تور 9 روز فرانسه سوئیس

تور 11 روز فرانسه اسپانیا

تور 17 روز دور فرانسه ایتالیا

3200 یورو + نرخ پرواز

16 شب 4ستاره Turkish

تور 6 روز جنوب فرانسه

1190 یورو + نرخ پرواز

5 شب 4ستاره Turkish

تور 11 روز فرانسه اسپانیا ایتالیا

2390 یورو + نرخ پرواز

10 شب 4ستاره Turkish

تور 14 روز اسکاندیناوی

3290 یورو + نرخ پرواز

12 شب 4ستاره Turkish

تور 10 روز فرانسه هلند آلمان

2090 یورو + نرخ پرواز

9 شب 4ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه اسپانیا

1850 یورو + نرخ پرواز

8 شب 4ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه ایتالیا

1850 یورو + نرخ پرواز

8 شب 4ستاره Turkish

تور 7 روز فرانسه

تور 8 روز فرانسه

9 روز فرانسه ایتالیا

دیدن پاریس در بهار بی‌نظیر است. شما نمی‌توانید در هیچ فصلی از دیدن پاریس صرف‌نظر کنید. با این ‌حال بهار در پاریس حال و هوای خاص خودش را دارد. البته که از بارش باران نباید غافلگیر شوید. در بهار شور و هیجان دوباره به شهر بازمی‌گردد. شکوفه‌های سفید و صورتی درختان انگار رنگی دوباره به شهر می‌بخشند. در این فصل هنوز گردشگران به پاریس هجوم نیاورده‌اند پس فرصت خوبی است تا با آرامش خاطر از لوور، ورسای، اپرا گارنیه و… بازدید داشته باشید. تور فرانسه بهار موقعیت خوبی است تا در جشن‌ها و فستیوال‌ها شرکت کنید به‌ شرط آنکه خودتان را در تاریخ برگزاری رویدادها به پاریس برسانید.

قیمت تور فرانسه بهار 1401 ارزان یا گران؟

قیمت تور فرانسه در بهار نسبت به تابستان کمی پایین‌تر است اما این به معنای ارزان بودن تور فرانسه در فصل بهار نیست. پس از زمستان، قیمت هتل‌ها و بلیط هواپیما روند افزایشی پیدا می‌کنند که این مسئله به خاطر مطلوب شدن هوا و افزایش تقاضا از سوی مسافران است. نکته‌ای که در خصوص قیمت تور فرانسه بهار وجود دارد این است که قیمت تور آژانس‌های مختلف باهم متفاوت‌اند که تفاوت قیمت‌ها در ارتباط با خدماتی است که ارائه می‌دهند. البته تعداد شب‌های اقامت نیز در قیمت تور فرانسه بهار بی‌تأثیر نیست.

تور فرانسه بهار 1401 را چه موقع بخریم؟

سفرهای اروپایی نیازمند به دریافت ویزا هستند. فرانسه نیز از این قاعده مستثنا نیست. از آنجایی که برای دریافت ویزا شما باید مدارکتان را ترجمه کنید، از بانک گردش حساب بگیرید، در تاریخی که برای شما تعیین می‌شود به دفتر انگشت‌نگاری مراجعه کنید و موارد دیگر پس بهتر است از 2 – 3 ماه پیش از تاریخ تور فرانسه بهار برای خرید تور اقدام نمایید تا از سفر جانمانید.

اگر تور فرانسه بهار 1401 اولین سفر اروپایی شماست

اگر شما تاکنون تجربه سفر به اروپا را نداشته‌اید و به اصطلاح سفر اولی هستید و همچنین تمایل دارید اولین مقصد اروپایی شما پاریس باشد چنانچه شما قصد داشته باشید با تور اقدام به سفر کنید و نه به صورت انفرادی، جایی برای نگرانی نیست. درست است که سفارت فرانسه یکی از سخت‌گیرترین سفارت‌ها در خصوص کسانی است که تا به‌ حال ویزای شینگن نداشته‌اند اما این مسئله سبب نمی‌شود که شما از شرکت در تور فرانسه بهار صرف‌نظر کنید. آژانس ژیوار از اعتبار بالایی نزد سفارت فرانسه برخوردار است که این موضوع سبب می‌شود تا مسافرانی که قصد شرکت در تور فرانسه بهار را دارند درصورتی‌ که مدارکشان را بی‌نقص به آژانس تحویل دهند از شانس بالایی جهت دریافت ویزا برخوردار شوند. البته این نکته را متذکر می‌شویم که ژیوار خدمات اخذ ویزا را در قالب پکیج تور برای مسافران ارائه می‌دهد و در خصوص اخذ ویزا خارج از پکیج‌های تور فرانسه اقدامی انجام نمی‌دهد.

اگر سابقه ریجکتی دارید

چنانچه شما قصد شرکت در تور فرانسه بهار را دارید و به‌ تازگی ریجکت شده‌اید باید به شما بگوییم که امکان درخواست ویزا برای شما وجود ندارد. حتماً باید دو سال از تاریخ ریجکتی شما بگذرد تا ما بتوانیم برای دریافت ویزای توریستی فرانسه برای شما اقدام کنیم. برای درخواست دوباره ویزای شنگن عجله نکنید. شما با این کار احتمال ریجکت شدن دوبارتان را بالا می برید. حتما به شما توصیه میکنیم از یک آژانس معتبر کمک بگیرید. ژیوار به سبب اعتبار بالایی که نزد سفارت فرانسه دارد می تواند به شما در خصوص چگونگی اخذ ویزای فرانسه راهنمایی و کمک کند.

کیفیت هتل‌ها در پاریس شما را راضی می‌کنند

پاریس از سه رینگ یا به عبارت بهتر سه زون تشکیل شده است. هر چه هتل به زون یک و مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، گران‌تر است. هتل‌های زون یک از استاندارهای اروپایی تبعیت می‌کنند. کیفیت هتل‌ها در پاریس قابل‌قبول هستند. دو هتل Crowne Plaza Paris République و Warwick Paris ازجمله هتل‌هایی هستند که ژیوار تاکنون برای مسافران تور پاریس خود انتخاب کرده است که با رضایت بیشتر مسافران همراه بوده است. هتل Crowne Plaza Paris République فقط چند قدم با مترو فاصله دارد و با پیاده‌روی کوتاه می‌توانید به کانال سنت مارتین Canal Saint-Martin برسید. هتل Warwick Paris در خیابان شانزه لیزه قرار گرفته است که نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این هتل جرج پنجم George V است که دسترسی به جاذبه‌هایی چون موزه لوور Le Louvre، باغ تویلری Jardin des Tuileries و میدان باستیل Place de la Bastille از این طریق امکان‌پذیر خواهد بود.

روزانه در تور فرانسه بهار 1401 چقدر هزینه دارید؟

نمی‌توان مبلغ دقیقی را عنوان کرد زیرا هرکس بسته به سلیقه و تمایلی که دارد برای هزینه‌هایش مبلغی را کنار می‌گذارد. به عنوان مثال مسافری برای هزینه خورد و خوراکش در یک روز مبلغ 20 یورو کنار می‌گذارد و مسافر دیگر 45 یورو. اما برای اینکه شما حدودی از هزینه‌ها دستتان باشد به شما می‌گوییم بهتر است روزانه مبلغ 120 – 100 یورو کنار بگذارید. شما با مبلغ 15 – 20 یورو می‌توانید یک وعده غذای گرم با کیفیت متوسط نوش جان‌کنید. با مبلغ بیشتر قطعاً غذای بهتری می‌توانید میل کنید. برای بالا رفتن از برج ایفل 19 یورو و برای بازدید از داخل کاخ ورسای 22 یورو باید هزینه کنید. چنانچه بخواهید از داخل موزه لوور دیدن کنید 15 یورو باید پرداخت کنید که در کنار این مبلغ بازدید از این مکان یک روز کامل وقت شما را می‌گیرد. اگر خیلی علاقه‌مند به بازدید از داخل این موزه هستید بهتر است به کمک راهنمای تور از مهم‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های دیدن کنید تا هم در وقتتان صرفه‌جویی شود و هم اطلاعات لازم در خصوص هر قسمت را کسب نمایید. اگر قصد خرید از مراکز خرید پاریس را دارید حتما مبلغ بیشتری به همراه داشته باشید. برای حمل‌ونقل باید بدانید که پاریس دو نوع قطار شهری دارد. یکی مترو Métropolitain است که خطوط آن در محدوده مرکزی شهر تردد می‌کنند و دیگری RER است. محدوده تردد RER بسیار گسترده‌تر هست و به حومه پاریس دسترسی دارد. قیمت قطار RER بیش از مترو است. برای استفاده از RER حتماً بلیطتان را تا مقصد نگه‌ دارید، زیرا بدون بلیط نمی‌توانید از ایستگاه خارج شوید. قیمت بلیط مترو بر اساس تعداد سفرها و زون‌های شهر متفاوت است. ساعت كار مترو تا نیمه‌ شب است، اما اتوبوس‌های شبانه تا صبح كار می‌كنند.

بهترین اطلاعات را در تور فرانسه بهار 1401 از Tourist Information بگیرید

برای دریافت اطلاعات کافی در خصوص جاذبه‌های تاریخی و تفریحی هم می‌توانید از هتلتان و هم از دفاتر Tourist Information اطلاعات کسب کنید. در این دفاتر نقشه شهر، نقشه مترو، اطلاعات کافی در خصوص نحوه دسترسی به اماکن دیدنی، هزینه ورودی امکان و… غیره به شما داده می‌شود. این دفاتر در اکثر خیابان‌های پرتردد شهر و نزدیک به ایستگاه‌های مترو به چشم می‌خورند.

فکر می کنید هنوز اطلاعات کافی در خصوص پاریس ندارید؟

پس حتما سری به صفحه راهنمای سفر به فرانسه بزنید. اطلاعات خوبی دستگیرتان می شود.

ژیوار چه خدماتی را در تور فرانسه بهار 1401 به مسافران ارائه می‌دهد؟

 • اخذ ویزای شینگن
 • بلیط رفت‌ و برگشت
 • اقامت در هتل با صبحانه
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری همراه با راهنمای تور فارسی ‌زبان
 • ترانسفر فرودگاهی

چه هزینه‌هایی شامل قیمت تور فرانسه بهار  1401 نمی‌شود؟

 • هزینه ورودی سفارت فرانسه
 • ترجمه مدارک
 • عوارض خروج از کشور
 • نهار و شام
 • ورودی اماکن دیدنی و گشت‌های آپشنال (مانند دیزنی لند، بروکسل و …) به عهده مسافران است و شامل قیمت تور فرانسه بهار نمی‌شود.

ضمانت‌نامه جز جدایی‌ناپذیر تور فرانسه بهار 1401

چه در بهار به فرانسه سفر کنید چه در زمستان و چه در دیگر فصول سال باید ضمانت‌نامه ارائه دهید. ارائه ضمانت‌نامه برای شرکت در هر تور اروپایی ضروری است. ضمانت‌نامه از سوی آژانس‌های مسافرتی از مسافران درخواست می‌شود و ارتباطی با سفارت‌خانه‌ها ندارد. در واقع شما این ضمانت‌نامه را می‌دهید که حتماً به ایران بازگردید. چرا که اگر با تور سفر کنید و به کشور محل اقامت خود برنگردید، اعتباری که آژانس مسافرتی نزد سفارت برای دریافت ویزای شما گذاشته است از بین می‌رود و سابقه آن آژانس خدشه دارد می‌شود. آژانس ژیوار برای تور فرانسه بهار خود مبلغ حداقل 100,000,000 تومان برای هر نفر را در نظر گرفته است که این مبلغ پس از بررسی مدارک ممکن است افزایش یابد.

چند نکته در خصوص اخذ ویزای فرانسه بدانید

▪️ کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند، مدارک ترجمه شده به تأییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نیازی ندارند.

▪️ همچنین با توجه به مدارک ارائه‌شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزای تور فرانسه بهار الزامی است.

▪️ وقت سفارت فرانسه مصاحبه ندارد ولی مسافران (به‌جز افراد زیر 12 سال) برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری باید به دفتر انگشت‌نگاری VFS به نشانی: تهران، پاسداران، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، مجتمع هروی سنتر، طبقه چهارم مراجعه کنند.

▪️ 2 – 3 هفته کاری پس از تاریخ انگشت‌نگاری سفارت نتیجه را اعلام می‌کند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تور فرانسه بهار 1401

📑 اصل پاسپورت با داشتن 6 ماه اعتبار

📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

📑 دو قطعه عکس در ابعاد 4.5 * 3.5 (عکس رنگی، زمینه سفید، تمام‌رخ، جدید)

📑 مدارک مالی شامل پرینت گردش 6 ماهه حساب و موجودی یا مانده‌حساب بانکی (به لاتین) / تمکن مالی حساب (به لاتین)

📑 ترجمه مدارک شغلی

📑 اصل و ترجمه مدارک ملکی

📑 رزرو بلیط هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی (حداقل ۳۰ هزار یورو)

📑 اصل پاسپورت‌های قدیمی به همراه کپی از مهرهای ورود و خروج

📑 اصل و کپی مدارک شغلی همسر برای خانم‌های خانه‌دار

📑 فرم تکمیل‌شده درخواست ویزا

یک فکر در مورد “تور فرانسه بهار 1401

 1. dr.rahmani گفت:

  سلام
  ایا تورهای فرانسه آژانس ژیوار در تابستان برگزار میشود؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   سلام
   هنوز مشخص نیست. باید ببینیم اوضاع کرونا در فرانسه به چه صورتی خواهد بود. همچنین از سرگیری پروازها هنوز مشخص نشده.

 2. وحید . م گفت:

  تکلیف پروازهای بهار با شیوع ویروس کرونا چی میشه؟؟؟؟؟؟؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   هنوز مشخص نیست. همه چیز در هاله ای از ابهام است. فعلا پروازی به اروپا نداریم.

 3. sorayya گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  من پاییز پاریس بودم و کلی لذت بردم. ولی حتما پاریس رو در بهار هم امتحان میکنم. حتما منظره ای متفاوت از این شهر را می بینم.

  1. آیسان حقیقی گفت:

   پاریس در هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد.

 4. dena گفت:

  در خصوص بیمه مسافرتی میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   شما برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه مسافرتی به صفحه https://zhivar.com/travel-insurance/ سر بزنید.

 5. دکمه گفت:

  شما که وی آی پی سفارت فرانسه هستید تا حالا شده که مسافر ریجکتی داشته باشید؟؟؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   خدا رو شکر خیر. اما در مواردی که مسافر به ما برخی اطلاعات رو صادقانه نده (مثل سابقه ریجکتی) باعث ریجکتیش از سفارت فرانسه میشه.

 6. ن . م گفت:

  بازدید از داخل لوور جز برنامه های تورتون هست؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   بازدید از داخل موزه لوور جز برنامه های آپشنال تور ما هست و دوستانی که تمایل داشته باشند می تونند با هماهنگی تور لیدر و پرداخت ورودی لوور از داخل این موزه بازدید کنند.

 7. reza گفت:

  سلام خدمت شما
  واقعا مطالب جالبی بود.

  1. آیسان حقیقی گفت:

   ممنون از شما که وقت گذاشتین و مطالعه کردین.

 8. ali گفت:

  من پارسال ریجکت شدم می خواستم بدونم می تونم برای اردیبهشت یا خرداد اقدام کنم با تور؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   چنانچه دو سال تمام از زمان ریجکتی شما گذشته باشد می توانیم برای شما در قالب تور گروهی اقدام کنیم. امکان اقدام برای ویزا از دو سال کمتر حتی یک سال و یازده ماه وجود ندارد. اگر بیشتر می خواهید از شرایط اخذ ویزا مطلع بشید، می تونید با همکاران ما در آژانس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.