مجله فرانسه

ارزان خوری در فرانسه | 5 نکته طلایی در مورد غذاهای فرانسه

ارزان خوری در فرانسه

ارزان خوری در فرانسه

ارزان خوری در فرانسه ممکن است یک چالش باشد، به دلیل اینکه فرانسه یکی از گران‌ترین کشورهای جهان است. بااین‌وجود اگر گردشگران کمی خلاقیت داشته باشند و قبل از سفر خود در مورد این کشور تحقیق کنند، می‌توانند با هزینه کم، غذای خوبی بخورند.

همچنین بسیاری از وبلاگ‌های مسافرتی در مورد این موضوع می‌نویسند که هرچه بیشتر گردشگران بتوانند مانند یک افراد بومی عمل کنند و در پارک غذاهای آماده بخورند یا به بازارهای محلی بروند، هزینه کمتری برای غذا پرداخت خواهند کرد.

غذاهای متنوع برای ارزان خوری در فرانسه

یکی از راه‌های ارزان خوری در فرانسه، خرید کوکی‌های یک‌یورویی یا ساندویچ‌های 5 یورویی از نانوایی‌ها می‌باشد. همچنین کرپ فرانسوی به‌عنوان یک غذای گیاهی یکی از غذاهای ارزان‌قیمت در فرانسه است که می‌توان به‌راحتی آن با کمتر از 10 یورو را از کافه‌ها تهیه کرد.

فرانسه مملو از مغازه‌های عالی فلافل فروشی است و می‌توان غذاهایی همچون برگر و فاندو را با کمتر از 10 یورو در کافه‌ها و مغازه‌های خیابانی تهیه کرد.

تور فرانسه ارزان ژیوار را از دست ندهید.

ارزان خوری در فرانسه

نکاتی درباره ارزان خوری در فرانسه

اگر به دنبال راهکارها و نکات مفیدی برای ارزان خوری در فرانسه هستید، در این بخش ترفندهایی آورده شده است که به گردشگران کمک می‌کند در سفر به فرانسه غذای خود را ارزان‌تر تهیه کنند.

  1. به‌جای غذا خوردن در رستوران، غذای خود را تحویل بگیرید: بسیاری از رستوران‌های فرانسه به گردشگران حق انتخاب می‌دهند که غذای خود را در آنجا بخورند یا آن را برای رفتن به خانه تحویل بگیرند. اگر گردشگران به دنبال ارزان خوری در فرانسه هستند، بهتر است غذای خود را تحویل بگیرند.
  2. یک وعده غذای کامل برای نهار بخورید: بسیاری از رستوران‌های فرانسه یک قیمت ثابت برای یک وعده غذایی کامل ارائه می‌دهند. این یک منوی تنظیم‌شده است که شامل یک پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر است. بنابراین گردشگران با انتخاب این وعده کامل برای نهار دیگر نیاز به پرداخت پول بیشتر برای شام ندارند.
  3. برای ارزان خوری در فرانسه از محله‌های توریستی خارج شوید: اغلب گردشگران در تجربیات خود از سفر به فرانسه بیان می‌کنند که تعامل با مردم محلی، غذا خوردن در خیابان‌ها و کوچه‌های کمتر توریستی یا غذا خوردن در رستورانی که هیچ منوی انگلیسی ندارد، نیاز به هزینه زیادی برای غذا خوردن ندارد.
  4. هتلی با صبحانه رزرو کنید: رزرو هتلی که شامل صبحانه نیز باشد همیشه راهی آسان برای ارزان خوری در فرانسه است؛ زیرا سیر شدن با یک صبحانه معمولی مانند گوشت، پنیر، ماست و شیرینی در فرانسه می‌تواند 20 تا 30 دلار در روز از هزینه گردشگران برای غذا کم کند.
  5. در یک آپارتمان اقامت کنید: اقامت در آپارتمان مجهز به آشپزخانه و پختن غذا بسیار در ارزان خوری در فرانسه مؤثر است. همچنین تجربه خرید در فروشگاه‌های مواد غذایی، یک احساس واقعی و بسیار جذاب را به گردشگران ارائه می‌دهد.

شهرهای مقرون‌به‌صرفه در سفرهای اقتصادی به فرانسه را بشناسید.

ارزان خوری در فرانسه

مکان‌های مناسب برای ارزان خوری در فرانسه

خرید غذا در پارک‌ها: به‌طورکلی فرانسوی‌ها به غذا اهمیت می‌دهند، به همین دلیل گردشگران برای یافتن بهترین مکان‌های ارزان خوری در فرانسه باید ذهنیت درستی داشته باشند.

گردشگران می‌توانند بهترین سبزیجات، پنیرها، گوشت‌ها و میوه‌ها را در نزدیکی پاركی كه می‌خواهند در آن به پیک‌نیک بروند با قیمتی ارزان‌تر از سوپرمارکت خریداری کنند.

بازارهای خیابانی فروش غذا: گردشگران می‌توانند برای ارزان خوری در فرانسه از غذاهای خیابانی تهیه کنند. این مغازه‌های محلی در فضای بیرون یک دکه برای فروش غذا و چند میز و صندلی برای مشتریان خود قرار داده‌اند و ترکیبی عالی از غذای ارزان‌قیمت به مشتریان ارائه می‌دهد.

کافه‌های فرانسوی: گردشگران می‌توانند در کافه‌های فرانسوی با غذاهای ملی و خاص، آن‌ها را به‌طور قابل‌توجهی ارزان‌تر از دیگر غذاهای غیربومی تهیه کنند.

رستوران‌های ارزان‌قیمت: اگرچه فرانسه به‌عنوان قطب رستوران‌های باکیفیت و گران‌قیمت شناخته‌شده است، اما گردشگران می‌توانند برای ارزان خوری در فرانسه به محله‌ها و کوچه‌های غیر توریستی بروند یا غذاخوری‌های نسبتاً ارزان را انتخاب کنند که صاحبان آن‌ها سعی دارند با پیشنهاد یک پیش‌غذا یا نوشیدنی رایگان گردشگران را جذب کنند.

راز یک سفر بهینه به فرانسه چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.