ژیوارنامه

نمایشگاه دارویی CPhI | زمان و مکان و هدف از برگزاری نمایشگاه

نمایشگاه دارویی CPhI

نمایشگاه دارویی CPhI از زمان آغاز به کار خود در سال 1990 مسیری طولانی را طی کرده و اکنون یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت داروسازی اروپا به‌حساب می‌آید. از سال 1990 تا 2007، این نمایشگاه با رشد سالانه ترکیبی تقریباً 16٪ ظهور کرد. در سال 2008 با رکورد 1700 غرفه‌دار و بیش از 25000 شرکت‌کننده از 60 کشور روبرو شد، اما این رکوردها سال‌به‌سال خرد شدند. این نمایشگاه در سال 2010 در پاریس برگزار شد و از طرح‌بندی جدیدی برخوردار بود که بازدیدکنندگان راحت‌تر می‌توانستند به خواسته‌هایشان دست پیدا کنند. در آنجا بیش از 1900 غرفه‌دار حضور داشتند و تعداد شرکت‌کنندگان نسبت به سال 2009 تقریباً 14 درصد افزایش داشت. نمایشگاه دارویی CPhI آثار خود را در چندین شهر اروپایی ازجمله آمستردام، بلژیک، لندن، مادرید، میلان و پاریس برجای گذاشته است. فرانکفورت میزبان برگزاری اولین دوره این نمایشگاه در سال 1990 بود و با توجه به برجسته بودن آلمان در صنعت جهانی مواد شیمیایی، به‌طور مداوم در بین غرفه‌داران و بازدیدکنندگان محبوبیت پیدا کرده، اما از سال 2008 تاکنون میزبان این نمایشگاه نبوده است.

 

نمایشگاه دارویی CPhIهدف نمایشگاه دارویی CPhI

تطبیق‌پذیری نمایشگاه دارویی CPhI شرکت‌های مختلفی را به نمایندگی از بازارهای پیشرفته و بازارهای نوظهور به خود جلب می‌کند. این نمایشگاه با پنج نمایشگاه تجاری ازجمله P-MEC ،InnoPack ،ICSE ، FDF وBioProduction  با زمینه‌های مرتبط همراه است و قطب اصلی صنعت دارو را تشکیل می‌دهد که به ترتیب ماشین‌آلات دارویی، بسته‌بندی، برون‌سپاری، دوزهای پایان‌یافته و بخش‌های بیوفارما را ارائه می‌دهند. علاوه بر مروری اساسی در زنجیره تأمین دارویی در نمایشگاه، اینجا همچنین یک کاتالیزور برای نوآوری و توسعه حرفه‌ای فردی است. کنفرانس‌ها، میزگردها و ده‌ها جلسات آموزشی فرصت یادگیری، ارائه آخرین تحقیقات را برای رهبران صنعت داروسازی فراهم می‌کند. نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona.

نمایشگاه دارویی CPhI با گردآوری صنعت جهانی داروسازی، سه رویداد را در یک مکان ارائه می‌دهد: جامعه داروسازی را به ارائه‌دهندگان راه‌حل‌های برون‌سپاری متصل می‌کند، غرفه‌داران و بازدیدکنندگان تجاری از صنایع بسته‌بندی و دارویی گردهم می‌آورد و یک بازار بین‌المللی بسیار اختصاصی فراهم می‌کند. همچنین از طریق شبکه‌سازی و نوآوری، ماشین‌آلات و تجهیزات دارویی پیشرفته را به تصمیم‌گیرندگان عالی‌رتبه تحویل می‌دهد.

نمایشگاه دارویی CPhI با هدف ایجاد فرصت‌های بی‌شمار برای انعقاد قرارداد و شبکه‌سازی، کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها، سمینارها و انجمن‌ها را برگزار می‌کند. علاوه بر این، این نمایشگاه تمرکز خود را بر روی موضوعات کلیدی بخش مانند بسته‌بندی، توزیع، فناوری‌های نوآورانه تولید و غیره قرار خواهد داد. از این طریق، نمایشگاه تجاری به یک بستر بی‌نظیر برای حداکثر میزان دید متخصصان در صنعت تبدیل خواهد شد.

نمایشگاه دارویی CPhIجامعه هدف نمایشگاه دارویی CPhI

نمایشگاه دارویی CPhI محل تجمع مؤسسات تحقیق و توسعه، شرکت‌های مهندسی، دانشگاه‌ها، مقامات دولتی، تولیدکنندگان سنتز سفارشی، شرکت‌های بیودارو، تولیدکنندگان فرابورس و سایر شرکت‌های مختلف بوده و حضور مدیران ارشد در این نمایشگاه تضمین‌شده است. جامعه هدف این نمایشگاه از تأمین‌کنندگان API و تولیدکنندگان ماشین‌آلات داروسازی گرفته تا ارائه‌دهندگان برون‌سپاری، توسعه‌دهندگان دستگاه‌های دارورسانی و کارشناسان نظارتی را در برمی‌گیرد. هر ساله بیش از 90٪ بازدیدکنندگان از تجربه حضور خود در نمایشگاه دارویی CPhI بسیار راضی بوده و بیش از 88٪ موافقت کردند که این نمایشگاه مکانی مناسب برای یافتن فرصت‌های جدید تجاری است. جای تعجب نیست که هر ساله این رویداد متخصصان بیشتری را به خود جذب می‌کند و باعث انتقال دانش در صنعت شود.

کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress

محل و تاریخ نمایشگاه دارویی CPhI

دوره جدید نمایشگاه دارویی CPhI به دلیل خطرات سلامتی بیماری همه‌گیر ویروس کرونا مجبور شد تاریخ اصلی خود در سال 2020 را لغو کند. دوره آینده این نمایشگاه از 9 تا 11 نوامبر در محل نمایشگاه میلان در ایتالیا روی صحنه می‌رود. بر اساس اعداد و ارقام بیش از 45000 بازدیدکننده تجاری و تقریباً 2500 شرکت غرفه‌دار از بیش از 170 کشور در حال حاضر حضور خود را در دوره 2021 تأیید کرده‌اند. برگزارکنندگان انتظار دارند که در مقایسه با سال‌های گذشته، تجمع متخصصان، کارشناسان، تأمین‌کنندگان و خریداران حتی افزایش یابد.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.