تور 7 روز فنلاند ایتالیا

1790 یورو + نرخ پرواز

 6 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه ایتالیا

تور 9 روز ایتالیا یونان

تور 8 روز ایتالیا

تور 9 روز اسپانیا ایتالیا

تور 7 روز یونان ایتالیا

تور 17 روز دور فرانسه ایتالیا

3200 یورو + نرخ پرواز

16 شب 4ستاره Turkish

تور 11 روز فرانسه اسپانیا ایتالیا

2390 یورو + نرخ پرواز

10 شب 4ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه ایتالیا

1850 یورو + نرخ پرواز

8 شب 4ستاره Turkish

تور 8 روز ایتالیا اسپانیا

9 روز فرانسه ایتالیا

تور 9 روز فرانسه ایتالیا سوئیس

تور رم

با رسیدن به رم، تور رم آغاز می‌شود، بعد از رسیدن به هتل و تحویل گرفتن اتاق، استراحت کوتاهی بکنید و وقت را از دست ندهید، گردش کوتاهی در اطراف هتل داشته باشید و پیاده روی در رم را تجربه کنید، ممکن است دیگر هیچ وقت به رم پا نگذارید، پس تمام اقداماتی که باعث می‌شود تا با انرژی باشید را عملی کنید، تا در طول سفر شاداب و سرحال باشید.

به تور رم آمده‌اید که لحظات زیبایی در قاب دوربین و در ذهنتان ثبت کنید، مقصدی بی‌نظیر انتخاب کرده‌اید. معبد پانتئون، فواره تروی به تنهایی برای انتخاب تور رم کافی است.

اگر از آن دست افرادی هستید که هنوز برای سفر با تور رم آماده نیستید، با خواندن این موارد، حتماً به فکر سفر خواهید افتاد.

تور رم را کی بخریم؟

برای سفر با تور رم باید ویزای ایتالیا داشته باشید و برای ویزای ایتالیا که نوعی از ویزای شینگن است، بهتر است که دو تا سه ماه قبل از تاریخ تور رم، اقدام به خرید آن کنید. یادتان باشد که مراحل اخذ ویزای ایتالیا ممکن است زمانبر باشد، پس باید بازه زمانی مناسبی برای پیگیری امور به ویزای ایتالیا در نظر بگیرید.

در چه فصلی به رم سفر کنیم؟

اگر در حال حاضر برای سفر با تور رم اصرار دارید، که مسلماً نخواهیم توانست شما را مجاب کنیم که در بازه زمانی خوش آب و هوا به رم بروید. اما اگر سفر به رم در آینده برای شما مقدور می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم که اگر اهل برف و سرما هستید، تور رم زمستان را انتخاب کنید، اگر مایل هستید که لباسهایی راحت به تن داشته باشید، پس باید بین مرداد تا مهر به رم بروید اما بهترین بازه زمانی برای سفر با تور رم، اواسط فروردین تا اواخر خرداد است. در این بازه زمانی رم هوایی دلپذیر و مطبوع خواهد داشت و این سفر برای شما رویایی خواهد بود.

بهترین قیمت تور رم

از آنجایی که تور رم هم بسیار پرطرفدار است و هم بسیار جذاب، ممکن است که هیجانی برخورد کنید و تور رم را با دیدن اولین پکیج خریداری نمایید.

پیشنهاد ما این است که سایت‌ها و آژانس‌های کارگزار تور رم را به دقت بررسی کنید و برای خرید تور رم عجله نداشته باشید. معمولاً مجریان مستقیم تور رم، قیمت به صرفه‌تری برای تور رم ارائه خواهند کرد، به دلیل حذف آژانس‌های واسطه.

شهر رم پایتخت ایتالیا، ترکیبی زیبا  از ویرانه های شگفت انگیز، هنرهای هیجان انگیز، زندگی خیابانی پر جنب و جوش و یکی از عاشقانه ترین و جذاب ترین شهرهای جهان است. شهر رم در بخش مرکزی شبه جزیره ایتالیا، بر روی رودخانه تیبر در فاصله 24 کیلومتری داخلی از دریای تیرن قرار دارد.

رم پایتخت یک جمهوری و امپراتوری باستانی بود که ارتش آن جهان غرب را در دوران باستان تعریف می کردند و پس از آن آثار ظاهراً غیرقابل زدودنی به جا گذاشتند. رم شهر ابدی و مقر روحانی و فیزیکی کلیسای کاتولیک و محل قله های اصلی دستاوردهای هنری و فکری است و امروزه پایتخت سیاسی، مرکز مذهبی و یادبود تخیل خلاق گذشته باقی مانده است.

معرفی شهر رم

به پایتخت کشور ایتالیا خوش آمدید. رم برای سه هزار سال است که محل سکونت بشر است. مساحت این شهر به  1285 کیلومتر می‌رسد. جمعیت ساکنان شهر رم به 4،355،725 میلیون نفر می‌رسد. سومین شهر پرجمعیت اروپا می‌باشد.

اقتصاد مردم رم

درآمد بیشتر مردم رم، عملیات دولتی و جهانگردی است. برخی از مردم به تجارت و خرده فروشی می‌پردازند. رم دارای شرکت‌ها و آژانس‌های بین المللی مهاجرت است. مردم شهر رم در زمینه غذا و کشاورزی هم فعالیت می‌کنند. رم دارای صندوقی برای توسعه کشاورزی بین المللی است. رم همچنین دارای برنامه جهانی غذا است. پس سفر به این شهر باید برای شما هم جذاب باشد.

اگر مایل باشید می‌توانید در تور رم ملاقاتی کاری، برای فعالیت در حوزه گردشگری با ایران ترتیب دهید.

کشور واتیکان در رم

واتیکان یکی از کوچکترین کشورهای جهان است. کشور واتیکان در داخل رم قرار دارد. وجود واتیکان در شهر رم باعث شده برخی این شهر را به عنوان پایتخت دو ایالت تعریف کنند. رم تنها شهری در جهان است که یک کشور در آن وجود دارد. رم در بخش غربی شبه جزیره ایتالیا و امتداد سواحل ببر قرار دارد.

کلیسای کاتولیک رم

در تور رم با جاذبه های زیادی روبه رو خواهید شد. از جمله آن، پاپ، کلیسای کاتولیک رم را مقر خود در نظر گرفته است. دولت ایتالیا معتقد است، شهر رم یک کشور مستقل است. کلیسای سنت پیتر در واتیکان یک آثار ارزشمند تاریخی و مذهبی است.  کلیسای سنت پیتر به دلیل اهمیت تاریخی و مذهبی‌اش، هرساله میزبان توریست‌های زیادی از سراسر جهان است.

چرا همه راه‌ها در ایتالیا به رم منتهی می‌شود؟

شهر رم یک نقطه مرکزی سیستم راه آهن است. بزرگراه این شهر به تمامی نقاط  کشور ایتالیا متصل است. فرودگاه‌های رم، از مهم‌ترین فرودگاه‌های اروپا است. ممکن است پرواز شما در تور رم در فرودگاه داوینچی به زمین بنشیند. مهم‌ترین فرودگاه این شهر لئوناردو داوینچی است. لئوناردو داوینچی در نزدیکی ساحل دریا واقع شده است. رم دارای سیستم مترو است، همه این عوامل باعث شده است، که مردم بگویند، همه راه‌ها به رم ختم می‌شود.

کولوسئوم در رم

در تور رم از واجبات است که از کولوسئوم دیدن کنید، کلوسوئوم یکی از تئاترهای گسترده رم است. آمفی تئاتر کولوسئوم دارای 55000 صندلی برای تماشاچیان است. مردم رم در گذشته از این تئاتر برای مسابقات اسب، جنگ حیوان، نبرد گلادیاتورها استفاده می‌کردند. بیشتر توریست‌ها هر ساله برای دیدن این تئاتر به رم می‌روند. امروزه فیلم‌های هالیودی زیادی درباره این تئاتر ساخته شده است.

علت نام‌گذاری رم

در کنار لذتی که از سفر با تور رم می‌برید، بد نیست که آموزه‌هایی به معلومات خود اضافه کنید، طبق افسانه‌ها، رم نام خود را از بنیان گذارش گرفته است.

پادشاه اول رم، فردی به نام رومولوس است. برخی هم معتقدند، رومولوس نام خود را از رم الهام گرفته است. قرن چهارم میلادی بود که برخی نظریه جایگزینی روما را به جای رم دادند. مردم رم معتقدند، ریشه نام گذاری این شهر به افعال یونانی یعنی عجله برمی‌گردد.

افسانه‌های رم

مردم رم در مورد تاریخ شهر خود داستانها و افسانه‌های زیادی را نقل کرده‌اند. طبق افسانه‌های رومیان، دوقلوهایی به نام رومولوس و رموس در گذشته زندگی می‌کردند، که با شیر گرگ بزرگ شده‌اند. طبق افسانه‌ها دوقلوهای افسانه‌ای شهر رم را بنا نهادند.

یکی از برادرها سر یک مشاجره، برادر دیگر را کشت. روملوس شهر را به نام خود کرد. این گرگ پرحاشیه را در تور رم خواهید دید.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد.

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.