مجله آلمان

نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING)

نمایشگاه نورپردازی

نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت هرساله در آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه در زمینه های فناوری های نوین و بروز مانند: لامپ های الکترونیکی، سیستم های کنترلی، کنترل عایق ها، مدیریت انرژی و …. را به بازدیدکنندگان آثاری را ارائه می دهد.

زمان برگزاری نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING)

نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت در یک فضای 248500مترمربع با 22 سالن برگزار می شود. این نمایشگاه بزرگترین و تنها ترین نمایشگاه نورپردازی و روشنایی و ساختمان فرانکفورت در کل جهان در بین سایر کشورها محسوب می شود.

این نمایشگاه هر ساله از 8 تا 13 مارس برگزار می شود. نزدیک به 220000 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید می کنند.

درباره نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC چه می دانید؟

چه محصولاتی در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING) به نمایش گذاشته می شود؟

در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING)، طیف وسیعی از محصولات نورپردازی و روشنایی به نمایش گذاشته می شود.

تعدادی از محصولات نورپردازی و روشنایی به شرح زیر می باشند: چراغ های LED که دارای روشنایی بسیار خیره کننده و جذاب هستند که به عنوان گزینه ای عالی برای تبدیل چراغ های رشته ای به فلورسنت محسوب می شوند، لامپ هایی که در محل های کار و یا منزل به عنوان گزینه کم مصرف برای لامپ های فلورسنت، رشته ای و سایر لامپ های دیگر، از منابع نوری کمتری استفاده می کنند.

هم چنین در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(Light BUILDING)، چراغ های LED معماری، چراغ های خیابانیLED، چراغ های پنل LED، نورپس زمینه LED، واشرهای دیواری، چراغ های ضد انفجار، نورافکن های معماری و لامپ هایی از سبک مدرن گرفته تا سبک کلاسیک در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

بازدید از نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE) را نیز از دست ندهید.

نمایشگاه نورپردازی

برگزاری نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING) در سال  2018

در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING) که در سال 2018 برگزار شد، نزدیک به 55 کشور از کل دنیا آخرین محصولات روشنایی و نورپردازی خود را در نمایشگاه برای دید عموم به نمایش گذاشتند.

عمده محصولات این کشورها بیشتر در زمینه ی روشنایی، اتوماسیون اداری، خانگی، ایمنی بود. شرکت های مشهور و صاحب نامی که در این نمایشگاه شرکت کردند عبارتند از: LG، SAMSUNG، ERCO، Zero، Osram، Occhio، Flos، Bega و …….. .

شرکت هایی که در بالا ذکر شد به همراه چند شرکت معروف دیگر، آخرین محصولات روشنایی خود را در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING) به نمایش گذاشتند.

جالب است بدانید که تمامی محصولاتی که در نمایشگاه وجود دارند، علاوه بر اینکه قیمت های مختلفی دارند می توانند هم محیط اداری و هم محیط مسکونی را پوشش دهند.

علاوه بر نمایش محصولات، شرکت هایی که در این نمایشگاه شرکت می کنند، یک برنامه جامع نیز ارائه می دهند. در این برنامه، مسئولان هر غرفه، در مورد پیشرفت صنعت روشنایی و نورپردازی و ساختمان سخنرانی های جامعی را همراه با ارائه تعدادی نمونه برای بازدیدکنندگان برگزار میکنند.

هر آنچه درباره تورهای نمایشگاهی اروپا باید بدانید.

رقابتی بی نظیری را در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING) در سال 2022 تجربه کنید.

حتما در سال 2022 شانس خود را برای شرکت در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت امتحان کنید. با حضور در این نمایشگاه شما می توانید با معماران، عمده فروشان روشنایی، واردکنندگان، طراحان داخلی، صادرکنندگان، توزیع کنندگان، نمایندگی های تجاری، خرده فروشان الکترونیکی، مدیران تاسیسات، سرمایه گذاران، تامین کنندگان محلی، نصب کنندگان صنعتی و تجاری، برنامه ریزان فناوری امنیتی، برنامه ریزان روشنایی، برنامه ریزان برق، فروشگاه های زنجیره ای، نمایندگان فروش بین المللی، فروشگاه های مبلمان دیدار کنید و با آن ها رقابت کنید.

وب سایت شرکت در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت(LIGHT BUILDING)

شرکت ها و افراد علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی شرکت در نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت به وب سایت نمایشگاه به آدرس https://light-building.messefrankfurt.com  مراجعه کنند.

نمایشگاه نورپردازی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.