مجله سوئیس

شرکت‌های مواد غذایی سوئیس | برندهای معروف سوئیسی

برندهای مواد غذایی معروف سوئیسی

زمانی که بحث از کشور سوئیس می‌شود ممکن است به یاد طبیعت و زیبایی‌های آن بیافتید. بااین‌حال بسیاری از برندهای مواد غذایی معروف سوئیسی هستند که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارند. این کشور محصولات غذایی بسیار منحصربه‌فرد و خوش‌طعمی دارد و در مناطق مختلف آن نیز، غذاها و خوراکی‌های مختلفی پیدا می‌کنید. در این مقاله قصد داریم چند برند مهم و مشهور سوئیسی که ممکن است با آن‌ها آشنا باشید را معرفی کنیم. شاید خواندن مقاله  7 غذای سوئیسی که نباید از دست داد برای شما جالب باشد!

نسکافه

برند نستله در سال 1929، در جریان حفظ دانه‌های قهوه مازاد که در برزیل به دلیل سقوط وال‌استریت رخ داد، این چالش را پذیرفت. در این ماجرا مکس مورگنتالر، متخصص قهوه برند نستله، مسئول پیدا کردن راهی برای ساختن قهوه با کمی آب شد. او و تیمش تمرکز خود را بر ساخت قهوه فوری گذاشتند و روی آن کار کردند. آن‌ها سعی داشتند ضمن حفظ کیفیت و مزه قهوه، راهی برای تهیه سریع و آماده شدن کوتاه‌مدت آن آماده کنند. سرانجام در سال 1938، به جواب رسیدند. با رسیدن به این فرمول و ابداع قهوه فوری، برند نسکافه نیز تأسیس شد. نسکافه با پیوند سه حرف اول نستله و کافه با همدیگر تشکیل‌شده است. به این شیوه این نوشیدنی محبوب متولد شد و مارک نسکافه هم‌اکنون از مهم‌ترین برندها در این زمینه محسوب می‌شود. مقاله جالب و خواندنی تاریخچه شکلات سوئیسی !

برندهای مواد غذایی معروف سوئیسی

بلویتا

این برند در سال 1998 تأسیس شد. زندگی امروزه به‌گونه‌ای پیش می‌رود که عده بسیاری وعده صبحانه را از برنامه غذایی خود حذف می‌کنند. این وعده بسیار اهمیت دارد اما کمتر موردتوجه قرار می‌گیرد. بااین‌حال یک صبحانه مغذی می‌تواند انرژی شما را در طول روز تأمین نماید و کمک می‌کند روزتان را به‌خوبی آغاز کنید. بیسکوئیت‌های صبحانه بلویتا نیز با همین قصد تولید شدند. این محصولات از مواد مغذی و غلات درست می‌شوند و طعم خوبی دارند. در کنار طعم خوب به دلیل مواد باکیفیتی که در آن استفاده می‌شود، انرژی پایدار صبح را فراهم می‌کند. این محصولات به‌طور مخصوص برای صبحانه طراحی می‌شوند.

بیش از 20 نوع بیسکوئیت بلویتا در بیش از 50 کشور دنیا به فروش می‌رسد. هرساله نیز بیشتر از 9 میلیارد بیسکوئیت توسط این برند تولید می‌شود. هدف این برند این است که میان وعده و محصولی تولید کند که علاوه بر داشتن طعم خوب، سالم هم باشد. آن‌ها می‌گویند یکی از دغدغه‌های مهم امروز خوراکی سالم است که مردم کمتر به آن توجه می‌کنند. به همین دلیل این برند تمرکز خود را بر پخت محصولات استاندارد و سالم گذاشته است.

برندهای مواد غذایی معروف سوئیسی

توبلرون

توبلرون نام یک برند سوئیسی است که در صنعت شکلات‌سازی بسیار مشهور می‌باشد. این برند با نوآوری‌هایی که داشته است، به یکی از محبوب‌ترین برندهای شکلات جهان تبدیل شد. یکی از ابتکارات آن‌ها درست کردن شکلات‌هایی با عسل و نوقا بادام بود. نام این برند نیز ترکیب نام بنیان‌گذار آن به‌علاوه یک کلمه ایتالیایی به معنی عسل و نوقا بادام است. بنیان‌گذار این برند توبلر بود و ترکیب نام او با کلمه تورونه، این برند را در سال 1908 تشکیل داد. این برند ابداعات جالبی نیز در بسته‌بندی‌های خود دارد و ازاین‌جهت نیز موردتوجه قرار می‌گیرد. شکل شکلات‌هایش مثلثی است و گفته می‌شود این شکل به خاطر کوه هوترهورن در آلپ است.

برندهای مواد غذایی معروف سوئیسی

نسپرسو

نسپرسو نیز زیرمجموعه برند نستله است. این برند با هدف تولید قهوه به‌صورت تخصصی و انجام کارهای جدید در این باره فعالیت می‌کند. این برند می‌گوید در طی 30 سال گذشته وقتش را صرف تنظیم دانش خود درباره تولید قهوه کرده است. آن‌ها با کشاورزان و متخصصانی کار می‌کنند که حتی به جزئیات نیز اهمیت می‌دهند و سعی دارند محصولاتی باکیفیت و درعین‌حال متفاوت تولید کنند. آن‌ها از بهترین کشاورزان، متخصصین قهوه، بهترین کارشناسان و تیم‌های مختلف کمک گرفته‌اند تا بهترین محصولات را برای مشتریان خود تولید نمایند. برند نسپرسو 30 قهوه اصلی، 30 قهوه ورتو، 30 قهوه حرفه‌ای و نسخه‌های کمیاب و محدودی را تولید می‌کند و محصولاتشان را به سراسر جهان می‌فرستد. آن‌ها سعی دارند با گسترده‌تر کردن فعالیتشان، تمامی سلیقه‌ها را راضی کنند.

لیندت 

محصولات لیندت (Lindt) نمادی برای شکلات سوئیسی مشهور در جهان است. این شرکت بهترین دانه های کاکائو را از سراسر جهان انتخاب، پردازش و ترکیب می‌کند. این برند از دستورالعمل‌های سختگیرانه سوئیس پیروی می‌کند. از شیر خامه‌ای گرفته تا شکلات تلخ، این برند به طور مداوم طعم‌های شکلاتی Lindt را توسعه می‌دهد که همه دوستداران شکلات را شگفت‌زده می‌کند.

برندهای مواد غذایی معروف سوئیسی

جمع‌بندی

به‌طور مختصر سعی کردیم چند برند مهم سوئیسی را که در جهان طرفداران زیادی دارند را معرفی کنیم. برندهای مواد غذایی معروف سوئیسی بر تولید محصولات باکیفیت تمرکز دارند. این کشور علاوه بر جذابیت‌هایی که دارد، برندهای مواد غذایی مهمی را هم شامل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.