مجله اسپانیا

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید Cpe توسط Nebext و با همکاری مرکز فناوری اسپانیا Ainia برگزار شده و شامل آخرین راه‌حل‌ها در زمینه مواد، فناوری‌ها، فرآیندها و ماشین‌آلات است. این نمایشگاه از سال 2018 هر ساله در مادرید برگزار می‌شود. در اولین دوره این نمایشگاه بیش از 8000 نماینده کنگره و بازدیدکنندگان حرفه‌ای گردهم آمدند و در آن بازدیدکنندگان با نسخه‌ای از چالش‌های جهانی صنعت مانند مواد پلاستیکی جدید، توسعه فرآیندهای تولید پایدار و چالش‌های جامعه ازنظر محیط‌زیست، بهداشت، ایمنی غذا یا صنایع به‌هم‌پیوسته روبرو شدند. در دوره بعد در سال 2019 پرتغال مهمان مادرید بود. در این دوره نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید Cpe به‌عنوان بستری در صنعت ادعا کرد که تجارت را تعطیل می‌کند و به‌عنوان یک نقطه ملاقات متحد برای تبادل دانش دو بخش در حال رشد ادغام شود. درنتیجه این تقاضا، فضای نمایشگاه گسترش داده شد تا فضای بیشتری به نوآوری بخش متخصصان صنعتی برای تولید مشاغل، همکاری‌ها، ارائه اخبار و پروژه‌ها برای تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان ایجاد شود. نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe.

 

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPEهدف نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE یک نمایشگاه بین‌المللی تجاری است که شرکت‌های صنعتی پردازش پلاستیک را گرده‌ام جمع می‌کند. این نمایشگاه ویژه‌ای است که تمام بخشه‌ای صنعت ازجمله ماشین‌آلات و تجهیزات، مواد اولیه، محصولات نیمه‌تمام و قطعات فنی، خدمات، تحقیقات و علوم را به هم متصل می‌کند. در این نمایشگاه فضای وسیع و طیف وسیعی از بخشه‌ای موضوعی به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد در مورد محصولات و راه‌حل‌های جدید از تمام بخشه‌ای اصلی صنعت پلاستیک اطلاعات کسب کنند. نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona.

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE پیشگام در بخش تحول پلاستیک، با تمرکز بر نوآوری و صنعت، جایی است که متخصصان به دنبال بزرگ‌ترین و ابتکاری‌ترین کاتالوگ هستند که به آن‌ها کمک کند فرصت‌های خود را شناسایی نمایند و باعث رشد و سودآوری می‌شود. این نمایشگاه یک مکان مناسب برای همه متخصصانی است که به دنبال راه‌حل‌های نوآورانه برای بهبود رقابت شرکت‌های خود و همچنین بهینه‌سازی و نوسازی فرایندهای تولید هستند.

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید Cpe در نظر دارد نحوه کار، رهبری و تحول آن شرکت‌ها در بخش‌های شیمی و پلاستیک که متعهد به نوآوری، پایداری و دیجیتال‌سازی صنعتی هستند را با تمرکز بر تمام زمینه‌های تجاری توسعه محصولات و فرآیندهای جدید، کیفیت و فناوری شناسایی کند. این نمایشگاه طی 3 روز کنگره شیمی کاربردی،صنعت 4.0 و کنگره مهندسی پلاستیک اروپا را ارائه می‌دهد و جایی است که بازدیدکنندگان می‌توانند استراتژی‌های رهبری خود را در تجارت در عصر دیجیتال کسب کنند. هدف کنگره مهندسی پلاستیک اروپا ایجاد یک چارچوب ایده‌آل برای ارائه و بحث در مورد آخرین پیشرفت‌های نوآوری فناوری در بخش صنعت پلاستیک از طریق کنفرانس‌های سطح بالا و منحصربه‌فرد است که ایده‌های ابتکاری و الهام‌بخش را به متخصصان و شرکت‌ها، نشان می‌دهد. لیست کامل نمایشگاه‌های آلمان | جزئیات دقیق.

 

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPEجامعه هدف نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE

شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، تأمین‌کنندگان، محققان، تحلیل گران، شرکت‌های نوپا، شتاب‌دهنده‌ها، پارک‌های فناوری، مراکز نوآوری و در نهایت هر حرفه یا نهادی که متعهد به نوآوری و بهبود مستمر فرایندها باشد، می‌توانند در نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید Cpe شرکت کنند. همچنین آن دسته از دانشمندان، محققان و متخصصان صنعت که می‌خواهند دانش و نوآوری‌های خود را در کنگره‌ها به دست آورند، می‌توانند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

محل و تاریخ نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE

نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید Cpe یک رویداد 3 روزه است که از 23 مارس تا 25 مارس 2021 در محل نمایشگاه ایفما در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود. این نمایشگاه تجاری با تمرکز بر اخبار شرکت‌ها، محصولات و خدمات صنعت مهندسی صنایع برگزار شده و پیش‌بینی می‌شود حدود 9،400 بازدیدکننده در این نمایشگاه شامل بیش از 60 سازمان و انجمن و همچنین 200 غرفه‌دار حضور داشته باشند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.