تور 17 روز دور فرانسه ایتالیا

3200 یورو + نرخ پرواز

16 شب 4ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه ایتالیا سوئیس

معرفی شهر میلان

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی شهر میلان بپردازیم. میلان یک شهر در شمال کشور ایتالیا است. میلان پایتخت لمباردی است. میلان دومین شهر پرجمعیت در کشور ایتالیا است. میلان زمانی پایتخت امپراطوری روم غربی بود. جمعیت این شهر به 4/1 میلیون می رسد. میلان یکی از برگزار کننده‌های نمایشگاه مد و مبلمان است. میلان جزو چهار پایتخت مد در جهان است.

آب و هوا در تور میلان

آب و هوای کشور ایتالیا مدیترانه‌ای است. زمستان‌های این شهر معتدل است. دمای هوای میلان در زمستان از صفر تا هشت درجه است. تابستان‌های شهر میلان، بسیار مرطوب است. دمای میلان در فصل تابستان از 14 تا 29 درجه است. دمای این شهر از ماه اکتبر تا نوامبر به 17 درجه سانتی گراد می‌رسد.

پیشینه میلان

شهر میلان در چهار صد سال پیش از میلاد مسیح توسط رومی‌ها فتح شد. رومی ها این شهر را در سال 222 میلادی فتح کردند. میلان از آن پس جزوی از امپراطوری رم شد. امپراطور رم در سال 286 میلادی، پایتخت رم غربی را تغییر داد. پایتخت رم به مدیولانوم منتقل شد. دیوکلتیان، امپراطور رم در نیکومدیا اقامت داشت. مدیریت رم را به همکار خود، ماکسیمیان واگذار کرد.

جاذبه‌های تور میلان

ماکسیمیان که همکار امپراطور بود، توانست بناهای تاریخی بسیاری را در میلان بسازد. سیرک بزرگی که ماکسیمیان ساخت، دارای 470485 متر مساحت است. حمام هرکول و کاخ‌های شاهنشاهی هم به دستور ماکسیمیان ساخته شد. ماکسیمیان توانست منطقه شهر میلان را به 375 هکتار افزایش دهد. منطقه شهر میلان دارای برج هایی دوقلو بود.

نحوه چیدمان میلان

ساختار شهر میلان نمایانگر پیشرفت، تاریخ و بحران است. میلان ساختاری ارگانیک دارد. هسته اصلی میلان برای هزاران سال در کنار کلیسای جامع فعلی که Duomo نام دارد، واقع شده است. میلان به شکل مستطیل است. چهار درب این شهر مدیولانوم و دروازه‌های این شهر به اطراف راه دارد. دفاع بیرونی این شهر نامنظم است.

دولت منطقه میلان

منطقه لومباردی که شهر میلان در آن قرار دارد، جزو بیست منطقه کشور ایتالیا است. منطقه لومباردی دارای ده میلیون سکنه است. لومباردی تقریبا یک ششم از جمعیت کل کشور ایتالیا است. لومباردی جزو مناطق پرجمعیت ایتالیا است. منطقه لومباردی توسط یک هیئت 80 نفره مدیریت می شود. اعضای این هیئت هر پنج سال یکبار انتخاب می شوند.

کلیسای جامع در تور میلان

ساختمان‌ها و موزه‌های زیادی در میلان وجود دارد. یکی از کلیساهای مهم این شهر، کلیسای جامع است. کلیسای جامع میلان جزو سه کلیسای بزرگ جهان است. کلیسای جامع از سنگ مرمر ساخته شده است. کلیسا دارای ستون‌ها، طاق و مجسمه‌هایی عظیم جثه است. کلیسای جامع در سال 1466 تا 1490 میلادی ساخته شد. بازسازی این کلیسا توسط برامانت انجام شد.

 آشنایی با اقتصاد میلان قبل از تور میلان

قرن بیستم میلادی بود که صنعت مکانیکی در شهر میلان رشد چشمگیری داشت. نیمی از مردم میلان در شرکت‌های ساخت خودرو، موتور سیکلت، لوازم برقی و مواد راه آهن فعالیت دارند. کارخانه‌های لاستیک سازی عظیم میلان رشد اقتصادی زیادی را در قرن بیستم داشته‌اند. کارخانه مواد شیمیایی میلان دور از شهر ساخته شده است. کشاورزان میلانی محصولاتی مثل پنبه، کنف و ابریشم را به بازار عرضه می‌کنند.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد.

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی