مجله فرانسه

ارازن گردی در فرانسه| راز یک سفر بهینه به فرانسه

ارزان گردی

راههای ارزان گردی در فرانسه

اگر افراد قصد دارند با هزینه کمتری از فرانسه بازدید کنند، انتخاب‌های گسترده‌ای دارند تا بدون به‌هم ریختن حساب بانکی خود، این امکان را فراهم کنند. به لطف تبلیغات شرکت‌های گردشگری در طول سال، افراد می‌توانند با ارزان گردی در فرانسه حداکثر مکان‌های این کشور را کشف کنند. بازدید ارزان از پاریس به معنای بهره‌مندی از خدمات گردشگری با تخفیف نیست، کاملاً برعکس!

گذراندن یک تعطیلات ارزان و لذت بردن از پاریس با هزینه کم فقط به دلیل صرفه‌جویی در هزینه نیست؛ بلکه این روش راهی جدید برای نزدیک شدن به شهرها، غرق شدن در تاریخ پیچیده آن و تجربه مقصد پاریس به‌طور کاملاً متفاوت است.

ارزان گردی در فرانسه علاوه بر گشت‌وگذار در مناطق به گردشگران اجازه می‌دهد تا ردپای بسیاری از افرادی که قرن‌ها پیش در جستجوی شهرت، شکوفایی یا شرایط زندگی بهتر به این کشور سفرکرده‌اند، کشف کنند.

تور فرانسه با قیمت مناسب ژیوار را از دست ندهید.

ارزان گردی

محل اقامت مناسب برای ارزان گردی در فرانسه

هنگام ارزان گردی در فرانسه اقامت در یک هتل گران ضروری نیست. یکی از بزرگترین ویژگی‌های سفر در فرانسه طیف بسیار متنوعی از گزینه‌های اقامت کم‌هزینه، ازجمله موارد زیر است:

  • اقامتگاه‌های تختخواب و صبحانه (B&B) یک نمونه از محل‌های اقامت کم‌هزینه در فرانسه می‌باشد که به گردشگران اجازه می‌دهد مقداری از پول خود را پس‌انداز کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند برای خود آشپزی کنند.
  • یکی دیگر از اقامتگاه‌های مناسب برای ارزان گردی در فرانسه، مسافرخانه‌های کوچک معروف به اقامتگاه Logis در شهرها و روستاهای کوچک است. این اقامتگاه برای افرادی که عاشق غذا هستند، بسیار ایده‌آل است؛ زیرا به دلیل غذاهای دلپذیرشان بسیار مشهور شده‌اند.
  • گردشگران می‌توانند به‌صورت آنلاین از سراسر جهان خانه تعطیلات و آپارتمان اجاره کنند. اجاره آپارتمان با آشپزخانه مجهز علاوه بر فراهم کردن مکانی برای استراحت، به‌عنوان جایگزینی مناسب برای غذا خوردن در رستوران‌های گران‌قیمت می‌باشد.
  • گزینه دیگر در محل اقامت مناسب برای ارزان گردی در فرانسه کمپینگ می‌باشد. دولت فرانسه دقیقاً مانند هتل‌ها برای اردوگاه‌های کمپینگ رتبه‌بندی ستاره‌ها را تنظیم می‌کند. اردوگاه‌های چهار ستاره اغلب امکانات بسیار بیشتری نسبت به هتل‌های سه ستاره گران‌قیمت ارائه می‌دهند و می‌توانند بسیار مجلل‌تر از آنچه که گردشگران انتظار دارند، باشند. اگر علاقمند سفر به اروپا هستید از تور اروپا ژیوار دیدن کنید.

غذای مناسب برای ارزان گردی در فرانسه

اگرچه فرانسه با وجود رستوران‌های ستاره میشلن و بهترین سرآشپزهای جهان به‌عنوان یک مقصد ایده‌آل برای دوستداران غذا شناخته‌شده است، اما این بدان معنا نیست که گردشگران در هنگام ارزان گردی در فرانسه نمی‌توانند با بودجه‌ای مناسب از غذاهای خارق‌العاده فرانسوی لذت ببرند.

ازآنجاکه فرانسوی‌ها اغلب وعده‌های غذایی ساده را با غذاهای متنوع به یک جشن گسترده تبدیل می‌کنند، گردشگران می‌توانند یک وعده ناهار یا شام بزرگ میل کرده و صرفاً برای وعده‌های غذایی دیگر میان وعده میل کنند بدون اینکه کمترین احساس محرومیت را داشته باشند!

یک راه دیگر برای پس‌انداز در ارزان گردی در فرانسه این است که گردشگران صبحانه‌های اضافه‌شده در محل اقامت خود را نپذیرند. بسیاری از مسافرخانه‌ها و هتل‌ها به‌طور خودکار برای مسافران خود صبحانه آماده می‌کنند و قیمت آن را لحاظ می‌کنند؛ بنابراین گردشگران باید هنگام رزرو محل اقامت ذکر کنند که صبحانه نمی‌خواهند.  

با رستوران‌ها، کافه‌ها و خوراکی های پاریس آشنا شوید.

حمل‌ونقل مناسب برای ارزان گردی در فرانسه

خوشبختانه گزینه‌های زیادی برای حمل‌ونقل نسبتاً ارزان و راحت در فرانسه وجود دارد. اگر گردشگران قصد دارند از مسافت‌های زیادی در هنگام ارزان گردی در فرانسه عبور کنند، حمل‌ونقل با قطار می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای آن‌ها باشد.

گردشگران می‌توانند به‌جای پرداخت کرایه برای رسیدن از یک شهر به شهر دیگر، با هزینه‌ای مشابه یک کارت ریلی دریافت کنند و در طول سفر خود از آن استفاده کنند. اگر در مسافت‌های کوتاه سفر می‌کنند، حمل‌ونقل با قطار گزینه خوبی نیست. 

همچنین قطار آن‌ها را به برخی از روستاهای کوچک فرانسه نمی‌رساند. اتوبوس‌ها نیز یک گزینه مناسب برای ارزان گردی در فرانسه هستند. سیستم حمل‌ونقل اتوبوس فرانسه بسیار گسترده است و این مکان را برای گردشگران فراهم می‌کند که به روستاهای کوچک و مناطق دورافتاده سفر کنند.

یافتن راه خود: یک کشور جدید، یک نقشه جدید – اما مطمئن باشید که می‌توانید نقشه‌های آفلاین را از Google مستقیماً در تلفن هوشمند خود دانلود کنید. وقتی برای اولین بار از یک کشور جدید دیدن می‌کنید، به راحتی می‌توانید شرایط موقعیتی خود را به دست آورید. برای یافتن یک مکان خوب برای غذا خوردن در نزدیکی، FourSquare از موقعیت مکانی شما استفاده می‌کند تا رستوران هایی را با نظرات کاربران در مجاورت شما توصیه کند.

آیین مترو و قطار سواری در فرانسه | 11 مورد جالب که باید بدانید.

ارزان گردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.