مجله آلمان

نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale

نمایشگاه در و پنجره

نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale

نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale جزو یکی از بهترین نمایشگاه های جهانی در حوزه در و پنجره، مونتاژها، فناوری ها و تجهیزات مرتبط به آن می باشد که بسیاری از کشورهای دنیا در آن حضور پیدا می کنند.

در این نمایشگاه آخرین تغییرات و فناوری ها در حوزه در و پنجره برای مخاطبان به نمایش گذاشته می شود و حدودا بیشتر از ۱۱۰ هزارنفر از نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ بازدید می نمایند.

این نمایشگاه تجاری از سال ۱۹۸۸ تاسیس گردید و امروزه  از طریق سه انجمن مهم و حرفه ای در آلمان حمایت می شود. با وجود اینکه تقریبا هفتاد درصد بازدید کنندگان معمولا از آلمان بودند اما در کل ۱۲۳ کشور از مناطق اروپا ، آسیا، آفریقای شمالی و حتی آمریکا در این رویداد جهانی حضور دارند.

درباره نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss چه می دانید؟

اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale

نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale، هر دو سال یکبار برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۲ به مدت سه روز از ۲۹ مارس تا ۱ آوریل در سالن مسی و شهر نورنبرگ آلمان از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر  برپا می گردد.

سالن این نمایشگاه تقریبا در مرکز شهر واقع شده است و دسترسی به آن با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی آسان می باشد.

بسیاری این رویداد را یک نقطه مهم برای دیدار نجاران، معماران و تولیدکنندگان این صنعت و برقراری ارتباط های تجاری جدید و اطلاع از آخرین تکنولوژی های این حوزه می دانند و حدودا ۱۴۰۰ غرفه دار در راستای کیفیت و ایمنی، دیجیتال سازی و پیگیری اطلاعات مرتبط با در و پنجره فعالیت دارند.

اخذ ویزای نمایشگاهی را با ژیوار تجربه کنید.

نمایشگاه در و پنجره

موضوعات نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale

موضوعات موجود در نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale  شامل پنج بخش عمده می باشد که عبارتست از :

 • سخت افزار که شامل در و تجهیزات ایمنی لازم می باشد.
 • مشخصات: محصولات نیمه تمام، اجزا، مواد و عناصر در این درسته قرار می گیرند.
 • ماشین آلات شامل وسایل و ابزار تولید و ماشین آلات می باشد.
 • شیشه : محصولات شیشه ای نمایشگاه و شیشه های پنجره ها در این دسته از محصولات قرار دارند.
 • دسته آخر اطلاعات فنی است که برای آگاهی از تمامی ویژگی های کالاهای موجود در نمایشگاه می توان از این اطلاعات استفاده کرد.

همچنین از محصولات موجود در نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale، می توان به پنل های کامپوزیت آلومینیوم، سقف کاذب، آویزها، لعاب، نردبان ها، عایق ها، سیستم های بام، داربست ها، دزدگیرها، روکش های دیواری، دودکش ها، ورق های فلزی با پوشش های مختلف، ورق های ساختمانی، نماها، سیستم های زهکشی، پروفیل فلزی و محافظ باران اشاره نمود.

مزایای حضور نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale برای غرفه داران

اگر شما در نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ fensterbau frontale به عنوان یک غرفه دار حضور داشته باشید، فرصت حضور در یک رویداد گسترده و پر مخاطب را دارید که بهترین و مهمترین شرکت های دنیا محصولات خود را در آن ارائه داده اند.

همچنین فرصت های جدیدی برای فروش متقابل و ایجاد ارتباط های تجاری جدید خواهید داشت و می توانید جایگاه شغلی خود را بهبود ببخشید.

در بازارهای مالی می توانید نفوذ زیادی پیدا کنید و طبق نظرسنجی ها در دوره های گذشته ۱۰۰ درصد غرفه داران از نظر یافتن و جذب مخاطبین هدف رضایت داشته اند. در نهایت شما از سرمایه گذاری خود در نمایشگاه در و پنجره نورنبرگ قطعا بازدهی عالی خواهید داشت.

همه چیز را درباره کشتی‌های تفریحی کروز و اقیانوس پیما بدانید.

نمایشگاه در و پنجره

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.