کشور هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی است. این کشور با آلمان و بلژیک مرز مشترک دارد. هلند به کشور آسیاب‌های بادی، دوچرخه، پنیر و گل لاله مشهور است.

پایتخت این کشور شهر آمستردام است. بندر روتردام از شهرهای بزرگ آن و به دلیل تعداد بالای اسکله‌هایی که دارد، یکی از بزرگ‌ترین بنادر اروپا به شمار می‌آید.

کشور هلند بزرگترین صادرکننده گل در جهان است و تقریباً 80 در صد گلهای جهان از این شرکت تامین می‌شود.

کشور هلند یکی از با ثبات‌ترین اقتصادها در میان کشورهای اروپایی است، علاوه بر صادرات گل پس از آمریکا، دومین کشور صادرکننده محصولات غذایی و کشاورزی است و از بزرگترین تولیدکنندگان لبنیات در جهان بوده و دارای مزارع زیادی از گندم، جو، سیب زمینی می‌‎باشد.

اقتصاد هلند رشد قابل اطمینانی از زمان انقلاب صنعتی داشته و  شاخص آزادی اقتصادی در این کشور برابر 75/8 بوده که بیانگر یکی از آزادترین کشورها در بحث سرمایه گذاری است.

چرا به ویزای توریستی هلند نیاز داریم؟

هلند یکی از برترین کشورهای توریستی و جذب گردشگری در اروپاست و از جهت دیگر هلند با بهره‌مندی از اقتصاد و تجارتی پیشرو در برگزاری نمایشگاه‌های سالانه بسیار موفق عمل کرده است و سالانه برگزارکننده نمایشگاه‌ها و سمینارهای بین المللی زیادی می‌باشد.

عمده‌ترین ویزای هلند از چه نوعی است؟

برای این که بتوانید به این کشور سفر کنید باید برای اخذ ویزای هلند اقدام کنید. ویزا در حقیقت به شما اجازه می‌دهد تا وارد خاک کشور هلند شوید.

اگر می‌خواهید برای اقامت هلند اقدام کنید بهتر است از راه قانونی برای اخذ اقامت اقدام نمایید.

ویزای هلند در انواع مختلفی مانند ویزای توریستی، تجاری، کاری، الحاق به همسر، دانشجویی و … ارائه می‌شود. در حقیقت این تنوع در ارائه ویزا برای این است که هر کس با هر هدف مثبتی بتواند به این کشور سفر کند.

چگونه برای ویزای توریستی هلند اقدام کنیم؟

پس از ثبت نام در آژانس مربوطه، مدارک مور نیاز برای ویزا از طریق کارشناسان به شما اعلام می‌شود و برای درخواست وقت شما اقدام می‌شود.

روز موعود با  در دست داشتن همه مدارک مورد نیاز دیگری که آژانس در اختیار شما قرار می‌دهد، در مرکز انگشت نگاری  vfs  حضور پیدا کرده و بعد از تحویل مدارک به مسئول مربوطه و دریافت رسید بعد از 15 روز کاری جواب سفارت را دریافت خواهید کرد.

آیا ویزای تضمینی هلند صحت دارد؟

در زمینه ویزاهای شنگن هیچ تضمینی وجود ندارد چون در نهایت امر، تصمیم گیرنده برای ویزای شما افسر سفارت هست و برای این امر  و برای بالا بردن شانس خود در زمینه اخذ ویزا به شما پیشنهاد می‌شود، که حتماً از طریق آژانس‌های معتبر و قابل اطمینان اقدام کنید.

دلایل ریجکت شدن ویزای هلند؟

  • کامل نبودن مدارک شما از قبیل مدارک شغلی و مالی و …
  • ارائه مدارک جعلی
  • عدم اطمینان سفارت از بازگشت شما از سفر

پیشنهادات ژیوار برای بالا بردن شانس اخذ ویزای هلند چیست؟

به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت ویزای هلند حتما 6 ماه قبل از سفر خود اقدام نمایید و حتماً از طریق آژانس‌های معتبر و قابل اطمینان مثل آژانس ژیوار اقدام کنید تا کارشناسان ما با مشاوره دادن و راهنمایی صحیح یاری‌گر شما در زمینه اخذ ویزای توریستی هلند باشند.

کشور هلند کدام یک از واکسن های موجود را قبول دارد؟

  • جانسون اند جانسون
  • آسترازنکا
  • مدرنا
  • فایزر و بیون‌تک