ژیوارنامه

هفته انرژی اروپا European Utility Week

هدف هفته انرژی اروپا European Utility Week

هفته انرژی اروپا European Utility week برجسته‌ترین پلتفرم تجاری، نوآوری و اطلاعاتی است که انجمن‌های فعال و هوشمند را به هم متصل می‌کند. این پلتفرم به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا با متخصصان خدمات عمومی، اپراتورهای شبکه، فروشندگان، مشاوران، استارتاپ‌ها و یکپارچه کنندگان سیستم کل زنجیره که ارزش انرژی هوشمند را پوشش می‌دهند، ملاقات کنند.

در سال 2018 هدف هفته انرژی اروپا European Utility week  بررسی چهار حوزه کلیدی ازجمله دیجیتالی شدن، اقتصاد کم‌کربن، بازارهای انرژی و نوآوری بود.

در سال 2019 هفته انرژی اروپا و POWERGEN Europe در پاریس با هم ترکیب شدند تا رویداد صنعت انرژی را به‌صورت نهایی تشکیل دهند و چالش‌های واقعی و هدفمند، فرصت‌هایی برای ترکیب انرژی‌های در حال گذار و تجدید پذیر و دیجیتالی شدن بازارهای انرژی را موردبحث قرار دهند.

هدف هفته انرژی اروپا European Utility Week

هدف هفته انرژی اروپا European Utility week

تمرکز هفته انرژی اروپا European Utility week بر تحولات منطقه‌ای و جهانی در زمینه بهینه‌سازی شبکه، منابع تجدید پذیر، ذخیره انرژی، اندازه‌گیری هوشمند، شهرها و خانه‌های هوشمند، خدمات و بهره‌وری انرژی، تجارت انرژی، مدیریت داده‌ها، تجزیه‌وتحلیل و اشیا، امنیت سایبری و نوآوری بر همه عناصر نمایش با تمرکز ویژه بر ارتباط افراد از تمام سطوح زنجیره انرژی می‌باشد.

در هفته انرژی اروپا European Utility week غرفه‌داران مشتاقانه برای کمک به صنعت انرژی هوشمند در جهت افزایش کارایی در دستیابی به اهداف توسعه پایدار ایفای نقش می‌کنند.

در هفته انرژی اروپا European Utility week دو برنامه با دو هدف متمایز برگزار می‌شود. یکی از این برنامه‌ها اجلاس سران می‌باشد که به‌منظور بحث‌های راهبردی برگزار می‌شود و دیگری دوره آموزشی است که راه‌حل‌های عملی‌تر صنعتی را ارائه می‌دهد.

در این دورهای آموزشی بیش از 400 سخنران متخصص بینش لازم را برای پیشبرد صنعت در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان خود فرصت‌های تجاری و همچنین بحث در مورد دستیابی به یک سیستم کاملاً یکپارچه و متصل در بخش انرژی و ارتقا بازار انرژی کم‌کربن در اروپا را ایجاد می‌کند.

موضوعات تحت پوشش هفته انرژی اروپا European Utility week شامل انعطاف‌پذیری منابع انرژی در زمینه انرژی و کربن‌زدایی می‌باشد. این نمایشگاه چالش‌ها و فرصت‌های تحرک الکترونیکی در ارتباط با شبکه‌های برق، جدیدترین راهکارهای تجارت انرژی و پیشرفت در آینده‌ای با کربن کم را برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند.

همچنین این نمایشگاه شواهد مدل‌های تجاری نوظهور را به اشتراک می‌گذارد. درحالی‌که توجه ویژه‌ای به تحولات در فضای امنیت سایبری و سازگاری مداوم کاربران انرژی با بازارهای متغیر انرژی دارد.

جامعه هدف هفته انرژی اروپا European Utility week

هفته انرژی اروپا European Utility week به‌عنوان یک نقطه ملاقات سالانه برای جوامع عمل می‌کند و در هر دوره بیش از 12000 بازدیدکننده بین‌المللی از تمام سطوح زنجیره ارزش انرژی از ابرقدرت‌های فناوری گرفته تا استارتاپ‌ها و از متخصصان سطح بالا تا استعدادهای جوان حضور و مشارکت دارند.

برای هر کسی که نیاز به ادامه سریع فعالیت در این انرژی دارد، هفته انرژی اروپا European Utility week تنها منبع خبری، تجزیه‌وتحلیل و اظهارنظر در مورد تأسیسات اصلی برق، گاز و آب اروپا است. این نمایشگاه علاوه بر متخصصان خدمات عمومی، اپراتورهای شبکه، فروشندگان، مشاوران و استارتاپ‌ها؛ میزبان همه عوامل بخش انرژی و نیرو، عوامل و کارکنان شبکه خدمات نیز می‌باشد.

زمان و محل برگزاری هفته انرژی اروپا  European Utility week

هفته انرژی اروپا European Utility week یک نمایشگاه تجاری سالانه است که معمولاً در ماه نوامبر برگزار می‌شود. دوره جدید این نمایشگاه به مدت سه روز در مرکز نمایشگاه میلان از 30 نوامبر تا 2 دسامبر 2021 برگزار می‌شود و اخبار شرکت‌های داخلی و شرکت‌های بین‌المللی مربوط به بخش‌های انرژی، انرژی‌های تجدید پذیر را به بازدیدکنندگان نمایش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.