چرا به ویزای توریستی هلند نیاز داریم؟

هلند یکی از برترین کشورهای توریستی و جذب گردشگری در اروپاست و از جهت دیگر هلند با بهره‌مندی از اقتصاد و تجارتی پیشرو در برگزاری نمایشگاه‌های سالانه بسیار موفق عمل کرده است و سالانه برگزارکننده نمایشگاه‌ها و سمینارهای بین المللی زیادی می‌باشد.

ویزای هلند از چه نوعی است؟

برای این که بتوانید جاذبه‌های هلند را ببینید، باید برای اخذ ویزای هلند اقدام کنید. ویزا در حقیقت به شما اجازه می‌دهد تا وارد خاک کشور هلند شوید.

اگر می‌خواهید برای اقامت هلند اقدام کنید بهتر است از راه قانونی برای اخذ اقامت اقدام نمایید.

ویزای هلند در انواع مختلفی مانند ویزای توریستی، تجاری، کاری، الحاق به همسر، دانشجویی و … ارائه می‌شود. در حقیقت این تنوع در ارائه ویزا برای این است که هر کس با هر هدف مثبتی بتواند به این کشور سفر کند.

چگونه برای اخذ ویزای توریستی هلند اقدام کنیم؟

پس از ثبت نام در آژانس مربوطه، مدارک مور نیاز برای ویزا از طریق کارشناسان به شما اعلام می‌شود و برای درخواست وقت شما اقدام می‌شود.

روز موعود با  در دست داشتن همه مدارک مورد نیاز دیگری که آژانس در اختیار شما قرار می‌دهد، در مرکز انگشت نگاری  vfs  حضور پیدا کرده و بعد از تحویل مدارک به مسئول مربوطه و دریافت رسید بعد از 15 روز کاری جواب سفارت را دریافت خواهید کرد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای هلند کدام است؟

مدارکی که به سفارت هلند ارائه می‌گردد باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. برای این سفارت، نیازی به گرفتن تائیدیه از سوی دادگستری و وزارت امور خارجه نیست و همان مهر دارالترجمه رسمی کافی می‌باشد. مدارک لازم برای سفارت به شرح زیر است:

تکمیل فرم درخواست ویزای هلند

گذرنامه فعلی به همراه کلیه گذرنامه‌های قبلی متقاضی

2قطعه عکس 3.5*4.5

گردش حساب 3 ماهه اخیر به همراه تمکن مالی

ارائه مدارک شغلی به همراه بیمه تامین اجتماعی

اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

ارائه دعوت‌نامه معتبر( درصورت وجود)

رزرو بلیط رفت و برگشت

واچر هتل

اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی متقاضی

مدت زمان آماده شدن ویزای هلند

پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری در دفتر کارگزاری ویزای این کشور، چیزی در حدود  14 تا 21 روز کاری بعد جواب ویزای شما صادر می‌شود که برای دریافت این جواب، باید حضورا به دفتر VFS global مراجعه کنید.

آیا ویزای تضمینی هلند معنی دارد؟

در زمینه ویزاهای شنگن هیچ تضمینی وجود ندارد چون در نهایت امر، تصمیم گیرنده برای ویزای شما افسر سفارت هست و برای این امر  و برای بالا بردن شانس خود در زمینه اخذ ویزا به شما پیشنهاد می‌شود، که حتماً از طریق آژانس‌های معتبر و قابل اطمینان اقدام کنید.

دلایل ریجکت شدن ویزای توریستی هلند

  • کامل نبودن مدارک شما از قبیل مدارک شغلی و مالی و …
  • ارائه مدارک جعلی
  • عدم اطمینان سفارت از بازگشت شما از سفر

پیشنهاد ژیوار برای بالا بردن شانس اخذ ویزا

به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت ویزای هلند حتماً 6 ماه قبل از سفر خود اقدام نمایید و حتماً از طریق آژانس‌های معتبر و قابل اطمینان مثل آژانس ژیوار اقدام کنید تا کارشناسان ما با مشاوره دادن و راهنمایی صحیح یاری‌گر شما در زمینه اخذ ویزای توریستی هلند باشند.

واکسن مورد تأیید سفارت هلند

  • جانسون اند جانسون
  • آسترازنکا
  • مدرنا
  • فایزر و بیون‌تک

سفارت هلند در ایران کجاست؟

آدرس سفارت این کشور در ایران، تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، خیابان سنبل، نبش ارغوان غربی، پلاک7 می‌باشد اما خدمات کنسولی و ویزای خود را به دفتر VFS global به آدرس تهران، میدان هروی، خیابان موسوی(گلستان5)، مجتمع تجاری هروی، طبقه سپرده است. برای تحویل مدارک ویزای هلند و انگشت نگاری می ‌توانید در روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8 تا 17 به این دفتر مراجعه کنید.