنگی توسط معماران و طراحان تا حد زیادی امکان‌پذیر شده است. از همین جهت معماران و طراحان با بازدید از این نمایشگاه می‌توانند جسورانه‌ترین ایده‌ها را به واقعیت تبدیل کنند.

نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا بر ظرفیت پردازش مواد اولیه و کیفیت بالای محصولات نهایی تمرکز دارد. هدف این نمایشگاه برجسته‌سازی و ارتقاء شرکت‌هایی است که فناوری بازیافت را به کار می‌گیرند؛ یا با ایمنی بیشتر کارگران، محصولات خود را تولید می‌کنند.

به‌عبارت‌دیگر هدف این نمایشگاه نشان دادن شرکت‌هایی است که با بازیافت زباله محصولات نوآورانه تولید می‌کنند، یا شرکت‌هایی که کل زنجیره تأمین سنگ را پوشش می‌دهند و فعالیت‌های تولیدی خود را بر اساس معیارهای پایداری و احترام به محیط‌زیست پایه‌گذاری کرده‌اند.

جامعه هدف نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا

نمایشگاه صنعت سنگCarrara Marmotec کارارا محلی ویژه برای ملاقات نخبگان بین‌المللی در صنعت سنگ است. این نمایشگاه مخاطبان زیادی از متخصصان، خریداران، معماران و سرمایه‌گذاران را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند.

همچنین در این نمایشگاه امکان ملاقات غرفه‌داران داخلی و بین‌المللی با شرکت‌های دکوراسیون داخلی، تولیدکنندگان ماشین‌آلات ساختمانی، عوامل اصلی بازسازی و تجزیه مواد، شرکت‌های ساختمان‌سازی و سایر شرکت‌های تجاری تجهیزات و فناوری وجود دارد.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا

آخرین دوره نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا در تاریخ 28 اکتبر تا 30 اکتبر 2020 به‌صورت یک وبینار در کارارا برگزار شد و انتظار می‌رود دوره بعدی آن در ماه سپتامبر 2021 در شهر کارارا ایتالیا برگزار گردد. همچنین در پاسخ به وضعیت اضطراری کووید -19، علاوه بر نمایشگاه سنتی که با حضور فیزیکی نمایندگان و خریداران خارجی برگزار می‌شد، یک نمایشگاه دیجیتالی نیز برای بازدیدکنندگان برنامه‌ریزی‌شده است.

نمایشگاه صنعت سنگ Carrara Marmotec کارارا با پلتفرم آنلاین به‌عنوان یک راه‌حل ابتکاری برای خریدارانی است که قادر نیستند به‌صورت حضوری در جلسات B2B این نمایشگاه شرکت کنند.

درباره نمایشگاه سنگهای طبیعی مادرید Archistone چه می‌دانید؟

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.