تور 12 روز فرانسه اسپانیا ایتالیا

2990 یورو + 24.900.000

 11 شب 4 ستاره Turkish

تور 12 روزه فرانسه اسپانیا ایتالیا

2990 یورو + 24.900.000

 11 شب 4 ستاره Turkish

تور 6 روز اسپانیا

تور 6 روز اسپانیا

1390 یورو + 26.900.000

 5 شب 4 ستاره Qatari

تور 8 روز اسپانیا

تور 9 روز اسپانیا

1690 یورو + 24.900.000

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز اسپانیا سوییس

2190 یورو + 32.900.000

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه اسپانیا

تور 9 روز فرانسه اسپانیا

1990 یورو + 24.900.000

 8 شب 4 ستاره Turkish

انتخاب تور والنسیا برای سفر

به تور والنسیا خوش آمدید. افراد با سلیقه معمولاً اسپانیا را برای سفر انتخاب خواهند کرد. در ژیوار با افتخار خدماتی از قبیل ویزای توریستی اسپانیا و مشاوره رایگان قبل از سفر به مسافران اروپا ارائه می‌دهیم. بیمه نامه مسافرتی و برنامه سفر واضح و دقیق و تورلیدرهای فارسی زبان حرفه‎‎‌ای و همچنین خدمات ویزای شنگن را در خرید تور والنسیا از ژیوار به صورت کامل دریافت خواهید کرد. اگر قصد سفر به والنسیا را دارید پس به شهر علم و هنر والنسیا  خوش آمدید.

بهترین قیمت خرید تور والنسیا

از نظر اقتصادی با توجه به نواسانات قیمت ارز در ایران باید گفت قیمت تور والنسیا متغیر خواهد بود، کیفیت هتلی که برای اقامت انتخاب خواهید کرد، نوع هواپیمایی برای سفر، و اینکه پروزاهای مستقیم گرانتر از پروازهای دو مسیره، خواهند بود. نوع بیمه‌نامه مسافرتی با توجه به فرانشیزهای متفاوتی که دارد، تاثیر گذار در قیمت تور والنسیا خواهد بود.

بهترین زمان برای خرید تور والنسیا

اگر برای سفر خارجی خود، والنسیا را انتخاب کرده‌اید،پس به شما تبریک می‌گوییم، سلیقه خوبی برای انتخاب مقصد داشته‌اید. توجه داشته باشید که بهترین زمان برای سفر به والنسیا در ماه‌های فروردین تا خرداد است، بر اساس جمعیت کم گردشگران و آب و هوای گرم و مطبوع. در فصل تابستان معمولاً جمعیت گردشگران بیشتر از بهار است و در فصل پاییز و زمستان نسبت به بهار کمتر شاهد حضور گردشگران خواهیم بود.

در تور والنسیا از این جاذبه‌ها دیدن نمایید

اقیانوس شناسی شهر والنسیا

ساختمان شهر علم و هنر دارای یک بخش مخصوص اقیانوس شناسی است. بزرگترین آکواریوم اقیانوس شناسی در جهان را شهر علم و هنر والنسیا در اسپانیا دارد.

مساحت این آکواریوم به 110000 متر مربع می رسد. درون آکواریوم را 42 میلیون لیتر آب پر کرده است. تمامی اکوسیستم های دریایی روی کره زمین را می توانید درون این آکواریم بزرگ مشاهده کنید. در تور والنسیا از این مجموعه دیدن نمایید.

نیم کره شهر علم و هنر والنسیا

طرح این قسمت از شهر علم و هنر والنسیا مانند یک چشم است. بینندگان می توانند در این بخش سیارات و  سینمای IMAX را مشاهده کنند. در تور والنسیا دیدن از این جاذبه واجب است!!!

مساحت نیم کره چیزی حدود 13000 متر مربع است. نیم کره یکی از بزرگ ترین اتاق های فرافکنی در اسپانیا است.

نیم کره بر روی صفحه مقعری 900 متر مربعی قرار گرفته است. نیم کره شامل یک سینمای بزرگ، سینمایی سه بعدی که دیجیتال است و گنبد IMAX است.

موزه علوم پرنس در شهر علم و هنر والنسیا

موزه علوم پرنس در واقع یک موزه علوم تعاملی است. موزه علمی، چهار طبقه را در شهر علم و هنر اشغال کرده است. مساحت موزه علوم  پرنس چیزی حدود 4000 مترمربع است.

فعالیت‌های گسترده این بخش از شهر علم وهنر باعث شده تا به موفقیت هایی چشمگیر دست پیدا کند. انتشار علم و فناوری در موزه علوم پرنس در قالب سرگرمی باعث شده سالانه توریست های زیادی به آنجا بروند. از جاذبه‌های مهم در تور والنسیا خواهد بود.

چتر در شهر والنسیا

تفرجگاهی سرسبز، برای کسانی که به گل ها و گیاهان علاقه دارند. تمامی گونه های گیاهی را اعم از گل‌های بومی، گل مروارید و اسطوخودوس را می توانید، در این بخش از شهر علم و هنر مشاهده کنید.

چتر به شما این  امکان را می دهد، از راه قوس‌های شناور در شهر علم وهنر تمامی مجموعه را به راحتی ببینید. شهر علم و هنر والنسیا دارای گالری هنری است.

توریست‌ها می‌توانند، در این بخش مجسمه تمامی نویسندگانی که در قرن معاصر می‌زیستند را ببینند. تور والنسیا جاذبه‌های زیاد دیگری نیز دارد.

UMBRACLE در شهر علم و هنر

مساحت این بخش به بزرگی 17500 متر مربع است. منطقه نمایشگاهی این قسمت از شهر علم وهنر به شما این امکان را می دهد، که بتوانید تمامی ساختمان و مناطق باغی را به خوبی تماشا کنید.

بخش آگورا در شهر علم وهنر والنسیا مربوط به رویدادهای ورزشی است. سال 2020 به بعد این بخش از شهر علم و هنر میزبان CAIXAFORUM VALENCIA  است.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد. 

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.