مجله اسپانیا

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona از پیوند استراتژیک دو نمایشگاه مهم و تخصصی در صنعت زیبایی مانند نمایشگاه کاسموبلا و نمایشگاه زیبایی STS بارسلونا در اسپانیا متولدشده است و با ۲۵ سال سابقه در صنعت زیبایی، به برترین نمایشگاه کشور تبدیل‌شده است. امروزه این نمایشگاه یک نمایشگاه مشهور در سطح ملی و بین‌المللی است که در آن مهم‌ترین برندهای بخش آرایشی و بهداشتی گردهم می‌آیند تا جدیدترین عملکرد و محصولات خود را ارائه دهند که توسعه آن ارتباط تنگاتنگی با خواسته‌های بازار و تحول جامعه دارد. تورهای نمایشگاهی آلمان را بررسی کنید.

 

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelonaهدف نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona به‌عنوان مرجعی در دنیای زیبایی یک نقطه ملاقات است که در آن جدیدترین اخبار مربوط به بخش‌های مختلف جهان زیبایی تخصصی به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود. این نمایشگاه با هدف ارائه آموزش به‌روز با کیفیت بالا به متخصصان بخش‌های مختلف در صنعت زیبایی، روی جدیدترین نوآوری‌ها و روندهای دنیای زیبایی متمرکزشده و از دو بخش تشکیل‌شده است که بخش اول شامل رشته‌های مختلفی همچون مو، ناخن، آرایش و بخش دوم شامل زیبایی، پزشکی زیبایی و زندگی سالم و سلامتی می‌باشد. شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی را بخوانید.

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های آموزشی سطح بالا را به‌منظور پررنگ جلوه دادن کنگره زیبایی‌شناسی، کنگره زندگی سالم، کنگره توزیع‌کننده لوازم‌آرایشی و بهداشتی ارائه می‌دهد كه تمام بخش‌های مختلف بازار را پوشش می‌دهد. در این نمایشگاه برنامه‌های متنوعی همچون برگزاری کلاس‌های آموزشی در مورد ناخن و آرایش مو و صورت و زیبایی اجرا می‌شود. علاوه بر این، یک فضای منحصربه‌فرد برای نمایش هنرمندانه مدل‌های زیبایی اختصاص‌یافته است. همچنین نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona فهرست متنوعی از آرایشگاه‌های هنری و نمایش‌های آرایشی به همراه جایزه ByP، جوایز توکادو و جوایز Vida Estética را ارائه می‌دهد. این نمایشگاه بهترین بستر برای گسترش دانش، توسعه روابط تجاری و افزایش ارتباطات است. صنعت لوازم‌آرایشی از طریق این نمایشگاه در هر ثانیه توسعه بیشتری می‌یابد. بهترین تورهای نمایشگاهی ژیوار را ببینید.

 

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelonaجامعه هدف نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona یک رویداد جهانی در صنعت زیبایی است از که شرکت‌های برجسته و متخصصان بخش زیبایی دعوت می‌کند. در هر دوره از این نمایشگاه بیش از 450 غرفه‌دار شامل تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، آرایشگران و فعالان در حوزه زیبایی و بیش از 400،000 بازدیدکننده از سراسر جهان گردهم می‌آیند. همچنین این نمایشگاه برای شرکت‌های نوظهور در صنعت زیبایی فرصت‌های جدیدی فراهم می‌کند که آن‌ها می‌توانند به‌صورت تخصصی اهداف خود را دنبال کنند. علاوه بر این، به‌عنوان بخشی از یک طرح خیرخواهانه، نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona با مشارکت متخصصان و هنرمندان مهم، در مسیر جمع‌آوری کمک مالی برای برنامه‌های تحقیقاتی بیماری آلزایمر همکاری می‌کنند.

محل و تاریخ نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona سالانه به‌عنوان یک نشست مهم برای صنعت زیبایی اروپا برگزار می‌شود. این نمایشگاه به دلیل بیماری همه‌گیر ویروس کرونا دچار اختلالات قابل‌توجهی در برنامه خود شد و دوره جدید این نمایشگاه از 7 تا 9 می به مدت سه روز در محل نمایشگاه گران ویا در شهر بارسلونا اسپانیا، بهترین مدل‌های آرایش مو، زیبایی و ناخن را در قالب تخصصی خود به نمایش خواهد گذاشت. ساعات کاری نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona از 10 صبح تا 8 غروب می‌باشد، به‌استثنای روز آخر که درهای نمایشگاه ساعت 6 بعدازظهر بسته خواهند شد. دوره جدید این نمایشگاه با یک مدل ترکیبی برنامه‌ریزی می‌شود که در آن رویدادهای حضوری و مجازی با هم ترکیب می‌شوند و فضای نمایشگاه را برای مخاطبان بین‌المللی و تأثیر رسانه‌ای بیشتر باز می‌کنند.

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.