مجله آلمان

برندهای معروف آلمانی | آدیداس و پوما مشهورترین برندهای آلمانی

وقتی به هنر آلمانی فکر می‌کنیم، مد و پوشاک اولین چیزی نیست که به ذهن خطور می‌کند. در عوض، احتمالاً ذهن شما مستقیماً به برندهای معروف پوشاک در میلان، نیویورک، پاریس و غیره می‌رود. اما ممکن است تعجب کنید که بدانید علاوه بر اتومبیل، آبجو، لوازم الکتریکی، برخی از برندهای پوشاک که در تمام این سال‌ها پوشیده‌اید، درواقع برندهای معروف پوشاک آلمانی هستند. هر چیزی که در آلمان ساخته می‌شود به‌طورکلی یک محصول باکیفیت و کاملاً مهندسی‌شده در نظر گرفته می‌شود. کلمات “مد آلمانی” همیشه تصاویری از تجمل و پیچیدگی را تداعی نمی‌کنند. درحالی‌که در زیبایی‌شناسی مینیمال و منظم که طراحی را در اولویت قرار می‌دهد، تخصص دارد.

برای شرکت در تور آلمان می‌توانید با آژانس ژیوار تماس بگیرید.

برندهای معروف پوشاک آلمانی

معرفی برندهای معروف پوشاک آلمانی

چندین برند لباس آلمانی وجود دارند که دهه‌هاست بر چشم‌انداز مد جهانی تسلط دارند و اغلب افراد متوجه نمی‌شوند که آن‌ها برندهای معروف پوشاک آلمانی هستند. بنابراین برای افرادی که فکر می‌کردند برندهای مد آلمانی نمی‌توانند با نمادین‌ترین نام‌های بین‌المللی رقابت کنند، در اینجا خلاصه‌ای از برخی از برندهای اصلی پوشاک معرفی‌شده است:

1. ACRONYM

یکی از برندهای معروف پوشاک آلمانی، ACRONYM است که سبک را با تکنولوژی پیشرو ترکیب می‌کند. این برند که توسط یک مبتکر متولد شده است، دائماً لباس‌ها و لوازم جانبی چندمنظوره جدید و جالب و برای حداکثر کارایی ارائه می‌دهد. جزئیات نوآورانه در لباس‌های این برند به این دلیل است که ژاکت‌ها را بتوان با یک حرکت به‌طور کامل باز کرد و درآورد و مانند کوله‌پشتی به پشت آویزان کرد.

برندهای معروف پوشاک آلمانی

2.آدیداس

تعداد کمی می‌توانستند باور کنند که تجارت ساده‌ای که برادران داسلر در سال 1920 در یک اتاق رختشویی آغاز کردند، جرقه‌ای تا این حد قابل‌توجه باشد. درواقع، تا به امروز افراد زیادی متوجه این موضوع نشده‌اند که آدیداس یکی از برندهای معروف پوشاک آلمانی است. آدیداس به نام آلفرد داسلر نام‌گذاری شده است که نزدیک‌ترین دوستانش به آن «آدی» نیز می‌گویند. این برند یکی از برجسته‌ترین طراحی‌های نمادین پوشاک را در آلمان با داستانی واقعاً الهام‌بخش ارائه می‌دهد. آدیداس اکنون دومین شرکت بزرگ پوشاک ورزشی در جهان است.

برندهای معروف پوشاک آلمانی

3.پوما

تاریخچه لباس ورزشی PUMA که توسط برادر آدولف “آدی” داسلر، بنیانگذار آدیداس و رودولف رقیب اصلی آدیداس تأسیس شد، شاید کمتر نمادین باشد، اما به‌هیچ‌وجه بی‌اهمیت نیست. درواقع پوما یکی از برندهای معروف پوشاک آلمانی است که به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین تولیدکنندگان لباس‌های ورزشی و لباس‌های خیابانی در تاریخ، در آلمان شناخته‌شده است. این واقعیت که پوما تنها چند قدم از آدیداس ازنظر اندازه و سهم موفقیت فاصله دارد، کاملاً زیربنای رقابت بین بنیان‌گذاران دو برند آلمانی در تولید لباس‌های ورزشی می‌باشد.

برندهای معروف پوشاک آلمانی

4.جیل ساندر

جیل ساندر یکی دیگر از برندهای معروف پوشاک آلمانی است که از هامبورگ سرچشمه می‌گیرد. جیل ساندر از سال 1968 پیشگام سبک مینیمالیسم در صنعت مد و پوشاک بوده است. به همین دلیل است که او در بسیاری از بازارهای بزرگ به‌عنوان “ملکه کمتر” شناخته‌شده است. این نشان می‌دهد که همیشه لازم نیست که برای خوب به نظر رسیدن همه‌چیز را افراط کنید. او یکی از مشهورترین و معتبرترین برندهای مد را طراحی کرد که در طول سال‌ها جوایز و افتخارات متعددی را کسب نمود. مجموعه‌های او تقریباً همیشه سادگی را به بیش‌ازحد ترجیح می‌دهند.

5.اسکادا

یکی دیگر از برندهای معروف پوشاک آلمانی، اسکادا است که در سال 1976 توسط مارگارتا لی و همسرش ولفگانگ لی در مونیخ تأسیس شد. برای بیش از یک دهه پس از تأسیس، اسکادا بزرگترین و موفق‌ترین شرکت مد زنانه در جهان بود. این شرکت در طول سال‌ها به‌طور مداوم حضور جهانی خود را گسترش داده و اولین فروشگاه آنلاین اسکادا را در سال 2013 افتتاح کرده است. اسکادا یکی از پرافتخارترین و موفق‌ترین برندهای لباس لوکس آلمانی می‌باشد.

جمع‌بندی

آلمان به خاطر چیزهای زیادی مانند ماشین، وسایل برقی، نان، آبجو معروف است. وقتی به آلمان فکر می‌کنید، مد به‌راحتی به ذهنتان خطور نمی‌کند، بااین‌حال برندهای معروف پوشاک آلمانی با طراحی مینیمال و ساختار یافته، یک صحنه مد پررونق را نیز در خود جای‌داده است. اگرچه برندهای طراح آلمانی تمایل دارند به‌طور خاص نظم و هنر را ارائه دهند، اما در درجه اول کیفیت را مورد اهمیت قرار می‌دهند. به همین دلیل است که می‌توان سخت‌ترین و مطمئن‌ترین پوشاک را در آلمان پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.