تور 7 روز فنلاند اسپانیا

1790 یورو + نرخ پرواز

 6 شب 4 ستاره Turkish

تور 7 روز فنلاند ایتالیا

1790 یورو + نرخ پرواز

 6 شب 4 ستاره Turkish

تور 8 روز اسکاندیناوی

1690 یورو + نرخ پرواز

 7 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه پرتغال

1890 یورو + نرخ پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

نمایشگاه Birth ایتالیا

تور 7 روز فرانسه

تور 6 روز اسپانیا

تور 6 روز چک

تور 9 روز فرانسه ایتالیا

تور 9 روز فرانسه هلند آلمان

2490 یورو + نرخ پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه اسپانیا

تور 8 روز چک اتریش

1650 یورو + نرخ پرواز

7 شب 4ستاره Turkish

معرفی بروکسل

بروکسل، پایتخت بلژیک، مقر اصلی خانواده سلطنتی و پایتخت اتحادیه اروپا، یک شهر فوق العاده زیبا، کوچک و شگفت انگیز برای توریست‌ها است. بروکسل قطب اصلی اقتصادی و آموزشی بلژیک است که نسبت به سایر شهرها احساس پویا بودن در این شهر را بیشتر می‌کند. در بروکسل، شما احساس بسیار اعجاب انگیزی از زندگی بلژیکی، به ویژه فرهنگ رستوران‌ها و کافه‌های فوق العاده آن خواهید داشت.

جاذبه‌های بروکسل

میدان گرند

میدان گرند درست در قلب شهر است که دارای زیباترین بناهای محافظت شده در اروپا است. بیشتر ویژگی‌های ظریف این میدان به دلیل معماری منحصر به فرد Gildehuizen (خانه‌های صنفی) بناهای زیبا با شیروانی، ستون‌ها و نرده‌های باشکوه آنها، سنگ تراشی‌های تزئین شده و تزئینات طلای غنی است.

کلیسای جامع سنت میشل

این کلیسای گوتیک اختصاص داده شده به سنت مایکل و سنت گودولا (قدیسین حامی بروکسل) برای اولین بار در سال 1225 تاسیس شد اما در قرن پانزدهم تکمیل شد. این کلیسا با زیبایی چشمگیرش  به طرز باشکوهی با پله‌های وسیع ارتفاع می‌گیرد. فضای داخلی این کلیسا (108 متر در 50 متر) دارای مبلمان مجلل است و دارای پنجره‌های شیشه‌ای رنگی برجسته‌ای است که توسط برنارد ون اورلی ایجاد شده است.

مرکز کمیک استریپ

این ساختمان پر زرق و برق در سال  1906، توسط ویکتور هورتا، طراحی شده و مرکز فوق العاده کمیک استریپ است که به تاریخ کاریکاتورها و کمیک استریپ‌ها در بلژیک اختصاص داده شده است.

در مرکز کمیک استریپ یک نمایشگاه دائمی قابل مشاهده است که دارای  200 نقاشی کمیک استریپ اصلی از هنرمندان کمیک بلژیکی و فرانسوی است. اگر به آثار کمیک علاقمندید بازدید از این نمایشگاه در بروکسل را به شما توصیه می‌کنیم زیرا این نمایشگاه در اروپا بی نظیر است.

کاخ سلطنتی رویال

یکی دیگر از جاذبه‌های توریستی بروکسل که از جاذبه‌های مورد علاقه برای عکاس‌ها به شمار می‌رود، کاخ سلطنتی رویال است که توسط خانواده سلطنتی بلژیک به عنوان اقامتگاه رسمی استفاده می‌شود. پرچم بلژیک که از پشت بام این کاخ به اهتزاز در آمده است، نشان دهنده حضور حاکمیت است و مراسم تشریفات گارد هر روز حدودا در ساعت 2:30 بعد از ظهر در این مکان انجام می‌شود.

 موزه سلطنتی هنرهای زیبا

موزه سلطنتی هنرهای زیبا بلژیک (81-1875)، ترکیبی از چهار موزه هنری مجزا است که با هم یکی از بزرگترین و بهترین گالری‌های هنری در جهان را ایجاد کرده‌اند. این موزه از مجموعه‌ای که برای اولین بار در سال 1797 تأسیس شد و در ابتدا در کاخ سابق چارلز لورن قرار داشت، تشکیل شده است.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد. 

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.