اگر از توریست‌ها بپرسید که چرا پاریس، پایتخت فرانسه را به عنوان مقصد تور اروپا‌ خود انتخاب کرده‌اند، تقریبا با پاسخ‌های مشابهی مواجه می‌شوید. پاریس شهری برای همه سلیقه‌ها است زیرا تمام جاذبه‌های هنری، تاریخی، تفریحی، مد، تجارت و… در دل خود جا داده است. شما در هر سن و هر موقعیتی که باشید حتما آرزوی یک بارسفر به پاریس را برای دیدن برج ایفل، دارید. دیدن عکس‌هایی از برج ایفل شوق دیدن آن را از نزدیک در دل هر کسی زنده می‌کند. پاریس با داشتن معماری بی‌نظیرش، آثار هنری ناتمامش، خیابان‌های معروفش و … از به یادمانده‌ترین مقاصد گردشگری در اروپای غربی می‌باشد. پاریس در هر فصلی زیبایی‌های خاص خود را دارد. حال و هوای پاریس در هر فصلی خاص خود آن فصل بوده و این شما هستید که انتخاب خواهید کرد کدام فصل به پاریس سفر کنید.

تور فرانسه تجربه وصف ناپذیری از بازدید از کاخ ورسای، کلیسای نوتردام، موزه لوور، خیابان شانزه‌لیزه، پارک لوگزامبورگ، خانه ویکتور هوگو، محله مونتمارتر، پارک دیزنی لند و … به همراه دارد. مسلما تجربه سفر گروهی آن هم با آژانس ژیوار لذتی دوچندان خواهد داشت. تجربه خوردن قهوه و کروسان در کافه‌های معروف پاریس، قدم زدن در شب‌های نورانی آن و کشتی سواری روی رودخانه سن با همسفران ژیواری را هرگز فراموش نخواهید کرد. پاریس شهر عشاق انقدر جاذبه به همراه دارد که شاید یک ماه زمان هم، برای دیدن آن کم باشد. فستیوال‌های معروف پاریس هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود اختصاص می‌دهد. ما سعی داریم که بهترین تور فرانسه رو در در مدت زمان اقامت شما در پاریس اجرا نماییم. گروه ژیوار سعی دارد یکی از لذت بخش‌ترین سفرها را، در دفترچه خاطرات شما ثبت کند. شما در پایان تور فرانسه حتما تجربه خوبی به همراه همسفران ژیواری خود خواهید داشت.

برنامه سفری تور فرانسه

حتما قبل از رفتن به تور فرانسه برای تعداد روزهایی که در پاریس اقامت دارید برنامه ریزی کنید. بسته به مدت اقامتتان تعداد بازدید های شما از مراکز تاریخی و تفریحی قطعا متفاوت خواهد بود. بدیهی است که حتی در یک شب اقامت در پاریس، عروس اروپا نمی توان از دیدن کلیسای نوتردام که در وسط رودخانه سن قرار دارد، خیابان ریوولی مسیری که شما را به موزه لوور میرساند، پارک تویلری و میدان کنکورد، خیابان شانزه‌لیزه، میدان شارل دوگل و دروازه پیروزی صرف نظر کرد. هرچه تعداد روزهای اقامتتان بیشتر باشد لذت بردن از سفر بیشتر خواهد بود. مگر میشود به شهری سفر کرد و ازطعم غذاهای محلی آن هم پاریس با غذاهای بلند آوازه اش نظیر رتتویی، سوپ پیاز، شاتوبریان و… و دسرهای خوشمزه اش مانند سوفله شکلات، کرم بروله و.. . برای کافه گردی میتوانید محله مونت مارتر را انتخاب نمایید. اگر هم مدت اقامتتان در پاریس زیاد باشد و از دوستداران فوتبال باشید میتواید از استادیوم پاریس سن ژرمن نیز بازدید نمایید.

دانستنی های لازم برای سفر به فرانسه

 • برای اخذ ویزای توریستی فرانسه شما باید حدود 2 ماه قبل از سفرتان برای ویزا اقدام کنید. ویزای فرانسه مصاحبه ندارد.

 • به طور کلی تخمین هزینه برای هر فرد متفاوت می‌باشد. بسته به فصلی که سفر می‌کنید نیز میزان هزینه‌های شما تفاوت دارد. پس نمی‌توان مبلغ مشخصی را در نظر گرفت.

 • در سفرتان به همراه داشتن کوله پشتی یا ساک دستی، نقشه و یا اپلیکیشن مناسب، کفش مخصوص پیاده‌روی، عینک، لباس مناسب فصل، چتر و… را فراموش نکنید.

 • برای گشتن شهر می‌توانید از مترو استفاده کنید. بسته به برنامه سفرتان بلیت مترو تهیه کنید.

 • برای بازدید از کاخ‌ها و موزهای می‌توانید از Paris Museum Pass استفاده کنید تا در هزینه‌هایتان صرفه جویی شود.

 • پاریس کم کم دارد به شهری دارای اینترنت رایگان در همه جا تبدیل می‌شود. بیشتر رستوران‌ها و کافه‌ها اینترنت رایگان نیز دارند. پس نگران وای فای نباشید.

خدمات آژانس ژیوار برای تور فرانسه

 • بلیط رفت و برگشت

 • ترانسفر فرودگاهی

 • اقامت در هتل همراه با صبحانه

 • راهنمای فارسی زبان

 • اخذ ویزای شینگن

 • بیمه مسافرتی

شرایط اخذ ویزای فرانسه

📋 حضور کلیه مسافرین برای انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری VFS الزامی می‌باشد.

📋 تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

📋 اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس ژیوار باقی می‌ماند.

📋 چک رمزدار یا ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 100.000.000 تومان در وجه آژانس هواپیمایی ژیوار جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام می‌گردد.

📋 لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

📋 کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه.

📋 لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد، که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

📋 نرخ ورودی سفارت فرانسه:

 • 2 – 6 سال: 25 یورو
 • 6 – 12 سال: 60 یورو
 • 12 سال به بالا: 85 یورو

مدارک لازم جهت اخذ ویزای فرانسه

📑 اصل گذرنامه با امضا، با داشتن حداقل 6 ماه اعتبار از زمان برگشت تور به همراه گذرنامه‌های قبلی و کپی از ویزاهای شنگن، کانادا، آمریکا و انگلیس موجود در آن‌ها

📑 2 قطعه عکس 4.5* 3.5 رنگی، تمام رخ، زمینه سفید، کاملا از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملا مشخص باشد، 70 تا 80 درصد چهره فرد باشد و حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

📑 اصل و ترجمه تمام صفحات شناسنامه متقاضی و همراهان

📑 اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

 • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی

 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش حساب سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک همراه با مهر شعبه و امضا بانک

 • باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 700.000.000 ریال باشد.

📑 اصل و ترجمه سند مالکیت

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی:

 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی، به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

 • وکلا: پروانه وکالت

 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، سه فیش آخر حقوق

 • مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری

 • بازنشستگان: ارائه حکم بازنشستگی ، کارت بازنشتگی، سه فیش آخر حقوقی

 • خویش‌فرمایان: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی‌نامه از اتحادیه

 • معلمان و اساتید و اعضا هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی

 • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

توجه: جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل ارائه‌ی اصل و ترجمه رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

📑 برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.

📑 اصل و کپی مدارک شغلی همسر برای خانم‌های خانه ‌دار

ارسال بحث

دریافت آفرهای تور اروپا

برای دریافت آخرین آفرهای ویژه تور اروپا شماره تماستان را ثبت کنید

54795000 021