ژیوارنامه

اطلاعات کامل درباره شرکت در نمایشگاه اکسپوی دوبی 2020

نمایشگاه اکسپوی دوبی

موضوع نمایشگاه اکسپوی دوبی چیست؟

نمایشگاه جهانی یا نمایشگاه اکسپو یکی از قدیمی ترین و بزرگترین رویدادهای کره زمین است. این نمایشگاه هر پنج سال برگزار می شود و یک شهر میزبان این مناسبت می باشد که هر بار شش ماه به طول می انجامد و از هر کشوری در جهان دعوت می شود تا در نمایش بهترین مواردی که ارائه می دهند، شرکت کند.

هدف نمایشگاه اکسپو کمک به مردم و ملت های سراسر کره زمین است که با به اشتراک گذاشتن ایده ها، نشان دادن نوآوری و هموارتر کردن مسیر پیشرفت در زمینه هایی مانند فن آوری و معماری، بیاموزند و از ایده های نو بهره گیرند.

اینکه کدام شهر میزبان نمایشگاه اکسپو باشد، توسط Bureau International des Expositions تعیین می شود. در ادامه  به برخی از بزرگترین نمایشگاه های اکسپو در تاریخ و اینکه چگونه آنها بر هنر، معماری و بافت شهری اطراف خود تأثیر گذاشته اند، اشاره میکنیم.

شرکت در نمایشگاه اکسپوی دوبی

برای شرکت در نمایشگاه اکسپوی دوبی نیاز به ویزای نمایشگاهی دارید. خوشبختانه ما در ژیوار با تیم متخصص در حوزه اعزام مسافر به نمایشگاه‌ها همواره موفق عمل کرده‌ایم. از این جهت برای شرکت در نمایشگاه نمایشگاه اکسپوی دوبی  2020 کافیست با ژیوار در تماس باشید تا بهترین راهنمایی برای شما ارائه شود.

تاریخ برگزاری نمایشگاه اکسپوی دوبی 2020

تاریخی که برای برگزاری نمایشگاه EXPO در نظر گرفته شده است به آخرین بیانیه به شرح زیر است:

افتتاحیه : 1 اکتبر2021 (9 مهر 1400)

اختتامیه:31 مارچ 2022 (11 فروردین 1401)

در بیانیه سایت https://www.expo2020dubai.com عنوان شده است، با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا در جهان، با در نظر گرفتن این بازه زمانی به شرکت کنندگان و کشورهای مختلف اجازه داده می‌شود تا با خیال راحت از تاثیر ویروس بر شرایط، به خلق و تبادل افکار خلاق برای پیدا کردن راه‌حل‌های مناسب برای چالش بزرگی که جهان با آن درگیر است بپردازند.

کشور امارات و دبی مفتخر است اعلام نماید EXPO2020 بزرگترین رویدادی است که تاکنون در جهان عرب اتفاق افتاده است، این نمایشگاه میزبان 192 کشور، مشاغل مختلف، شرکت‌های چندجانبه و موسسات آموزشی است.

چرا نمایشگاه اکسپوی دوبی مهم است؟

از آن جا که نمایشگاه اکسپو(EXPO) باعث حفظ کره زمین و هم چنین پایداری، تحرک و فرصت ها می شود، از اهمیت برخوردار است.

نمایشگاه Expo 2020 دبی جشنی از چشم انداز 2021 امارات متحده عربی خواهد بود، نه تنها باعث رشد چشمگیر می شود، بلکه باعث تسریع در توسعه مشاغل نوآورانه در امارات متحده عربی می شود که وضعیت بین المللی کشور را به عنوان مکانی برای تجارت بهبود می بخشد.

مضامین نمایشگاه اکسپوی دوبی

این نمایشگاه موضوعی با عنوان ” اتصال ذهن‌ها، ایجاد آینده” خواهد داشت. نمایشگاه هم چنین دارای سه زیر مجموعه فرصت، تحرک و پایداری خواهد بود، هرکدام از این زیر مجموعه ها، غرفه خاص خود را دارند.

محل اقامت برای بازدید از نمایشگاه اکسپوی دوبی

کشور امارات متحده برای اقامت بازدیدکنندگان نمایشگاه اکسپو دبی یک هتل 239 اتاقه به نام Occidental Dubai را ساخته است.

بازدیدکنندگان می توانند به راحتی و بدون دغدغه به بازدید خود از نمایشگاه اکسپو بپردازند. هتل ساخته شده دارای آخرین امکانات و فن آوری های روز دنیا برای میزبانی است.

هتل Occidental Dubai دارای اتاق هایی برای برگزاری جلسات تجاری است. غذاهایی که در این هتل برای بازدیدکنندگان سرو می شود، متنوع و مدیترانه ای است.

مکان برگزاری نمایشگاه اکسپو در دوبی

نمایشگاه اکسپو دبی در منطقه ای به نام دبی جنوبی برگزار می شود. این نمایشگاه در نزدیکی فرودگاه بین المللی آل مکتوم قرار دارد، بازدید کنندگان می توانند بلافاصله بعد از رسیدن به دبی وارد نمایشگاه شده و از شگفتی های آن لذت ببرند.

مساحت این نمایشگاه به 4.38 کیلومتر می رسد. در دبی جنوبی نمایشگاه های زیادی برگزار می شود، اما نمایشگاه اکسپو دبی مانند یک نگین در میان این نمایشگاه ها می درخشد.

نمایشگاه اکسپوی دوبی چگونه باعث رونق اقتصادی خواهد شد؟

نمایشگاه اکسپوی دبی باعث رونق اقتصادی کشورها می شود. سران امارات متحده عربی پیش بینی کرده اند که نمایشگاه اکسپوی دبی چیزی حدود 277000 شغل جدید را در این کشور ایجاد می کند.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه بر اساس آمارهای پیش بینی شده به 25 میلیون نفر می رسند. امارات متحده عربی برای خدمات دهی به بازدیدکنندگان این نمایشگاه پنج فرودگاه بین المللی را آماده کرده است.

نمایشگاه اکسپوی از تاریخ 20 اکتبر آغاز می شود و در 10 آوریل سال 2021 میلادی به اتمام  می رسد.

برنامه‌های رئیس جمهور دبی برای نمایشگاه اکسپوی دوبی 2020

در سال 2013 میلادی بود که اعلام شد کشور دبی در سال 2020 میلادی حق میزبانی نمایشگاه اکسپو را دارد. مردم دبی برای اینکه حق میزبانی این نمایشگاه را بدست آوردند، بسیار خوش حال بودند.

معاون رئیس جمهور امارات متحده عربی بعد از اعلام شدن خبر حق میزبانی نمایشگاه اکسپو اعلام کرد، تمامی موسسات آموزشی در آن زمان تعطیل هستند.

نخست وزیر امارات متحده عربی گفت؛ قصد دارد در نمایشگاه اکسپوی دبی تمامی مردم جهان را شگفت زده کند. بلندترین ساختمان دنیا که برج خلیفه نام دارد، بعد  از گرفتن حق میزبانی با آتش بازی آسمان دبی را روشن کند.

چگونه می‌توانیم به نمایشگاه اکسپوی دوبی دسترسی داشته باشیم؟

اگر مایل به خرید تور نمایشگاه نیستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که در تاریخی که مجمع بین المللی BIE برای اجرای این نمایشگاه تصویب کرده است، به بازدید از این نمایشگاه بروید. 

ممکنه برای شما سوال پیش بیاد که به چه صورت می توانیم به نمایشگاه دسترسی داشته باشیم؟ پس با ما همراه باشید.

نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 1 و پنج شنبه و جمعه از ساعت 10 تا 2 باز است و علاقه مندان می توانند با خرید بلیط به بازدید از این نمایشگاه بروند.

خرید بلیط از طریق سایت خود نمایشگاه اکسپوی و باجه‌های بلیط فروشی امکان پذیر است. به دلیل آنکه تاریخ اجرای این نمایشگاه تغییر کرده است، لذا بلیط‌ها هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است.

نمایشگاه اکسپوی به محض شروع شدن، تاریخ بلیط‌ها را به مردم اطلاع می‌دهد. بازدیدکنندگان می‌توانند از این نمایشگاه به صورت ماهانه و یا فصلی خرید کنند.

شرکای برتر نمایشگاه اکسپوی دوبی 2020

Accenture(1

Cisco(2

Dp WORLD(3

Emirates NBD(4

Etisalat(5

Nissan(6

SAP(7

Siemens(8

Mastercard(9

PepsiCo(10

Emirates(11

سایت رسمی نمایشگاه اکسپوی دوبی

سایت رسمی نمایشگاه اکسپوی دوبی 👈 2020 https://www.expo2020dubai.com/

هدف از برگزاری نمایشگاه اکسپوی دوبی 2020 چیست؟

هدف از برگزاری این نمایشگاه، ایجاد ارتباط مستقیم بین کشورها است که با برنامه‌های خلاقانه و مشارکتی باعث سرعت بخشیدن و ارتقا راه‌حل‌هایی می‌شوند که ضمن محافظت از کره زمین، زندگی را برای مردم بهتر و پیشرفته‌تر می‌کنند. 

آیا دوبی اکسپو 2020 موفق خواهد بود؟

بیشتر مردم منتظر دیدن و شرکت کردن در نمایشگاه اکسپو دبی 2020 هستند، بسیاری از ساکنان دبی اطمینان دارند که نمایشگاه 2020 تأثیر مثبتی بر اقتصاد و جامعه آن‌ها خواهد گذاشت.

شیخ محمد بن راشد در دسامبر 2019 از این نمایشگاه بازدید کرد و گفت:

“این رویداد یکی از بزرگترین گردهماییهای جهانی است که بزرگترین ذهنهای جهان را گرد هم می آورد تا در مورد چگونگی شکل دادن به آینده بحث کنند. جوانان باید نقشی اساسی، در این رویداد بزرگ داشته باشند و فرصتهای مشاهده ، یادگیری و کمک به ایده های خلاق را بدست آورند تا آنها بتوانند راه حل های ابتکاری برای ایجاد آینده بهتر برای منطقه و جهان را بسازند. “

هزینه بلیط نمایشگاه اکسپوی دوبی چقدر است؟

برای یک روز 95 درهم برای 3 روز 195 درهم. از این جهت خرید بلیط 3 روزه برای شرکت کنندگان به صرفه‌تر خواهد بود.

هزینه مترجم برای شرکت در تور نمایشگاه

برای افرادی که قصد دارند در تور اکسپوی دوبی 2020 با مترجم همراه باشند روزانه 120 دلار به بالا هزینه برای مترجم اخذ می‌گردد.

خدمات ژیوار در برگزاری تور نمایشگاهی اکسپوی دوبی 2020

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

اخذ ویزای نمایشگاه اکسپوی دوبی 2020 در ژیوار

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم ژیوار برای توراکسپوی دوبی

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی اکسپوی دوبی در ژیوار

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

عنوان تاگل

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

1 نظر در “اطلاعات کامل درباره شرکت در نمایشگاه اکسپوی دوبی 2020

 1. کامبیز طراوتی گفت:

  یکی از مجلل ترین اکسپوی هایی که در چند سال اخیر برگزار شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.