مجله آلمان

نمایشگاه تاسیسات اسن shk

معرفی نمایشگاه تاسیسات اسن shk

نمایشگاه تاسیسات اسن shk یک  نمایشگاه تجاری  در زمینه های بهداشت، گرمایش، تهویه مطبوع و مدیریت ساختمان دیجیتال است و بیش از 50 سال است که در بازار وجود دارد. این نمایشگاه خود را به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاههای تجاری در بخش گرمایش، بهداشتی و تهویه مطبوع معرفی کرده است.

نمایشگاه تاسیسات اسن shk، به عنوان اولین نمایشگاه تجاری در این صنعت برجسته، محل اجتماع متخصصان بهداشتی، گرمایشی و تهویه مطبوع از آلمان غربی، BeNeLux و همچنین فرانسه است.

تاریخچه نمایشگاه تاسیسات اسن shk

نمایشگاه تاسیسات اسن shk جهت نصب وسایل بهداشتی، گرمایش، تهویه مطبوع و انرژی های تجدید پذیر” از سال 1966  شروع به کار کرده و یکی از رویدادهای مهم محافل حرفه ای است.

به عنوان یک بستر اطلاعاتی راه حل گرا، منعکس کننده آخرین اقدامات در زمینه بهداشت، گرمایش و تهویه مطبوع از گذشته تا کنون بوده است و متخصصان ماهر، خرده فروشان، برنامه ریزان متخصص، معماران و اپراتورها را با صنعت و در صنایع معماری و طراحی و انرژی های تجدید پذیر همراه می کند.

نمادهای فرانسه را بشناسید.

ارائه محصولات متنوع در نمایشگاه تاسیسات اسن shk

در نمایشگاه تاسیسات اسن shk محصولات متنوع و منحصر به فردی در هریک از 6 بخش زیر ارائه می گردد:

 1. فن آوری بهداشتی: لوازم بهداشتی، پارتیشن دوش، مبلمان حمام، لوازم جانبی، سیستم آب آشامیدنی، فن آوری و سیستم زهکشی، نصب پیش ساخته دیوار، فناوری استخر شنا، سیستم گرمایش سیستم و ضد عفونی و لوازم جانبی
 2. تصفیه آب: فیلتر ، نرم کننده، فن آوری غشا ، ضد عفونی
 3. فناوری گرمایش: گرمایش، اتلاف گرما ، لوازم جانبی ، سیستم اگزوز ، فناوری دودکش، ذخیره سازی، توزیع گرما، کنترل، گرمایش دیجیتال، انرژی تجدید پذیر، پمپ حرارتی، تولید همزمان، فناوری انرژی خورشیدی، سلول سوختی، دیگ بخار
 4. لوله ها و اجزای سازنده: گاز طبیعی، آب، فاضلاب، سیستم گرمایشی و متوسط.
 5. تهویه هوا و تهویه مطبوع: سیستم اگزوز، سیستم های داخلی هوا، فن ها و اجزای سازنده، سیستم بازیابی گرما، تصفیه هوا
 6. تجهیزات تبرید: تجهیزات و ماشین آلات تبرید، لوازم جانبی، چیلرها، سقف، سیستم ها و قطعات لوله های تبرید، فناوری اتصال و درزگیرها، ابزارهای برودتی و تهویه مطبوع

اوج هنر گوتیک در فرانسه را در کلیسای چارترز ببینید.

نمایشگاه تاسیسات اسن shk

رویدادهای برجسته در نمایشگاه تاسیسات اسن shk

نمایشگاه تاسیسات اسن shk  مرکز جذب متخصصان بهداشت، گرمایش و تهویه مطبوع (SHK) در زمینه های نصب، برنامه ریزی و مشاوره می باشد. در این نمایشگاه، شرکت ها امکان ارائه محصولات در زمینه های تجاری مختلف که در بخش قبل به آن ها اشاره شده و به خصوص در زمینه تهویه و تهویه مطبوع را به روشی هدف دار و جالب توجه خواهند داشت.

در سال 2020، غرفه مشترک آموزش و پرورش با عنوان “پردیس آموزش SHK” برای اولین بار و به روشی منحصر به فرد در نوردراین-وستفالن ، برنامه ای را فراهم کرد تا متخصصان و کارمندان ارشد را با موسسات آموزشی و شرکت ها گرد  هم جمع کند.

طیف وسیعی از آموزش های موجود و فرصت های شغلی در نمایشگاه تاسیسات اسن shk ، از دوره تحصیل تا آموزش ارائه شد. تمام ارائه دهندگان آموزش نزدیک به SHK به عنوان غرفه دار معرفی خواهند شد.

در نمایشگاه تاسیسات اسن shk بیش از 500 غرفه دار نوآوری ها و محصولات جدید آماده بازار مانند راه حل های کم مصرف برای حمام، اتصالات ساخته شده برای حمام از مواد پایدار و فناوری گرمایش دیجیتال، گرمایش، تهویه مطبوع و … را ارائه می دهند.

برگزاری جدیدترین نمایشگاه تاسیسات اسن shk  2021 

به دلیل شیوع کرونا و محدودیت های سفر در سراسر جهان با توجه به مقررات مداوم برای مهار ویروس کرونا، برگزاری نمایشگاه تاسیسات اسن shk  2021  برگزار نخواهد شد. نمایشگاه بعدی در سال 2022 برگزار خواهد شد.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.