مجله اسپانیا

نمایشگاه الکترونیک مادرید Matelec

الکترونیک مادرید Matelec

معرفی نمایشگاه الکترونیک مادرید Matelec

نمایشگاه بین المللی صنعت برق و الکترونیک مادرید Matelec مهمترین رویداد تجاری در جنوب اروپا برای بخش برق، الکترونیک و ارتباطات از راه دور است. این نمایشگاه شامل حوزه هایی همچون برق، مخابرات و شبکه، تاسیسات، مکانیزم ها، کابل ها و هادی ها، ذخیره انرژی و خود مصرفی، الکترونیک، وسایل نقلیه الکتریکی، اتوماسیون خانگی، اتوماسیون ساختمان، شهرهای هوشمند و غیره می شود.

نمایشگاه صنعت برق و الکترونیک مادرید Matelec به پایداری، نوآوری و فن آوری متعهد است و زیر چتر ePower & Building با شعار ” ساختن یک جهان سبز” ، به موضوعات اصلی پایداری، نوآوری و فناوری، ارزش گذاری برای ساختمان ها در کل چرخه زندگی آنها  میپردازد.

 این نمایشگاه شامل تمام راه حل های مربوط به چرخه زندگی یک ساختمان CONSTRUTEC ، BIMEXPO ، ARCHISTONE و VETECO  است و 1600 شرکت  را در قالب غرفه  های متنوع در کنار هم جمع می کند.

مشتریان

چرا نمایشگاه الکترونیک مادرید Matelec ؟

نمایشگاه صنعت برق و الکترونیک مادرید Matelec ، نمایشگاه برتر صنعت برق  الکترونیک و مخابرات است که با الگویی منصفانه و متمرکز بر سودآوری، بر روی هر شرکت کننده سرمایه گذاری می کند تا نتایج و بازگشت سرمایه را تضمین کند. در ادامه برخی از مهم ترین دلایل برای انتخاب این نمایشگاه لیست شده است:

 • مشاوره شخصی برای هر غرفه دار.
 • بستر تجاری محصولات و خدمات صنعتی از شبه جزیره ایبری، کشورهای همسایه، آفریقای شمالی و بازار ایبرو-آمریکایی.
 • عرضه و تقاضا در ابن نمایشگاه زیر یک سقف جمع می شوند
 • بهبود رقابت و پویایی تولید و فعالیت های تجاری برای بازار و صادرات
 • به عنوان یک بستر تجاری بین بازدید کنندگان و غرفه داران خارج از اسپانیا.
 • ارائه نوآوری های دست اول از نظر محصولات و فرآیندها
 • ارتقا وفاداری مشتریان با دعوت از مشتریان و ارائه محصولات و پیشنهادات
 • جذب مشتریان جدید از هر دو بازار ملی و بین المللی
 • تنظیم توافق نامه هایی با تامین کنندگان و توزیع کنندگان بالقوه
 • امکان دعوت از بهترین مشتریان ملی و بین المللی به نمایشگاه را فراهم میکند؛ ماتلک هزینه های سفر و اقامت را بر عهده دارد.
 • تمام مطبوعات صنعت ساخت و ساز در نمایشگاه حضور خواهند داشت که انتشار سریع کلیه اخبار و نوآوری های شما در طول نمایشگاه را تضمین می کند.
الکترونیک مادرید Matelec

برگزاری جدیدترین نمایشگاه الکترونیک مادرید Matelec 2022

برگزاری MATELEC 2022 به معنای بازگشت نمایشگاه بین المللی صنعت برق و الکترونیک مادرید Matelec پیشرو در صنعت برق و الکترونیک در شبه جزیره ایبری است.

از 15 تا 18 نوامبر 2022 ، MATELEC مادرید بار دیگر بخشی از نمایشگاه ePower & Building را در کنار مصالح ساختمانی و راه حل های نمایشگاه CONSTRUTEC ، نمایشگاه مدل سازی اطلاعات ساختمان BIMEXPO ، نمایشگاه پنجره و نما VETECO و ARCHISTONE ارائه می دهد.

خدمات قابل ارائه در نمایشگاه الکترونیک مادرید Matelec  2022

نمایشگاه بین المللی صنعت برق و الکترونیک مادرید Matelec ، به عنوان مرجع بین المللی بخشهای برق، الکترونیک و ارتباطات از راه دور ، حدود 500 شرکت و 20000 بازدید کننده حرفه ای را به خود جذب خواهد کرد. این نمایشگاه  به سه قسمت تقسیم می شود:

MATELEC ، LIGHTING و INDUSTRY ، شامل نوآوری های پیشگامانه در نصب الکترونیکی و شبکه ای، سیستم های روشنایی، شهر هوشمند و راه حل های اتوماسیون ساختمان. این نمایشگاه تحت شعار “الهام و تجارت – ایجاد آینده”،  به عنوان یک کاتالیزور برای احیای دوباره بازار و سازگاری آن با پیشرفت های دیجیتال صنعت 4.0 عمل خواهد کرد.

MATELEC فرصت های برجسته ای را برای اعضای صنعت جهت شروع، ادامه یا اجرای فرآیندهای خرید و سفارش با کل کانال توزیع برق فراهم می کند.  در کنگره ها، سمینارها و رویدادهای موازی به رهبری متخصصان، شرکت کنندگان یک منبع اطلاعاتی بی نظیر درباره آخرین نوآوری ها و روند بازار پیدا می کنند.

زمان و مکان و هدف از برگزاری نمایشگاه دارویی CPhI را بدانید.

الکترونیک مادرید Matelec

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.