مجله فرانسه

چه خطراتی برای یک توریست یا گردشگر در فرانسه وجود دارد؟

خطرات فرانسه برای توریست

فرانسه کشوری است متشکل از کلان‌شهرهای فراوان که در غرب اروپا قرار دارد و دارای چندین منطقه و سرزمین برون‌مرزی است. متروپولیتن فرانسه از دریای مدیترانه تا کانال انگلیس و دریای شمال و از راین تا اقیانوس اطلس ادامه دارد. مناطق برون‌مرزی شامل گویان فرانسه در آمریکای جنوبی و چند جزیره در اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام و هند است. این کشور یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری، هم در اروپا و هم در سایر نقاط جهان است. در این مقاله با خطرات فرانسه برای توریست یا گردشگر بیشتر آشنا خواهیم شد. برای بازدید از فرانسه می توانید از تور فرانسه یا تور پاریس اقدام کنید

محبوبیت و حس لذت بخشی آن سال‌هاست که در بسیاری از کتاب‌ها، فیلم‌ها، نقاشی‌های افسانه‌ای توصیف‌شده است و هنگام گذر از رستوران‌ها، روستاهای بیشمارش و لذت بردن از غذاهای معروف جهان می‌توانید آن را احساس کنید. دیگران از میراث فرهنگی قابل‌توجه فرانسه، آنچه از فیلسوفان، نویسندگان و هنرمندان بزرگ آن باقی‌مانده است، لذت می‌برند و برخی فقط در خیابان‌ها قدم می‌زنند و از موسیقی زبان زیبای این کشور لذت می‌برند.

ناگفته نماند که سواحل طولانی آن، رشته‌کوه‌های عظیم و زمین‌های کشاورزی و باغ‌های انگور فرانسه بسیار جذاب و زیبا است.

رستوران های پاریس | بهترین رستوران هایی که می توانید در پاریس پیدا کنید

خطرات کلی برای یک توریست یا گردشگر در فرانسه

سفر به فرانسه بسیار امن است. هرچند خطر جیب‌برها و کلاه‌برداران در این کشور زیاد است و شما باید مراقب هرگونه فعالیت مشکوک باشید زیرا این کشور بارها توسط تروریست‌ها هدف قرارگرفته است. بااین‌حال، اگر کمی احتیاط کنید، می‌تواند راحت به این کشور سفر کنید.

خطرات فرانسه برای توریست

خطرات فرانسه برای توریست

خطرات حمل‌ونقل و تاکسی‌ها برای یک توریست یا گردشگر در فرانسه

حمل‌ونقل و تاکسی به‌طورکلی در فرانسه ایمن و قابل‌اعتماد هستند، اگرچه جیب‌برهای زیادی در متروی پاریس و سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی وجود دارد. تاکسی‌ها معمولاً مطمئن‌ترین راه برای در وسایل نقلیه در فرانسه برای شما هستند.

خطر جیب‌برها برای یک توریست یا گردشگر در فرانسه

مانند هر مقصد برتر اروپایی، جیب‌برها در مکان‌های دیدنی گردشگری محبوب در فرانسه وجود دارد. آن‌ها هنگام سفر به این کشور بزرگ‌ترین نگرانی شما هستند. از عقل سلیم خود پیروی کنید و همیشه مراقب باشید، مخصوصاً در حمل‌ونقل عمومی و ایستگاه‌های شلوغ.

خطر فاجعه‌های طبیعی در کشور فرانسه

هیچ تهدید خاصی در مورد بلایای طبیعی در فرانسه وجود ندارد، مگر تهدیدهای ناشی از ریزش بهمن که هنگام اسکی در کوه‌های آلپ می‌تواند خطری قابل‌توجه باشد.

خطرات فرانسه برای توریست

خطرات فرانسه برای توریست

خطر غارت و چپاول در کشور فرانسه

در این کشور احتمال سرقت یا ربوده شدن بسیار اندک است، اگرچه توصیه می‌شود احتیاط کنید و از خیابان‌ها و مناطق کم‌نور و خلوت رد نشوید. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید، فوراً باید ازآنجا خارج شوید.

خطر تروریسم یا ترور شدن در کشور فرانسه

ازآنجاکه این کشور بارها مورد هدف تروریست‌ها قرارگرفته است (و همچنین برخی از کشورهای نزدیک به فرانسه، مانند دانمارک یا بلژیک)، دلیل بر این است که می‌توان این کشور را دوباره مورد هدف قرار داد. به همین دلیل مهم است که همیشه از محیط اطراف خود آگاه باشید و هرگونه فعالیت مشکوک را گزارش دهید.

خطر کلاه‌برداری برای یک توریست یا گردشگر در فرانسه

همان‌طور که در هر کشور، به‌ویژه یک مقصد گردشگری برتر، خطر کلاه‌برداری وجود دارد. در فرانسه، پاریس و مارسی به دلیل داشتن نقاط داغ کلاه‌برداری مشهور هستند. مراقب افرادی باشید که سعی می‌کنند حواس شما را پرت کنند یا به شما کمک ناخواسته ارائه می‌دهند.

خطر کلاه‌برداری برای یک توریست یا گردشگر در فرانسه

خطر کلاه‌برداری برای یک توریست یا گردشگر در فرانسه

بنابراین فرانسه واقعاً چقدر امن است؟

فرانسه به‌طورکلی یک کشور امن برای گردشگران و توریست‌ها است، اگرچه به دلیل حملات تروریستی متعدد، امنیت آن طی دو سال گذشته به‌طور ملایم به خطر افتاده است. بااین‌حال، بدون توجه به این موضوع، شما باید اقدامات احتیاطی که در هر مقصد گردشگری محبوب دیگری انجام دهید را رعایت کنید، بنابراین نباید مانع سفر شما به این کشور باشکوه شود.

فرانسه به‌طورکلی یک منطقه کم جنایت است و مناطق درون‌شهری و چند حومه منتخب این کشور در تمام ساعات کاملاً دارای امنیت بالایی هستند، اما این مشکل در شهرهای بزرگ‌تر، به‌ویژه پاریس، همچنان ادامه دارد: در آنجا، میزان قتل‌ها دو برابر کشورهای اطراف است و شهرهای بزرگ به معنای واقعی کلمه پر از جیب‌برها و سارق‌ها است. جنایات خشونت‌آمیز در این کشور، به‌ویژه علیه گردشگران یا غریبه‌ها نادر است، اما باید به خاطر داشته باشید که کیف‌قاپی و جیب‌بری از مردم در فرانسه بسیار رایج است.

بنابراین فرانسه واقعاً چقدر امن است؟

بنابراین فرانسه واقعاً چقدر امن است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.