مجله فرانسه

تورهای FIT فرانسه | ویژگی ممتاز این تورهای و مقاصد بی‌نظیر آن

ویژگی تورهای FIT فرانسه

تورهای FIT فرانسه به معنای تورهای انفرادی یا تورهای شخصی هستند و همان‌طور که از نام آن مشخص است، در این تورها افراد برنامه سفر را کاملاً بر اساس نیاز و سلیقه خود طراحی می‌کنند. آزادی انتخاب زمان سفر و مسیر سفر، تعداد همراهان، صرفه‌جویی در وقت و هزینه از دیگر خصوصیات این تورها می‌باشد. در تورهای FIT فرانسه گردشگران می‌توانند از GPS و نقشه برای پیدا کردن مسیر خود استفاده کنند و اگر مشکل زبانی ندارند از افراد محلی کمک بگیرند. در موارد اضطراری نیز می‌توانند با تلفن‌های پشتیبانی تماس بگیرند. بهترین اپلیکیشن‌های مربوط به سفر را بشناسیم.

تورهای FIT فرانسه

مقاصد تورهای FIT فرانسه

فرانسه دارای چشم‌اندازهای زیبا و همچنین شهرهای تاریخی با خیابان‌های سنگ‌فرش شده قرون‌وسطایی و حومه کوهستانی پر از باغ‌های انگور است. در این کشور مقصدهای بسیار متنوع برای تورهای FIT فرانسه وجود دارد که توجه گردشگران ماجراجو را به یک اندازه جلب کرده‌اند. از مقاصد تورهای شخصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تورهای FIT فرانسه که فقط مخصوص بازدید از منطقه پرووانس می‌باشد. در این تور گردشگران می‌توانند در بندر مارسی، شهر اوینیون و تنگه وردونو توقف کنند و از مناظر رمانتیک آن لذت ببرند.
  • همچنین گردشگران می‌توانند در تور شخصی خود از پاریس به سمت منطقه نرماندی و دره لوار بروند. علاوه بر آن می‌توانند با فرهنگ و غذاهای مردم پاریس آشنا شوند و سپس به سمت سواحل نرماندی حرکت کرده و در شهر مون سن میشل توقف کنند. پس‌ازآن به سمت بندر بایو و سواحل اوماها بروند و در آخر، سفر خود را در دره لوار پایان دهند.
  • همچنین تورهای FIT فرانسه به سمت غرب فرصت استثنایی برای گردشگرانی که به دنبال آرامش هستند ایجاد می‌کنند. در این تور گردشگران می‌توانند دوچرخه‌سواری در سواحل اقیانوس اطلس، غواصی، شراب معروف بوردو و غذاهای خاص این منطقه را تجربه کنند و از مکانه‌ای تاریخی و دیدنی این منطقه لذت ببرند.
  • شرق فرانسه یکی دیگر از مقصدهای جذاب در تورهای FIT فرانسه می‌باشد. گردشگران می‌توانند در این تور از شهرهای استراسبورگ، کلمار، آنسی و نیس بازدید کرده و غذاهای جدید و مزه پنیرهای این منطقه را تجربه کنند.
  • برجسته‌ترین و مهم‌ترین مقصد برای تورهای FIT فرانسه سواحل مدیترانه در جنوب می‌باشد. در جنوب فرانسه گردشگران فرصت زیادی برای انجام فعالیت‌های سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز و همچنین بازدید از روستاهای جذاب و بناهای تاریخی دارند.

چطور می‌توان در تورهای FIT فرانسه رفت‌وآمد کرد

حمل‌ونقل عمومی بین شهرهای فرانسه راحت، سریع، معمولاً قابل‌اعتماد و با قیمت مناسب است. اگرچه رانندگی ساده‌ترین راه برای رفت‌وآمد در تورهای FIT فرانسه است، اما هزینه اجاره اتومبیل در مراکز شهرهای پرترافیک، قبوض پارکینگ و عوارض و هزینه بنزین ممکن است برای گردشگران کمی دشوار باشد. شبکه ریلی فرانسه با پوشش گسترده‌ای که دارد خدمات درجه‌یکی به مسافران ارائه می‌دهد. بنابراین گردشگران بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافه می‌توانند به‌راحتی بین شهرها حرکت کنند. علاوه بر این گردشگران می‌توانند با استفاده از دوچرخه در تورهای FIT فرانسه به مناطق روستایی به‌ویژه مسیرهای صعب‌العبور دست پیدا کنند. دوچرخه‌سواری نه‌تنها به آزادی بیشتر آن‌ها در طول سفر کمک می‌کند، بلکه باعث سلامتی و تندرستی آن‌ها نیز می‌شود.

 

تورهای FIT فرانسهمزایای تورهای FIT فرانسه

سه مزیت اصلی تورهای FIT فرانسه شامل آزادی، کسب تجربه و صرفه‌جویی در وقت می‌باشد که در ادامه توضیح داده‌شده‌اند:

آزادی: مفهوم اصلی تورهای شخصی این است که گردشگر در مورد تاریخ شروع سفر خود و انتخاب مقصد کاملاً آزاد است. گردشگران می‌توانند با هر سرعتی که برای آن‌ها مناسب است در طول مسیر خود حرکت کرده و در هر جا و هر زمان که بخواهند توقف کنند.

کسب تجربه: در تورهای گروهی همه برنامه‌ریزی سفر بر عهده راهنما و مدیر تور است. درحالی‌که در تورهای FIT فرانسه برنامه‌ریزی برای همه جزییات ازجمله مسیر سفر، اطلاعات مربوط به حمل‌ونقل عمومی محلی، رستوران‌ها، مکان‌های دیدنی و غیره بر عهده گردشگر است. این تورها به گردشگران کمک می‌کند تا اطلاعات جالب و تجربه‌های جدیدی کسب کنند.

صرفه‌جویی در وقت: در تورهای FIT فرانسه گردشگران می‌توانند بر اساس سلیقه خود از بازدید برخی مکان‌ها یا انجام برخی فعالیت‌ها صرف‌نظر کنند. بنابراین آن‌ها در طول سفر خود زمان زیادی دارند تا بهترین تجربه‌های ممکن را برای خود ایجاد کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.