تور 10 روز اسپانیا

تور 10 روز اسپانیا پرتغال

تور 11 روز فرانسه اسپانیا

تور 11 روز فرانسه اسپانیا ایتالیا

2390 یورو + نرخ پرواز

10 شب 4ستاره Turkish

تور 5 روز اسپانیا

تور 8 روز اسپانیا

تور 8 روز اسپانیا

تور 8 روز اسپانیا 22 بهمن

تور 8 روز اسپانیا پرتغال

تور 8 روز سوئیس اسپانیا

تور 9 روز اسپانیا ایتالیا

تور 9 روز اسپانیا سوئیس

امسال را با اسپانیا آغاز کنید یک اسپانیا گردی چندروزه حسابی از مرکز تا شرق اسپانیا داشته باشد.

سفری که به اسپانیا خواهید داشت شبیه هیچ‌یک از سفرهایی که درگذشته داشته‌اید نخواهد بود. اسپانیا تلفیقی از هنر، موسیقی و رقص است.
هنر در اسپانیا موج می‌زند. از معماری‌های که گائودی طراحی و اجرا کرده تا نقاشی‌هایی که از پیکاسو در بارسلون به نمایش عموم گذاشته‌ شده‌اند همگی دلیلی بر این مدعی هستند. فلامنکو رقص پرزرق‌وبرقی است که با نوای گیتار و آواز فلامنکو که روح این رقص است، همراه می‌شود. صدای زدن قاشقک‌ها به هم توسط رقصنده‌ها به موسیقی این رقص جانی بیشتر می‌بخشد. دیدن این رقص از نزدیک لذت دیگری دارد. در کوچه و خیابان که قدم می‌زنید، شاد و سر زنده بودن مردم را حس می‌کنید. شهرهای اسپانیا تا پاسی از شب بیدار هستند و زندگی در آن‌ها جریان دارد.

اسپانيا با داشتن ميراث و آثار تاريخی متعدد در رتبه دوم بيشترين ميراث تاريخی جهان در يونسکو قرارگرفته است. دیدنی‌های اسپانیا کم نیستند این شما هستید که برای دیدن زیبایی‌های این کشور زمان کم می‌آورید. با تور اسپانیا نوروز ژیوار عمیق‌تر از همیشه اسپانیا را درک خواهید کرد.

برنامه سفر تور اسپانیا نوروز 1401

بازدید از سه شهر مادرید، والنسیا و بارسلون را در برنامه داریم. در مادرید پایتخت این کشور که به شهر میدان‌ها نیز معروف است از ورزشگاه سنتیاگو برنابئو (ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید)، میدان مایور، میدان دلسول (قلب تپنده مادرید)، خیابان گرانویا و ساختمان پارلمان بازدید می‌کنیم. رهسپار سومین شهر بزرگ اسپانیا یعنی والنسیا می‌شویم و از پارک هنرهای نوین، کلیسای جامع (کلیسای کاتولیک رومی)، ساحل دریا، بافت قدیمی شهر دیدن می‌کنیم. همچنین در بارسلون کلیسای ساگرادافامیلیا (به معنای خانواده مقدس)، خیابان رامبلاس (معروف‌ترین و شلوغ‌ترین خیابان بارسلونا)، میدان کاتالانیا، میدان کریستوف کلمب را می‌بینیم. البته هرگز بدون بازدید از کمپ نوCamp Nou (ورزشگاه اختصاصی تیم بارسلونا) بارسلون را ترک نمی‌کنیم. شاید هم فرصتی برای کشتی سواری در تور اسپانیا نوروز پیدا کنیم.

تور اسپانیا نوروز 1401 و تجربه آب و هوایی مطلوب

در درست‌ترین زمان ممکن در اسپانیا هستید. بهار فصلی است که هوا رو به گرمی می‌رود. در این فصل سرما جای خودش را به گرما می‌دهد. البته بارش باران بهاری هم دور از انتظار نیست. همیشه احتمالاتی وجود دارد. پس حتماً چتر به همراه داشته باشید بی‌شک ضرر نمی‌کنید. کارناوال‌ها و فستیوال‌های بهاری هم در اسپانیا شروع می‌شوند. شاید شما مسافران تور اسپانیا نوروز خوش‌شانس باشید و بتوانید دریکی از این فستیوال‌ها شرکت کنید.

آشنایی با فرهنگ و آداب‌ و رسوم اسپانیایی‌ها در تور اسپانیا نوروز 1401

بخشی از سفر به هر کشوری آشنایی با فرهنگ و آداب رسوم آن کشور است. فرهنگ و سنت‌های اسپانیا، بسیار غنی و متنوع هستند. گاو بازی یکی از محبوب‌ترین رسوم اسپانیا‌یی‌ها بوده و بازتاب تأثیری است که از دیگر فرهنگ‌ها و نژاد‌ها بر این کشور گذاشته‌شده است. امروزه گاوبازی، بیشتر به‌عنوان یک رویداد تشریفاتی دیده می‌شود و جنبه ورزشی آن کاملاً کمرنگ شده است. فوتبال ورزش ملی اسپانیا است و پر واضح است که به‌عنوان رویدادی مهم از دید عموم مردم تلقی شود. طرفداران فوتبال اسپانیا جزو پرحرارت‌ترین‌ها در اروپا هستند و شاید بتوان آن‌ها را ازنظر تعصب، فقط با ایتالیایی‌ها مقایسه کرد. فستیوال‌ها در اسپانیا کم نیستند. شما در هر شهر و هر فصلی از سال شاهد برگزاری فستیوالی شاد و رنگارنگ خواهید بود. این فستیوال‌ها بخش جدایی‌ناپذیری از فرهنگ اسپانیایی‌ها هستند. خواب نیمروزی (سیستا) هم در اسپانیا رایج است. درست است که به دلیل فشاری کاری خیلی از افراد فرصت این خواب را پیدا نمی‌کنند اما بسیاری از اسپانیایی‌ها هنوز هم در گرم‌ترین ساعات روز دقایقی را به خواب نیمروزی اختصاص می‌دهند. نکته جالب در مورد انعام دادن (به اسپانیایی پروپین دادن) این است که به هیچ عنوان اجباری نیست مگر اینکه موضوعی استثنایی برای برخی از خدمات وجود داشته باشد. انعام دادن خوب است ولی در هر شرایط بسته به وضعیت اقتصادی، محل و نوع خدماتی که دریافت می‌کنید متفاوت است. اما به طور معمول برای خدماتی که از آن خیلی احساس رضایت کردید چند یورو به عنوان انعام مرسوم است. در این کشور انعام دادن در رستوران‌ها و بارها خیلی مرسوم نیست، چون معتقدند که کارمندانشان به‌اندازه کافی حقوق و مزایا دریافت می‌کنند پس‌نیازی به انعام ندارند. می‌توانید این موضوع را زمانی که به یکی از رستوران‌ها برای صرف شام یا نهار در تور اسپانیا نوروز مراجعه می‌کنید، متوجه شوید. در این کشور سلام کردن، دست دادن و روبوسی هنگام ملاقات، بین مردم رایج است.

ذائقه‌تان را با غذاهای اسپانیایی در تور اسپانیا نوروز 1401 همسو کنید

امتحان مزه‌های جدید را از دست ندهید. برای صبحانه می‌توانید املت اسپانیایی میل کنید. نان، زیتون، گوجه‌فرنگی و سیر، چهار ماده غذایی هستند که در وعده‌ صبحانه و میان‌ وعده‌های غذایی اسپانیایی بسیار پر کاربرد هستند. در اکثر غذاهای اسپانیایی روغن‌ زیتون جایگاه ویژه‌ای دارد و کمتر غذایی بدون آن درست می‌شود. نهار که بزرگ‌ترین وعده غذایی روز به‌حساب می‌آید تنوعی زیادی دارد. از معروف‌ترین غذاهای اسپانیایی «پائیا» است که معمولاً در تابه‌های فلزی درست می‌شود و در همان تابه‌ها سرو می‌شود. پائیا با برنج درست می‌شود و دارای یکی از مواد مکمل نظیر ماهی، گوشت، مرغ، میگو و یا نظایر آن است. پاتاتاس براواس، گمبس الخییو، گازپاچو و… از دیگر انتخاب هاب پیش روی شما هستند. شام هر معمولاً در اسپانیا دیر خورده می‌شود. به همین دلیل رستوران‌ها تا دیروقت باز هستند. چوروس را هم که حتماً در مادرید امتحان کنید. اگر هم به دنبال نوشیدنی گرم در تور اسپانیا نوروز هستید کافه کُن لِچه (ترکیب قهوه با شیر) را در منو کافه‌ها خواهید دید. اما نوشیدنی معروف الکلی اسپانیا «سانگریا» است، که ترکیبی از شراب، شربت و تکه‌های میوه است و معمولاً در پارچ‌های یا لیوان‌های مخصوص سرو می‌شود.

از تور اسپانیا نوروز 1401 دست‌خالی برنگردید

چه در مادرید چه در بارسلون یا حتی والنسیا امکان خرید سوغاتی را دارید. خرید سوغاتی هم سرگرم‌کننده است و هم باعث می‌شود که شما با متداول‌ترین و معروف‌ترین سمبل‌های هر کشور آشنا شوید. ما در زیر به تعدادی از سوغاتی‌هایی که می‌توانید در تور اسپانیا نوروز برای دوستان و آشنایان خود بخرید اشاره‌ای می‌کنیم:

غیرخوراکی:

 • آبانیکو (بادبزن اسپانیایی)
 • پیراهن‌های ورزشی دو تیم بارسلونا و رئال مادرید
 • لباس فلامنکو
 • کفش اسپادینز (espardenyes)
 • صنایع‌دستی
 • تی‌شرت کوکوشوموشو
 • مجسمه کاگانر
 • شال مانیلا و کلاه اسپانیایی

خوراکی:

 • روغن‌زیتون
 • تورون (turron) یا نوقا
 • محصولات لا ویولتا

مدارک لازم جهت اخذ ویزا تور اسپانیا نوروز 1401

📑 اصل گذرنامه امضاشده با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان برگشت تور اسپانیا نوروز

📑 2 قطعه عکس 3.5 در 4.5 رنگی، تمام‌ رخ، زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی متفاوت باشد)

📑 اصل و ترجمه تمام صفحات شناسنامه متقاضی و همراهان

📑 اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

 • حساب‌های جاری: کارکرد سه‌ماهه اخیر به زبان انگلیسی

 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش حساب سه‌ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک همراه با مهر شعبه و امضا بانک

 • حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر باید 1.000.000.000 ریال باشد.

📑 اصل و ترجمه سند مالکیت

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی:

 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی، به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان.

 • وکلا: پروانه وکالت

 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی، سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان، سه فیش آخر حقوق

 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان و قرارداد کاری

 • بازنشستگان: ارائه حکم بازنشستگی ، کارت بازنشستگی، سه فیش آخر حقوقی

 • خویش‌فرمایان: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی‌نامه از اتحادیه

 • معلمان و اساتید و اعضا هیئت‌علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی

 • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

توجه: جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند علاوه برنامه اشتغال به تحصیل ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

📑 برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد.

📑 کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده

📑 همراه داشتن بلیت رفت‌ و برگشت هواپیما

📑 مدارک اسکان نظیر رزرو هتل

📑 تکمیل فرم مشخصات فردی به‌صورت کامل و دقیق با تاریخ و امضا

نکات تکمیلی در خصوص تور اسپانیا نوروز 1401

 • کلیه مدارک نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارند بدون نیاز به تأییدیه دادگستری و امور خارجه.

 • حضور کلیه مسافران تور اسپانیا نوروز برای انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری BLS الزامی است.

 • لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه‌ شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا نوروز الزامی است.

 • ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 200.000.000 تومان برای هر نفر به ‌صورت ضمانت‌نامه بانکی و یا چک تضمین‌شده بانکی ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌نامه بیشتر متعاقباً اعلام می‌گردد.

 • اصل مدارک مسافران تا زمان بازگشت از تور اسپانیا نوروز نزد آژانس باقی می‌ماند.

خدمات آژانس ژیوار برای تور اسپانیا نوروز 1401

 • اخذ ویزای توریستی

 • پرواز رفت‌ و برگشت

 • بیمه‌نامه مسافرتی

 • تورلیدر فارسی‌زبان

 • اقامت در هتل با صبحانه

 • گشت و بازدید از جاذبه‌های دیدنی طبق برنامه تور اسپانیا نوروز

 هزینه ورودی سفارت، ترجمه مدارک، عوارض خروج از کشور، نهار و شام، ورودی اماکن دیدنی و گشت‌های آپشنال به عهده مسافران است.

 با توجه به گارانتی بودن هتل و ترانسفر، هنگام ثبت‌نام پرداخت 50 درصد مبلغ تور الزامی است.

 نرخ اتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به تعداد شب‌های اقامت به هزینه تور اضافه می‌شود.

 هزینه نوزاد زیر 2 سال 99 یورو است.

یک فکر در مورد “تور اسپانیا نوروز 1401

 1. م.ن گفت:

  ایرلاین های ایرانی به مادرید یا بارسلون پرواز دارند؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   دوست عزیز در حال حاضر ایرلاین ماهان در روزهای یکشنبه و پنجشنبه به بارسلون پرواز دارد.

 2. اعظم جهانگیری گفت:

  هزینه ورودی سفارت رو میشه به ریال پرداخت کرد یا حتما باید به یورو پرداخت بشه؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   خانم جهانگیری برای ورودی سفارت اسپانیا هزینه را به یورو باید پرداخت نمایید و امکان پرداخت ریالی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.