تور 7 روز فنلاند اسپانیا

1790 یورو + نرخ پرواز

 6 شب 4 ستاره Turkish

تور 7 روز فنلاند ایتالیا

1790 یورو + نرخ پرواز

 6 شب 4 ستاره Turkish

تور 8 روز اسکاندیناوی

1690 یورو + نرخ پرواز

 7 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه پرتغال

1890 یورو + نرخ پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

نمایشگاه Birth ایتالیا

تور 7 روز فرانسه

تور 6 روز اسپانیا

تور 6 روز چک

تور 9 روز فرانسه ایتالیا

تور 9 روز فرانسه هلند آلمان

2490 یورو + نرخ پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه اسپانیا

تور 8 روز چک اتریش

1650 یورو + نرخ پرواز

7 شب 4ستاره Turkish

بلژیک یکی از کوچکترین و پرجمعیت‌ترین کشورهای واقع در اروپای غربی است، که هم مرز با دریای شمال و کشورهای آلمان، هلند، فرانسه و لوکزامبورگ می‌باشد.

بروکسل، پایتخت بلژیک، یکی از مهمترین شهرهای جهان است که اتحادیه اروپا و ناتو در آن واقع شده است و ثروت زیادی از شرکت‌های مالی و بازرگانی بین المللی دریافت می‌کند.

جغرافیای بلژیک

بلژیک کشوری کم ارتفاع است و دشت ساحلی پهناوری در قسمت جنوب شرقی آن از دریای شمال و هلند ادامه دارد و به تپه های آردن و جنگل‌های جنوب شرقی منتهی می‌شود.

مساحت و جمعیت این کشور آن را به یکی از کشورهای شهر نشین و بسیار صنعتی اروپا تبدیل کرده است.

جاذبه‌های بلژیک

1.میدان‌های نبرد فلاندر در بلژیک

یکی از جاذبه‌های بلژیک میدان‌های نبرد فلاندر است. دلیل اصلی سفر به بلژیک برای بسیاری از بازدیدکنندگان این است که بلژیک در خط مقدم جنگ جهانی اول و به ویژه جبهه‌های جنگ فلاندر در اطراف یپرس نقش اساسی دارد.

این مکان نه تنها از نظر تاریخی مهم است، بلکه به عنوان جبهه‌های جنگ یک مکان زیارتی مهم به حساب می‌آید.

2. کلیسای جامع سنت باوو، گنت

یکی از برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگری گنت در بلژیک، کلیسای جامع سنت باوو است.

این کلیسای باشکوه با گروه کر بالای گوتیک و دخمه رومی خود بهترین معماری مذهبی در بلژیک را به نمایش می‌گذارد.

این کلیسای جامع دارای پنجره‌هایی با شیشه‌های رنگی است. وجود معماری زیبا و باورنکردنی این کلیسا، باعث شده است که آن را به یک کلیسای برجسته در جهان تبدیل کند.

3- دره میوز

یکی از بهترین مکان‌ها که در مناطق روستایی بلژیک قرار دارد دره میوز نام دارد. این جاذبه دیدنی در جنوب بروکسل در بلژیک قرار گرفته است.

رودخانه میوز، به شما یک فرصت جذاب و دیدنی را برای سفر به رودخانه بلژیک ارائه می‌دهد. این رودخانه در حومه جنگل انبوه و خرابه‌های قلعه و قلعه بالای تپه، و شهرهای کوچک ساحلی که توسط صخره‌های آهکی قرار گرفته، پشتیبانی می‌شوند.

4- شهر قدیمی مونس در بلژیک

شهر قدیمی مونس یک لذت در کاوش است. در مرکز شهر قدیمی مونس گراند پلاس واقع شده است. میدان اصلی این شهر توسط انواع مختلفی از بناهای تاریخی که مربوط به یک دوره 400 ساله است، تزئین شده است. قدمت این میدان به قرن 15 و 18 میلادی بر می‌گردد. جالب است بدانید که خانه Toison d’Or  در سال 1615 و کلیسای سنت جورج در سال 1604 از نقاط برجسته معماری در این منطقه به شمار می‌آیند.

5- شهر واترلو در بلژیک

دوستداران تاریخ حتماً نام واترلو را به یاد می‌آورند. واترلو همان جایی است که ناپلئون در نبرد معروف خود شکست خورد. امروزه در این مکان که روزگاری محل رخداد جنگ بود، منظره‌ای از مزارع کشاورزی شکل گرفته است. اما در این منظره، یک تپه مصنوعی با مجسمه شیر یادبودی در بالای قله از مناطق مسطح اطراف گذاشته شده است که روز بزرگ شدن ارتش ناپلئون را به یادگار بگذارد.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد. 

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.