48215
بستن

تور سوئیس – اسپانیا | 9 خرداد

بستن

تور 11 روزه دور اسپانیا | 29 اسفند

بستن

تور اسپانیا – 20 بهمن

بستن

تور اسپانیا | 29 اسفند

بستن

تور فرانسه – اسپانیا – پرتغال | 2 فروردین

بستن

تور فرانسه اسپانیا آلمان | 4 فروردین

بستن

تور فرانسه اسپانیا ایتالیا | 26 اسفند

بستن

تور مادرید 10 روز

انتخاب تور والنسیا برای سفر

به تور والنسیا خوش آمدید. افراد با سیلقه معمولاً اسپانیا را برای سفر انتخاب خواهند کرد. در ژیوار با افتخار خدماتی از قبیل ویزای توریستی اسپانیا و مشاوره رایگان قبل از سفر به مسافران اروپا ارائه می‌دهیم. بیمه نامه مسافرتی و برنامه سفر واضح و دقیق و تورلیدرهای فارسی زبان حرفه‎‎‌ای و همچنین خدمات ویزای شنگن را در خرید تور والنسیا از ژیوار به صورت کامل دریافت خواهید کرد. اگر قصد سفر به والنسیا را دارید پس به شهر علم و هنر والنسیا  خوش آمدید.

بهترین قیمت خرید تور والنسیا

از نظر اقتصادی با توجه به نواسانات قیمت ارز در ایرانن بایدگفت قیمت تور والنسیا متغیر خواهد بود، کیفیت هتلی که برای اقامت انتخاب خواهید کرد، نوع هواپیمایی برای سفر، و اینکه پروزاهای مستقیم گرانتر از پروازهای دو مسیره، خواهند بود. نوع بیمه نامه مسافرتی با توجه به فرانشیزهای متفاوتی که دارد، تاثیر گذار در قیمت تور والنسیا خواهد بود.

در تور والنسیا از این جاذبه‌ها دیدن نمایید

اقیانوس شناسی شهر والنسیا

ساختمان شهر علم و هنر دارای یک بخش مخصوص اقیانوس شناسی است. بزرگترین آکواریوم اقیانوس شناسی در جهان را شهر علم و هنر والنسیا در اسپانیا دارد.

مساحت این آکواریوم به 110000 متر مربع می رسد. درون آکواریوم را 42 میلیون لیتر آب پر کرده است. تمامی اکوسیستم های دریایی روی کره زمین را می توانید درون این آکواریم بزرگ مشاهده کنید. در تور والنسیا از این مجموعه دیدن نمایید.

نیم کره شهر علم و هنر والنسیا

طرح این قسمت از شهر علم و هنر والنسیا مانند یک چشم است. بینندگان می توانند در این بخش سیارات و  سینمای IMAX را مشاهده کنند. در تور والنسیا دیدن از این جاذبه واجب است!!!

مساحت نیم کره چیزی حدود 13000 متر مربع است. نیم کره یکی از بزرگ ترین اتاق های فرافکنی در اسپانیا است.

نیم کره بر روی صفحه مقعری 900 متر مربعی قرار گرفته است. نیم کره شامل یک سینمای بزرگ، سینمایی سه بعدی که دیجیتال است و گنبد IMAX است.

شهذ علم و هنر والنسیا

موزه علوم پرنس در شهر علم و هنر والنسیا

موزه علوم پرنس در واقع یک موزه علوم تعاملی است. موزه علمی، چهار طبقه را در شهر علم وهنر اشغال کرده است. مساحت موزه علوم  پرنس چیزی حدود 4000 مترمربع است.

فعالیت های گسترده این بخش از شهر علم وهنر باعث شده تا به موفقیت هایی چشمگیر دست پیدا کند. انتشار علم و فناوری در موزه علوم پرنس در قالب سرگرمی باعث شده سالانه توریست های زیادی به آنجا بروند. از جاذبه‌های مهم در تور والنسیا خواهد بود.

چتر در شهر والنسیا

تفرجگاهی سرسبز، برای کسانی که به گل ها و گیاهان علاقه دارند. تمامی گونه های گیاهی را اعم از گل های بومی، گل مروارید و اسطوخودوس را می توانید، در این بخش از شهر علم و هنر مشاهده کنید.

چتر به شما این  امکان را می دهد، از راه قوس های شناور در شهر علم وهنر تمامی مجموعه را به راحتی ببینید. شهر علو وهنر والنسیا دارای گالری هنری است.

توریست ها می توانند، در این بخش مجسمه تمامی نویسندگانی که در قرن معاصر می زیستند را ببینند. تور والنسیا جاذبه‌های زیاد دیگری نیز دارد.

UMBRACLE در شهر علم و هنر

مساحت این بخش به بزرگی 17500 متر مربع است. منطقه نمایشگاهی این قسمت از شهر علم وهنر به شما این امکان را می دهد، که بتوانید تمامی ساختمان و مناطق باغی را به خوبی تماشا کنید.

بخش آگورا در شهر علم وهنر والنسیا مربوط به رویدادهای ورزشی است. سال 2020 به بعد این بخش از شهر علم و هنر میزبان CAIXAFORUM VALENCIA  است.

شهر علم و هنر والنسیا