مجله آلمان

لمس کردن پل شیطان در آلمان ممنوع است

پل شیطان در آلمان

این پل که در باغ‌های سرسبز کروملاو در زاکسن قرار گرفته است، گردشگران و عکاسان حرفه ای‌را به این محل می‌کشاند و از دایره کاملی که انعکاس طاق سنگی در آب ایجاد می‌کند، شگفت زده می‌شوند. اگر به دیدن کشور آلمان علاقمند هستید از تور آلمان ژیوار دیدن کنید.

تاریخچه پل شیطان

پل شیطان یا کروملاو پل نسبتاً جدیدی است و در سال 1860 ساخته شده است. برای ایجاد یک نیم‌دایره که در یک روز روشن و آرام در آب زیر منعکس می‌شود و توهم یک دایره کامل را به وجود می‌آورد. این پل به سبک معماری گوتیک ساخته شده است و عمدتاً از بازالت تشکیل شده است. این سنگ‌ها با تیرهای چوبی محکم شده بودند، اما نجار پروژه وقتی سرانجام برداشته شد، کشته شد. ده سال طول کشید تا آن‌ها بتوانند این جنایت را تکمیل کنند و آنها می‌خواستند نتیجه نهایی تقریباً طبیعی به نظر برسد. راهنمای سفر به آلمان را قبل از خرید تور آلمان مطالعه نمایید.

پل شیطان در آلمان

چرا پل شیطان؟

ده‌ها پل به اصطلاح شیطان در سراسر اروپا وجود دارد که هر کدام دارای اسطوره محلی یا داستان محلی مربوط به آن هستند. بیشتر پل‌های شیطان پل‌های قوسی سنگی یا بنایی هستند و به دلیل ویژگی‌های افسانه‌ای و داستان‌های تعامل با شیطان به عنوان پل شیطان معروف شدند. به طور کلی در آن زمان فرض بر این بود که هر چیزی که قوانین طبیعت را زیر پا بگذارد باید توسط خود شیطان ساخته شود. نظریه این بود که معمار با شیطان پیمان بست و تصمیم گرفته شد روح اولین فردی را که از روی پل عبور کرده است بگیرد. از آنجا بود که داستان کمی پیچیده شد زیرا بسته به اینکه از چه کسی خواسته بودید تغییر کرد. سقوط دیوار برلین، داستان جالب از دیوار برلین را مطالعه نمایید.

پل شیطان در المان

شما می‌توانید نگاه کنید، اما نمی‌توانید لمس کنید!

ممکن است بخواهید برای گذر از پل و بخشی از تاریخ به آنجا بروید، اما متأسفانه این پل دیگر برای عموم باز نیست. آنها می‌خواهند آن را برای نسل‌های آینده حفظ کنند و در حال حاضر پل را بازسازی می‌کنند.

پل شیطان آلمان

بهترین زمان بازدید از پل شیطان

وقتی پل دوباره باز می‌شود، باید در ماه‌های پاییزی از آن دیدن کنید زیرا زیبایی آن نفس گیر است. پاییز باعث تغییر برگ‌ها و مه می‌شود که هیچ فیلتری نمی‌تواند به طور واقعی تکرار کند. پل به نظر می‌رسد واضح‌تر است و هر خط در برابر آب شیشه‌ای تعریف شده است. تابستان ممکن است جای شما باشد، اما پاییز زمانی است که علاقه‌مندان واقعی پل شیطان برای بازدید بیرون می‌آیند. شما می‌توانید در میان آن‌ها باشید و به منظره‌ای غیرقابل تصور که در جلوی چشمان شما ایجاد شده است خیره شوید. شما برای سفر به آلمان به ویزای شینگن نیاز دارید.

پل شیطان در المان

بهترین لوکیشن‌ها برای گرفتن عکس در پل شیطان

بهترین زاویه برای عکاسی از پل از اولین دیدگاه هنگامی است که از پارکینگ به پل (Rakotzbrücke ) نزدیک می‌شوید. یک دیدگاه کوچک با یک نیمکت وجود دارد و درست جلوتر از آن، می‌توانید به سمت دریاچه پایین بروید. از اینجا می‌توانید به آب نزدیک شده و چند عکس بازتابی از پل بگیرید.

پل شیطان آلمان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.