مجله اسپانیا

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast

صنعت پلاستیک

معرفی نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast، یک نمایشگاه ترکیبی گسترده در حوزه تولید پلاستیک بین آمریکای جنوبی و اروپا می باشد که هر سه سال یکبار برگزار می شود. در این نمایشگاه شما شاهد قسمت های مواد اولیه، ماشین آلات، بازیافت، صنایع شیمیایی و محیط زیست خواهید بود.

خلاقانه ترین اتفاق در نمایشگاه پلاستیک Equiplast 2021، وجود یک کارخانه نمایش بازیافت پلاستیک می باشد و علاوه بر آن راه حل هایی برای حفظ و توجه به محیط زیست ارائه می شود و درباره این موضوعات اطلاعات کاملی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

جالب است بدانید محصولات موجود در این نمایشگاه همگی قابلیت بازیافت دارند و از منابع قابل تجزیه و تجدید پذیر ساخته شده اند.

درباره نمایشگاه پلاستیک k plast اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هدف نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast

 نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast برای  تحول در پردازش زباله های پلاستیکی و ارتباط آن با محیط زیست و تاثیر آن بر اقتصاد برپا می گردد.

پلاستیک ها با وجود تمام مزایایی که دارند، باعث ایجاد مشکلاتی مثل آلودگی محیط زیست، دریاها و اقیانوس ها می گردند. به همین علت بسیاری از افراد مخالف تولید و استفاده از پلاستیک ها هستند که در این نمایشگاه استفاده درست و روش های بازیافت پلاستیک به همگان آموزش داده می شود.

نوآوری های جدید در حوزه بازیافت و پلاستیک در این رویداد بین المللی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و افرادی که به اسن حوزه علاقمند هستند، می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

بازدید از نمایشگاه صنایع پلاستیک مادرید CPE را از دست ندهید.

صنعت پلاستیک

برگزارکننده نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast

برپایی نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast توسط تیم فیرا صورت می گیرد که هدف اصلی آنها افزایش تعداد غرفه داران، بازدیدکنندگان و برگزار کنندگان بین المللی می باشد.

fira de barcelona  موسسه ی عظیمی است که حدودا در ۳۶ کشور خارجی شعبه دارد و مشغول فعالیت های تبلیغاتی است.

موسسه فیرا با تبلیغات نمایشگاه پلاستیک سعی دارد فرصت های جدیدی را برای تجارت خارج از کشور، به خصوص در آمریکای لاتین و آسیا ایجاد کند و هرساله تعداد غرفه های این نمایشگاه و مخاطبان آن را افزایش دهد. بسیاری از نمایشگاه های مشهور بارسلونا توسط این موسسه مدیریت می شود.

شرکت ها و کارخانه های فعال در حوزه پلاستیک و بازیافت با حضور در  نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast نیروهای جوان و خلاق را به خود جذب می کنند و با بستن قراردادهای جدید شغل خود را بهبود می بخشند. همچنین بسیاری از شراکت های مهم بین المللی از طریق این نمایشگاه صورت می گیرد.

درباره نمایشگاه بسته بندی بارسلون Hispack barcelone چه می دانید؟

صنعت پلاستیک

اطلاعات تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast به دلیل اثرات ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ برپا نشد و تاریخ برگزاری آن به ۱۴ تا ۱۸ سپتامبر سال ۲۰۲۱ در بارسلونا موکول شد.

در این نمایشگاه بیشتر نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، آلمان، اسپانیا، پرتقال، فرانسه، انگلیس و الجزایر حضور دارند و همچنین حدود سه هزار برند مشهور دنیا در اینجا غرفه دارند.

در طول برپایی این رویداد، کارگاه ها، کنفرانس ها و همایش های آموزشی زیادی برگزار می گردد که معمولا با استقبال مخاطبین مواجه می شود و به افزایش اطلاعات آن ها کمک زیادی می کند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.