مجله فرانسه

لیست کامل نمایشگاه‌های فرانسه | اطلاعات کامل + توضیحات تکمیلی

لیست کامل نمایشگاه‌های فرانسه

اینجا کامل‌ترین منبع برای آشنایی با تمام نمایشگاه‌های فرانسه است. برای اطلاع از جزئیات و نحوه برگزاری نمایشگاه، تاریخ و … روی نمایشگاه مورد نظر کلیک نمایید.

خدمات ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی

مفتخر هستیم که در سابقه کاری 15 ساله، در ژیوار به طور مستقیم تورهای توریستی و تورهای نمایشگاهی را برگزار کرده‌ایم. اخذ ویزای نمایشگاهی و دریافت کارت ورودی نمایشگاه و همراهی لیدر فارسی زبان مجرب از ایران و حضور مترجم در محل نمایشگاه همچنین تنظیم قرار ملاقات کاری با غرفه داران و شرکت کنندگان نمایشگاه از جمله خدماتی است که ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی ارائه داده است و همواره در تلاش برای ارائه بهتر خدمات هستیم.

لیست نمایشگاه‌های کشور فرانسه

در ادامه با تمام نمایشگاه‌هایی که در شهرهای مختلف فرانسه برگزار می‌شوند روبرو خواهید شد، برای مطالعه جزئیات نمایشگاه، مانند تاریخ و زمان و مکان برگزاری و هدف‌های برگزاری نمایشگاه روی کارت مخصوص به هر نمایشگاه کلیک نمایید. در صورتی که در زمینه نمایشگاه و نحوه خرید تور نمایشگاه سوالی داشتید، لطفاً با ژیوار تماس حاصل نمایید، کارشناسان متخصص تور نمایشگاهی در ژیوار آماده ارائه خدمات به شما هستند.

نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris

معرفی نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris نمایشگاه هنر پاریس plast meetings paris، یک رویداد مهم بین‌المللی برای ارائه آثار

نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE

معرفی نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE یک نمایشگاه کشاورزی حرفه‌ای برای همه ذینفعان صنعت دام است و

نمایشگاه گردشگری top resa paris | اطلاعات کامل نمایشگاه تاپ رزا پاریس یا IFTM

لقب توریستی‌ترین کشور جهان به فرانسه تعلق دارد. این کشور، چندسال متمادی موفق‌ترین کشور دنیا در صنعت توریسم و گردشگری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.