تور 8 روز چک اتریش

تور 11 روز مجارستان اتریش چک آلمان

تور 8 روز چک اتریش

تور 8 روز چک اتریش

1650 یورو + نرخ پرواز

7 شب 4ستاره Turkish

تور 8 روز مجارستان اتریش

تور 9 روز اتریش آلمان

1790 یورو + هزینه پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز چک اتریش

1790 یورو + 24.900.000

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه آلمان اتریش

تور 9 روز فرانسه چک اتریش

تور چک اتریش

 تور اتریش

شنیدن سونات‌های موتزارت در کوچه پس کوچه‌های شهری که موسیقی‌دانان پرآوازه‌ای دارد در نوع خود بی‌نظیر است. وین این شهر کلاسیک اروپایی که بزرگترین شهر اتریش به شمار می‌رود، با لایه‌های پیدا و پنهانی که دارد مقصدی رویایی است. بناها و کلیساهای تاریخی متعدد به سبک گوتیک و باروک، فستیوال‌های موسیقی و تالارهای برگزاری کنسرت و اپرا، مراتع سرسبز، کوه‌های آلپ، دره‌های عمیق و یخچال‌های متعدد از جاذبه‌های شهری است که توانسته 8 بار متوالی به عنوان بهترین شهر از نظر کیفیت زندگی انتخاب شود. تور اتریش فرصتی بینظیر برای عاشقان طبیعت و طبیعت‌گردی، کوهنوردان، اسکی بازان و اهالی فرهنگ و هنر است. بی شک هر فردی با هر برنامه‌ای که برای سفر به وین چیده باشد قطعا به هدف خود خواهد رسید. همراه ما باشید در تور اتریش ژیوار.

در تور اتریش تاریخ موسیقی را مرور کنید

در وین حرکت کنید و با زادگاه موسیقی دانانی همچون یوهان اشتراوس، موتزارت و بتهوون آشنا شوید. اپرا هاوس وین جزء اولین مقاصدی که است که در تور اتریش باید به آن سر بزنید و شکوه و عظمت آن را از نزدیک لمس کنید. کاخ هافبورگ مکانی که درحال حاضر اقامتگاه رسمی و دفتر کار ریاست جمهوری اتریش است در نوع خود دیدنی و حیرت انگیز است. کلیسای جامع سینت اِستِفان، کاخ شونبرون، راتهاوس، موزه‌ی بِلوِدِر و اپرای دولتی وین از دیدنی‌های تاریخی تور اتریش هستند. هیجان را در تور اتریش با رفتن به شهربازی پراتِر تمام کنید. در باغ کاخ شونبرون ساعت‌ها سرگرم شوید و گذر زمان را از یاد ببرید. برای دیدن قلب تپنده وین به اشتفان‌پلاتز بروید، جایی که در طول سال هنرمندان خیابانی در آن به اجرا می‌پردازند. تور اتریش سراسر جاذبه است چنانچه بیشتر زمان دارید، بیشتر بگردید. با قدم گذاشتن به هر مکان دیدنی در تور اتریش احساسی عجیب در وجودتان شکل می‌گیرید چرا که کاخ‌ها و قصرهای باشکوهی را نظاره می‌کنید که یادآور تاریخی از گذشته است و این گذشته می‌تواند تلخ باشد یا شیرین.

انتخاب زمان سفر تور اتریش براساس تعداد گردشگران

بهترین زمان برای تور اتریش ماه‌های خلوت سال در بهار (بین آوریل و می) و در پاییز (بین سپتامبر تا اکتبر) است. در این بازه زمانی وضعیت آب و هوا برای بسیاری از فعالیت‌ها مناسب است و تعداد گردشگران کمتراست. فصل پر گردشگر تور اتریش، از ژوئن تا آگوست است. در این مدت هوا عالی و روزها آفتابی هستند. به طبع قیمت سفر و اقامتگاه ها بالاتر رفته و تعداد توریست‌ها به حداکثر خود می‌رسند. از وین به عنوان یک شهر آرمانی و عاشقانه یاد می‌شود؛ چرا که اگر زمان بارش باران در وین باشید می‌توانید در خیابان‌های آن قدم بزنید یا می‌توانید از پنجره کافه و بخار قهوه خوش طعم وینی عشق را احساس کنید.

 اخذ ویزا اتریش سخت یا آسان؟

 • ویزای اتریش را می‌توان یکی از سخت‌ترین ویزاهای کشورهای حوزه شینگن در زمینه تور اروپا دانست. هرچه گردش مالی و تمکن حساب قوی‌تری داشته باشید، احتمال ویزا گرفتنتان بیشتر می‌شود.
 • وقت سفارت اتریش مصاحبه ندارد ولی شما برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید به دفتر کارگزاری ویزای این کشور (VFS) مراجعه کنید.
 • بین 14 – 21 روز کاری زمان می‌برد تا سفارت نتیجه را اعلام کند.
 • ویزای اتریش ریجکتی ندارد. در صورت نقصی مدارک یا نیاز به ارائه مدارک بیشتر، سفارت اتریش به شما مهلت ۵ روزه ارسال مدارک می‌دهد و در صورتی که مدارک را تحویل ندهید، ویزا به شما داده نمی‌شود اما ریجکت هم نمی‌شوید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای تور اتریش

📑 اصل گذرنامه با امضا به همراه گذرنامه­‌های قبلی (با داشتن حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ ورود)

📑 2 قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبه ‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد (70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد) حداکثر برای 6 ماه اخیر (با گذرنامه و ویزاهای قبلی متفاوت باشد).

📑 اصل و ترجمه شناسنامه

📑 اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (ارائه گردش حساب و گواهی تمکن الزامی است و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 7 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

 • حساب‌های جاری: کارکرد شش ماه اخیر به زبان انگلیسی به همراه گواهی تمکن با مانده یکسان
 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک
 • حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر باید 500.000.000 ريال باشد.

📑 اصل و ترجمه سند مالکیت

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی

 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، گواهی اشتغال به کار (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه و خطاب به سفارت در تهران)، روی سربرگ رسمی سازمان دارای مهر و امضا، با ذکر نام متقاضی، اطلاعات تماس با کارفرما، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و هدف از سفر از سازمان مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوق، سابقه بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی
 • بازنشستگان: حکم بازنشستگی، سه فیش آخر حقوق
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه و خطاب به سفارت)، روی سربرگ رسمی شرکت دارای مهر و امضا، با ذکر نام متقاضی، اطلاعات تماس با کارفرما، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و هدف از سفر از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوق، سابقه بیمه تامین اجتماعی
 • خویش فرمایان: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات / آگهی تاسیس و سابقه بیمه تامین اجتماعی
 • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با مشخصات فوق به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی
 • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

توجه: برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه رسمی به زبان آلمانی دارد.

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم­‌های خانه‌­دار

📑 تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت و واچر هتل

با خرید تور اتریش از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

چه نکاتی را در خصوص تور اتریش باید توجه کنید؟

◾️ کلیه مدارک نیاز به ترجمه به زبان آلمانی دارند بدون نیاز به تأییدیه دادگستری و امور خارجه.

◾️ حضور کلیه مسافران تور اتریش برای انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری VFS الزامی است.

◾️ ویزای اتریش را می‌توان یکی از سخت‌ترین ویزاهای کشورهای حوزه شینگن دانست. هرچه گردش مالی و تمکن حساب قوی‌تری داشته باشید، احتمال ویزا شدنتان بالاتر می‌رود.

◾️ لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه‌شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزا تور اتریش الزامی است.

◾️ ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 200.000.000 تومان برای هر نفر به‌صورت ضمانت‌نامه بانکی و یا چک تضمین‌شده بانکی ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌نامه بیشتر متعاقباً اعلام می‌گردد.

◾️ اصل مدارک مسافران تا زمان بازگشت از تور اتریش نزد آژانس باقی می‌ماند.

یک فکر در مورد “تور اتریش

 1. محمد تقی پیکطالعی گفت:

  سلام.قصد داریم ،امسال من و همسرم برای دیدن فرزندم به اتریش سفر کنیم.هزینه رفت و برگشت توسط شرکت شما بدون هتل و ترانسفر( فقط دریافت ویزا و هواپیما بیمه و سایر ) چقدر است.؟ با سپاس.

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام روزتون بخیر لطفا با آژانس تماس بگیرید. نرخ برای ایلاین ها، متفاوت هست.

 2. محمد حسین افشار گفت:

  ،من همیشه از سفر هایی که با آژانس شما داشتم نهایت استفاده را بردم. امید آنکه هر چه زودتر مشکلات کرونا برطرف و سفر ها به ویژه با شما آغاز شود.

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام، روزتون بخیر. بله حتماً باعث افتخار ژیوار است که در خدمت شما باشیم

 3. شایان گفت:

  وین برای ۴۰۰ دارید؟!؟!

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام، در حال حاضر، خیر متاسفانه.

 4. […] تور اتریش […]

 5. دلدار گفت:

  چقدر دلم برای وین و کافه های تنگ شده کاش این کرونا زودتر تموم بشه و امکان سفر برای همه بازم برقرار بشه.

  1. آیسان حقیقی گفت:

   ما هم امیدواریم که به زودی امکان برقراری سفری امن و ایمن برای تمامی مسافران فراهم بشه.

 6. تینا گفت:

  سلام. میشه از جاذبه های اتریش مطلب بزارید؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه اینستاگرام ما به نشانی zhivartours@ مراجعه کنید. در خصوص جاذبه های اتریش مطلب گذاشته شده. حتی می توانید به صفحه https://zhivar.com/travel-guide-to-austria/ مراجعه کنید. اطلاعات مفیدی در این صفحه گردآوری شده است.

 7. dorsa گفت:

  برای دیگر شهرهای اتریش مثل سالزبورگ تور ندارید؟ من شنیدم شهرهای دیگه اتریشم زیبا و قشنگن

  1. آیسان حقیقی گفت:

   دوست گرامی ما معمولا تورهای اتریشمون بازدید از شهر وین را شامل میشه و شهر سالزبورگ رو شامل نمیشه. شاید در آینده برای سالزبورگ هم تور برگزار کنیم.

 8. نادر گفت:

  این وی اف اس که میگن کجاست؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   اگر منظورتون آدرس این مرکز هست که باید خدمتتون عرض کنم نشانی vfs :تهران، پاسداران، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، مجتمع هروی سنتر، طبقه چهارم است.
   اما اگر منظورتون این هست که vfs چه مرکزی هست باید بگم که برخی از سفارت‌های مقیم در ایران از سال ۲۰۱۵ به‌ تدریج خدمات مربوط به ویزا را به شرکت‌های واسط خارج از سفارت منتقل کرده‌اند تا فرآیند صدور ویزا را تسهیل نمایند. انجام امور مربوط به اخذ ویزای توریستی اتریش هم در دفتر vfs انجام می شود.

 9. میکی گفت:

  به نظرم دیدن شهری که انقدر کیفیت زندگی بالایی داره باید خیلی جذاب باشه!

  1. آیسان حقیقی گفت:

   حتما همینطوره
   پیشنهاد میکنم در تورهای مجارستان – اتریش ما شرکت کنید تا از نزدیک با شگفتی های وین آشنا شوید.

 10. موسوی گفت:

  من مدارکمو به انگلیسی ترجمه کردم برای سفارت اتریش آیا قابل قبوله؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   خیر دوست عزیز. سفارت اتریش ترجمه مدارک رو فقط به زبان آلمانی قبول میکنه.

 11. afsoon گفت:

  سلام. وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم فرودگاه وین Duty Free داره؟ میشه خرید کرد؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   سلام. وقت شما هم بخیر
   بله duty free داره اما خیلی بزرگ نیست. شما میتوین خرید کنید اما انتظار تنوع خیلی زیاد را نداشته باشید. شما می توانید عطر، کرم، لوازم آرایش، شکلات، کیف و… را خریداری نمایید. خوراکی و غذا هم در این فرودگاه به فروش میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.