تور 9 روز فرانسه هلند آلمان

2490 یورو + نرخ پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 11 روز مجارستان اتریش چک آلمان

تور 10 روز چک آلمان سوئیس

تور 10 روز چک اتریش مجارستان

تور 10 روز فرانسه هلند آلمان

2090 یورو + نرخ پرواز

9 شب 4ستاره Turkish

9 روز فرانسه هلند آلمان

تور 8 روز فرانسه آلمان هلند

تور 9 روز فرانسه آلمان اتریش

تور 9 روز فرانسه آلمان سوئیس

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد. 

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.

سیستم‌های حمل و نقل در کلن

ادغام شدن موقعیت جغرافیایی و اهمیت تجاری، سبب شد که کلن به مرکزاصلی کانون ارتباطی تبدیل شود.

این شهر شلوغ ترین محل اتصال ریلی در کشور و گره اصلی شبکه در حال توسعه سریع ریل مسافربری آلمان و اروپا است.

اتوبان ها از جاده حاشیه ای که شهر را احاطه کرده به بیرون می روند. هم چنین یک فرودگاه بین المللی که در میانه راه بین کلن و بن واقع شده است خدمات مسافربری را ارائه می دهد و یک مرکز حمل بار هوایی نیز دارد.

بندر راین از زمان رومی ها دارای اهمیت است، و باعث شده است که به بزرگترین بندرهای داخلی آلمان تبدیل شود.

صنایع دستی کوچک اقیانوس پیما از رودخانه استفاده می کنند و چندین خط کشتی برای گشت و گذار در راین وجود دارد. حمل و نقل درون شهری شامل اتومبیل های خیابانی، اتوبوس و سیستم مترو است.

مردمان شهر کلن

حدود چهار پنجم جمعیت کلن ملیتی آلمانی دارند. نسبت به بقیه شهرها، بیشتر کارگران مهمان اروپای جنوبی هستند که از دهه 1970 به شهر نقل مکان کرده اند، عمدتا از ترکیه و ایتالیا بلکه از شهر بالکان هستند.

مذهب غالب جامعه آلمان مذهب کاتولیک رومی است، اما اقلیت پروتستان زیادی وجود دارد. هم چنین یک جامعه مسلمان بزرگ و یک جامعه کوچک یهودی نیز وجود دارد.

دانشگاه کلن

دانشگاه کلن که در سال 1388 تاسیس شد، در سال 1798 در دوره ای که فرانسوی ها این شهر را اشغال کردند، منحل شد و در سال 1919 مجددا مورد استفاده قرار گرفت.

چیدمان شهر کلن

شکل نیم دایره شهر داخلی در ابتدا توسط یک دیوار دفاعی به طول 4 مایل (6کیلومتر) تعیین شد که در حدود 1200 سال به اتمام رسید.

این دیوار چندین محله قبلا جداگانه را محاصره می کرد و از 35000تا40000نفر محافظت می کرد. (در آن زمان کلن از پاریس بزرگتر بود.) قسمت صاف نیم دایره توسط راین تشکیل شد.

در دهه 1880 استحکامات قرون وسطایی تخریب و به جای آن زنجیره ای از جاده‌های کمربندی به نام Ringstrassen قرار گرفت.

اگر چه کلن بسیار فراتر از محدوده Ringstrassen گسترش یافته است، اما نقطه کانونی آن هنوز در این منطقه، شهر داخلی است.

در این شهر، خیابان های اصلی خرید و تجارت- مانند Hone Strasse(شمال و جنوب) و Schildergasse(غرب-شرق) و هم چنین بناهای تاریخی شهر وجود دارد، که هر دو به روی وسایل نقلیه موتوری بسته شده اند.

چندین پل رودخانه کلن را طی می کنند، پنج مورد از آنها پس از جنگ جهانی دوم بازسازی شد و تعداد دیگر پس از جنگ جهانی دوم ساخته شد.

چشم انداز کلن

کلن در حدود 21 مایل(34کیلومتری) شمال غربی بن و 25 مایل(40کیلومتری) جنوب شرقی دوسلدورف واقع شده است. این ارتفاع 210 فوت(65متر) از سطح دریا قرار دارد، درست در زیر جایی که راین وارد دشت حاصل خیز آلمان شمالی می شود.

رودخانه در این نقطه برای کشتی های دریایی قابل کشتیرانی است. محیط اطراف کلن متنوع است. تپه های زیبای Bergisches Land در شرق قرار دارد، در حالی که در غرب گروه دیگری از تپه های زنجیره ای به نام ville را تشکیل می دهند.

دشت آلمان شمالی، از شمال و شمال غربی امتداد دارد و دره راین از جنوب شرقی به سمت بن می پیچد.

بیشترین فاصله در طول شهر از غرب به شرق حدود 17 مایل (27کیلومتر) و از شمال به جنوب تقریباً همین فاصله است. 85 منطقه وجود دارد که به 9 بزیرکه(Bezirke: مناطق شهر) تقسیم شده است.

بیشتر شهر در ساحل سمت چپ(غربی) رودخانه واقع شده است، اما هم چنین شامل مجموعه ای از حومه در حاشیه سمت راست است که برخی از آنها در سال 1975 ضمیمه شده اند. آب و هوای منطقه معتدل اما مرطوب است.

معرفی شهر کلن

کلن، کالن آلمان، چهارمین شهر بزرگ آلمان و بزرگترین شهر لند(ایالت)نوردراین-وستفالن است. این بندر یکی از مهم‌ترین بنادر داخلی اروپا، پایتخت تاریخی، فرهنگی و اقتصادی راین لند است.

اهمیت تجاری کلن

اهمیت تجاری کلن از موقعیت خود در نقطه ای که شریان ترافیکی عظیم رودخانه راین(به آلمانیRhein)،(رودخانه یکی از اصلی ترین راه های زمینی برای تجارت بین اروپای غربی و شرقی را قطع می کرد.) رشد کرد.

در قرون وسطی نیز به یک مرکز اهمیت کلیسایی و یک مرکز مهم هنر ویادگیری تبدیل شد. این میراث غنی و متنوع، علیرغم تخریب کامل شهر داخلی در طول جنگ جهانی دوم، هنوز هم در کلن امروزی بسیار مشهود است.

کلن مقر دانشگاه و محل بازدید یک اسقف اعظم کاتولیک روم است. کلیسای جامع آن، بزرگترین کلیسای گوتیک در شمال اروپا، در سال 1996 به عنوان میراث جهانی یونسکو تعیین شد. این نماد اصلی و نماد غیر رسمی شهر است.