تور 10 روز چک آلمان سوئیس

تور 5 روز زوریخ 24 تا 28 آبان

تور 5 روز سوئیس

تور 5 روز سوئیس

تور 7 روز سوئیس

تور 8 روز سوئیس اسپانیا

تور 9 روز اسپانیا سوئیس

تور 9 روز فرانسه آلمان سوئیس

تور 9 روز فرانسه ایتالیا سوئیس

تور 9 روز فرانسه سوئیس

تور 9 روز فرانسه سوئیس

تورهای 5 روز سوئیس

بهترین زمان برای خرید تور لوگانو

اگر از دسته افرادی هستید که برای رفتن به سوئیس و شهر لوگانو حساسیت زیادی به خرج می‌دهید و به قول معروف خواهان نهایت استفاده از لذت سفر هستید، پس باید از وضعیت جوی و آب و هوای لوگانو اطلاعات کامل داشته باشید.

لوگانو در بهار

بهار در لوگانو بی‌نظیر خواهد بود. اگر علاقه‌مند به اسکی و ورزش‌های زمستانی هستید ما به شما خرید تور بهار لوگانو را پیشنهاد می‌دهیم. اوسط بهار ورزش‌های زمستانی تعطیل خواهد شد. پس باید در فروردین ماه به فکر خرید تور لوگانو باشید، البته اگر عاشق اسکی هستید! این یک فرصت است، تور بهار لوگانو ارزان تر از تابستان خواهد بود.

خرید تور لوگانو تابستان

قینت تور لوگانو در تابستان بالا می‌رود، علت آن واضح است، تقاضا برای خرید بالا می‌رود و ادامه داستان که خود با خبرید.

دمای هوای لوگانو در تابستان مطبوع و ایده آل است، رطوبت هوا کم می‌شود و این یعنی باید چمدان ها را بست و به سفر فکر کرد. البته باید یادتان باشد هوا ممکن است ناگهان بارانی شود. پس تجهیزات لازم را باید همراه داشته باشید.

خرید تور لوگانو پاییز

افراد درون گرا خوش آمدید، پاییزهای لوگانو خلوت و عاشقانه خواهد بود، برای افرادی که از ازدحام جمعیت فراری هستند، باید تور پاییز لوگانو را پیشنهاد کنیم. به یاد داشته باشید که شب‌ها در لوگانو سرد خواهد شد در طول آن منتظر بارش برف سبک نیز باشید. به راحتی می‌توانید با تماس با ژیوار نسبت به خرید تور لوگانو اقدام نمایید، از نظر اقتصادی، تور لوگانو پاییز اقتصادی تر و ارزان تر است.

تور لوگانو زمستان

کمترین میزان گردشگر را در لوگانو در زمستان خواهید دید. زمستان‌های لوگانو سرد و البته کمی خشن است. اگر با سردی هوا و بارش برف در طول روز مشکلی ندارید پس به لوگانو خوش آمدید.

بهترین جاذبه‌های تور لوگانو

 • موزه هرمان هسه
 • گاندریا
 • کلیسای سانتا ماریا

برای بهترین جاذبه‌های لوگانو کلیک کنید.

 

قیمت تور لوگانو به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به نواسانات قیمت ارز، این یک دلیل واضح برای افزایش قیمت تور لوگانو خواهد بود. فصلی که برای سفر انتخاب خواهید کرد، هتلی که برای اقامت انتخاب می‌کنید، تعداد روزهای سفر، هزینه پرواز مستقیم، همه این موارد باعث افزایش قیمت تور لوگانو خواهد شد.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد. 

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.