مجله آلمان

نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC

کلن

نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC

نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC یکی از برجسته‌ترین نمایشگاه‌های تجاری برای تأمین‌کنندگان غذا و صنعت نوشیدنی است.

این نمایشگاه کلیه جنبه‌های تولید غذا ازجمله ابزار و روش فرآوری مواد غذایی گرفته تا فرآیند بسته‌بندی و همچنین از مواد بسته‌بندی گرفته تا مواد اولیه و غذای سالم و کلیه نوآوری‌ها در تمام زمینه‌های تولید مواد غذایی را شامل می‌شود.

نمایشگاه صنایع غذایی کلنANUGA FOODTEC به‌عنوان تنها صنعت در سراسر جهان در تمام بخش‌های تولید مواد فعالیت می‌کند و بدین‌وسیله توانسته است جایگاه خود را به‌عنوان پیشروترین پایگاه اطلاعاتی تأمین و تهیه مواد غذایی پیدا کند.

چشم انداز شهر کلن و معرفی این شهر در آلمان را از دست ندهید.

کلن

خدمات نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC

نمایشگاه صنایع غذایی کلن  ANUGA FOODTECبا رویکرد فرآیندگرا و بین بخشی خود که انواع مواد اولیه را پوشش می‌دهد، نمای کلی از فناوری‌های کل فرآیند تولید و بسته‌بندی در تولید مواد غذایی و نوشیدنی را ارائه می‌نماید. دامنه خدمات این نمایشگاه در بخش‌های جداگانه‌ای مرتب‌شده است:

 • فناوری فرآیند
 • فناوری پر کردن و بسته‌بندی
 • اتوماسیون، نرم‌افزار، تجهیزات کنترل
 • فناوری آزمایشگاهی، تجزیه‌وتحلیل، بیوتکنولوژی و تجهیزات باکیفیت
 • مواد بهره‌برداری، فناوری محیط‌زیست
 • فناوری برودتی و تهویه مطبوع
 • امکانات حمل‌ونقل، ذخیره‌سازی و تدارکات
 • مواد تشکیل‌دهنده و مواد کمکی
 • قطعات، مجموعه‌ها، فناوری سطح، لوازم جانبی
 • شرکت‌های خدماتی، سازمان‌ها، ناشران
 • روش و تجهیزات بسته‌بندی مواد غذایی

از تنها کلیسای به جا مانده از بمباران‌های جنگ جهانی دوم در کلن بازدید نمایید.

کلن

محل و زمان برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC

نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC هر سه سال یک‌بار به مدت 4 روز در شهر کلن کشور آلمان برگزار می‌شود و حدود 50000 بازدیدکننده از 152 کشور از این نمایشگاه در کلن استقبال می‌کنند.

این نمایشگاه توسط شرکت خصوصی کوئلنمس و انجمن کشاورزی آلمان در سال 1996 برای اولین بار برگزار شد؛ ولی برگزاری این نمایشگاه در سال 2021 به دلیل بیماری همه‌گیر کرونا به تعویق افتاد.

هدف نمایشگاه صنایع غذایی ANUGA FOODTEC

در طول این رویداد بیش از 200 غرفه دار پیشنهادات خود را ارائه می‌دهند و شما را قادر می‌سازند خط تولید خود را با تمام ماشین آلات لازم تجهیز کنید. راه حل های نشان داده شده در نمایشگاه، باید دانش مورد نیاز برای ایجاد طعم رضایت بخش محصول و سازگاری را به شما بدهد.

توسعه و رشد اولویت در اولویت است. به همین دلیل است که Food Tech Expo همزمان با نمایشگاه بین المللی فناوری بسته بندی و مواد بسته بندی WARSAW PACK و همچنین نمایشگاه بین المللی Intralogistics، انبارداری و زنجیره تامین INTRALOG برگزار می‎‌شود. این ترتیب به تولیدکنندگان مواد غذایی این فرصت را می‌دهد تا راه‌حل‌های پیچیده برای تولید، بسته‌ بندی و حمل و نقل مواد غذایی را ببینند، همه در یک مکان.

تمرکز این نمایشگاه بر روی روش‌های جدید بهینه‌سازی فرآیند تولید محصولات از طریق فناوری استفاده از گاز یا هوا می‌باشد. این امر به روش‌های بهتر تجزیه‌ و تحلیل با درجه بالایی از اتوماسیون و راه‌حل‌های تحلیلی قدرتمند ازجمله پردازش داده‌ها نیاز دارد.

درباره نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پیشینه نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC

نمایشگاه صنایع غذایی کلن Anuga FoodTec از سال 1996 تاکنون مروری جامع و فرآیند محور بر تمام فناوری‌های موردنیاز برای تولید مواد غذایی ارائه داده است. از سال 2011 ، شرکت کوئلنمس یک همکاری استراتژیک بین این نمایشگاه و “موسسه تولیدکنندگان ماشین‌آلات بسته‌بندی”، آغاز و حفظ کرده است.

در سال 2012، نمایشگاه، افزایش غرفه‌داران (بیش از 10%) و بازدیدکنندگان (بیش از 27%) را ثبت کرد که نشان می‌دهد 42،986 بازدیدکننده (از 126 کشور) به نمایشگاه صنایع مواد غذایی کلن ANUGA FOODTEC آمدند تا از مجموع 1،289 غرفه‌دار (از 41 کشور) در مساحت ناخالص 127،000 مترمربع اطلاعات جمع‌آوری کنند.

در سال 2015، نمایشگاه تجاری رکورد غرفه‌دار و بازدیدکننده جدیدی را ثبت کرد. 1،479 غرفه دار از 49 کشور (افزایش 15%) در مساحت ناخالص 129،700 مترمربع به نمایش گذاشته شد و همچنین تعداد بازدیدکنندگان به 45604 از 139 کشور (6%) افزایش یافت.

در آوریل 2016، شرکت کوئلنمس همچنین به‌منظور سازمان‌دهی مشترک با دیگر نمایشگاه‌های صنایع غذایی همکاری کرد. در سال 2018، 1،657 غرفه‌دار و بیش از 50،000 بازدیدکننده تجاری (از 152 کشور) به نمایشگاه آمدند. اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، شما به ویزای شینگن نیاز دارید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی! اگر میخواهید به کشور زیبای آلمان سفر کنید، از تور آلمان ژیوار دیدن کنید.

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.